Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
mysickaaa velká gratulace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děkujuuuuuuuuuuuuu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa gratulujem ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: gratulace k Mg a potom ti ještě pogratuluju k R a tečce ;-) jsi šikula :-D my jsme ti věřili!!!! holkýýýýýýýýýýýýýýýýýý já budu mít i družičky a budou mít i stejný šaty!!!!! ty jo a já v to už nedoufala :-D....no jen tu písničku na nástup a prstýnky pořád nemám a čas mě už tlačí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky zlaté děkuju!!!;-) a mysko, jak jsi to teda udělala s těma družičkama? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: jako řeknu ti, že už mě z toho začalo hrabat....nejdřív ta jedna družička, ať ji zaplatím šaty, tak jsem ji řekla že ne, že z mojí strany na svatbu nedostaneme nic a že prostě na to nemám. Tak se urazila, pak napsala co teda s tím družičkováním? tak jsem ji opět napsala, že prostě nemám peníze na víc že nic nedostanu. Potom mi napsala, ať teda neděláme velkou svatbu a nezveme tolik kamarádů (máme cca 37 lidí a z toho 7 -9 kamarádů) tak jsem ji na to napsala, že v tom případě nepozvu ani jí, protože očekáváme 7-9 kamarádů. Nechala jsem to být neřešila nic, potom to ve mě zase hlodalo. Druhá družička je ochotná si šaty zaplatit sama, ale pro změnu žádný nenašla. Tak jsem řekla, že mě je už jedno, jakou barvu budou mít šaty. Málem to dopadlo tak, že by šly obě v bílo černým, ale to jsem napsala, že by to působilo smutně. Druhá družička vlezla na jedny stránky, našla růžový šaty!!!!, odkaz jsem poslala první družičce a včera je objednala, uf, takže tohle mám z krku. Dneska jdu zamluvit to menu, příští týden musím na matriku.....no to mě jebne!!!! vyčerpávající :-D
Odpovědět
Dobré ránko holky, tak jsem zase v práci a dneska sepisuji, co mi ještě chybí, zjistila jsem, že je toho ještě moc a moc. Včera jsem objednala košík pro družičku, tak čekám až přijde.
Odpovědět
Ahojky, já mám svatbu 10.7. 2010.
Odpovědět
Profilova fotka
mysi: Velká gratulace!
Odpovědět
Profilova fotka
Mišánko : gratuluju moc a moc.... ;-) My jsme byli dneska s "manžílkem" na matrice,vyplnili jsme všechny papáry a teď už jen koupit kravatu a košili a máme hotovo.Příští víkend zajedem da restauračky domluvit detaily a máme všechno.Prstýnky přijdou druhý týden v červnu,tak už se strááášně těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavilja : vítám tě u nás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavlija: take Te vitam :-) areviv: Super :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysicko: super, ale nečekala jsem, že by to dopadlo jinak :) a to bylo strachu.... už jen 2 a máš to v kapse :)
Odpovědět
Profilova fotka
e.trousilova: hezke vecicky mas na fb :-) Ja si jeste nic nevyfotila z tech svych vytvoru :-N
Odpovědět
lostris: Děkuji :) Taky to stojí nějaký ten peníz, dnes jsem dostala 2000 k narozkám a hned bych věděla co koupit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
e.t.: No to mi povidej, my uz presvihli rozpocet ani nevim o kolik a radeji jsem ty naklady uz prestala pocitat :-) A jake budes mit nakonec satky?
Odpovědět
Profilova fotka
myska: a kde jsi šaty pro družičky sehnala? Nemůžu nikde nic najít.. :( holky, zvete na rozlučku se svobodou jen ty holky, který jsou pozvaný na svatbu, nebo i ty, které na svatbě nebudou???
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: My jsme nechali vcera saty pro druzicky sit :-) My mame rozlucku dohromady, tady na Morave se to tak dela a zveme tam vsechny, co jdou na svatbu plus asi dalsich milion lidi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: my to dohromady nechceme... teda mě by to nevadilo, ale nějak sme se o tom nebavili a Kája se bude chtít asi po hrozně dlouhé době taky trochu přiopít... a to já se na něj nerada dívám.. a na svatbě pít nebude.. tak to máme odděleně, ale nevím právě koho pozvat... jestli není blbý zvát holky ze třídy, když na svatbě jich většina nebude
Odpovědět
Profilova fotka
a já mám velký družičky :) jako myška.. o šatech se teda nehádají jaké, ani je po mě nebudou chtít zaplatit :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: Pokud se s nima kamaradis, tak proc ne? Ja myslim, ze rozlucka se svobodou je hlasvne pro kamaradky a kamarady a svatba pro rodinu. teda spon to tak vnimam, i kdyz nam i na rozlucku prijde cela rodina...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo : my máme rozlučku taky každej zvlášť :-) a spíš proto,že si to chceme každý užít podle sebe..já zvu i holky co na avatbě nebudou... :-) když jsou to kamarádky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, děkujuuu;-) dneska mám odpočinkový den, tak jsem dělala lístečky na cukroví;-) a idu si objednat nějaké pěkné prádlo a tak;-) my jsme chtěli rozlučku dohromady...ale vůbec nevím, jak se to postíhá nebo nepostíhá..jestli do toho ještě vleze promoce;-) uvidíme;-)
Odpovědět
lostris: Šatky budu mít ty, co mám na sobě na fotkách na facebooku,pokud se do nich po těch cca. 2 měsících budu ještě vejít. Tak jsem dneska objednala ještě nějaké dekorace, korunku co mám na fotkách v albu a chtěla jsem ty rukavičky, ale pani psala, že nejsou :-( Že budou možná tak za měsíc až dva :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky jsem tu :-) mavo: družička je sehnala na aukru, a vyšlo to cca 500 za obě, myslím, kdybych je nechala šít, tak bych se asi nedoplatila. rozlučku mít dohromady nebudeme a budu tam zvát i holky, co na svatbu nepůjdou :-), počítám že nás bude max. 6 :-) a co ještě řeším je účes, zítra jdu ke kadeřnici, tak jsem zvědavá, co mi řekne na to, co jsem si vybrala...uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: ty družičky jsou super;-) jsem zvědavá, co zítra vymyslíš u kadeřnice;-) já jsem dneska objednala nějaké spodní prádlo;-) a včera manžetové knoflíčky pro přítulu;-) a vývazky - bohužel není čas si s tím hrát..musím se učit ..ale dneska odpočívám;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: ten účes mám vyfocený ale ve svým pc teď jsem na pc u přítele :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska - v pohodě;-) však ho určitě někdy uvidím;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: určitě a teď přemýšlím, jak to udělat, abys ho viděla :-) sem se mi to z patřičných důvodů dávat nechce :-) ....a na fb je to blbost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
můžeš to poslat na mail;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?