Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jste fakt popředu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi: Týý blááho, to áčko je nááádherný x-)
Odpovědět
rozměr 9 x 13 cm stačí,ne? Ségra taky měla tak ale rozkládalo se. Nechám si poslat vzorek teda toho áčkax-)
Odpovědět
Profilova fotka
Odkud ho máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, já myslím, že bohatě stačí 9x13 cm
Odpovědět
máš odkaz v IP i cena je super
Odpovědět
Profilova fotka
úplně super;-) už bych chtěla mít něco doma na svatbičku;-) ale nevím, kam bych to dala, a jestli to není moc brzo;-)
Odpovědět
já toho doma už mám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi: Bomba, děkuji x-)
Odpovědět
ani: není zač koukala jsi se na ceny? Pokud má člověk termín jistej tak oznámka může mít doma už brzo. Alespoň pak nejsou chvilku před svatbou mega výdaje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám doma věci do výbavy plnoooo;-) ale na svatbičku ještě nic, ale to příjde;-) musím nad tím začít pořádně přemýšlet..ale teď mám hlavu plnou jiných aktivit;-)
Odpovědět
mysi neboj,pak toho budeš mít tolik,že nebudeš vědět kam to dát :-D
Odpovědět
Článek se načítá
tak sem si hodila do albíčka taky oznámka, to první se líbí nám oběma, takže asi vyhraje, ale kdo ví, je to až za dlouho
Odpovědět
Profilova fotka
A myslíš, že by mi to třeba udělali plácnu rok nebo tři čtvrtě roku předem? Já nemám doma ještě na svatbičku nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to já nevím, už teď;-)
Odpovědět
bosi to první je krásný ani no myslím,že určo,hlavně když budou mít kšeft ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
určitě, co by neudělali.....
Odpovědět
treisi děkuju, je to favorit ;-)
Odpovědět
bosi z těch co tam máš je nej! ;-) já se s paní asi domluvím,nejdříve vezmu oznámka a pak pozvánky ke stolu, ale koupi oznámka plánuju tak v říjnu
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: všechny jsou krásné;-) ono je těžké vybrat to nejlepší, nejhezčí, nejvhodnější..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si říkala, po novém roce, ať to zase "nebledne";-)
Odpovědět
myslíš,že to vybledne? =-) Já mám tak trochu rozdělené úkoly kvůli penězům co každý měsíc koupím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tééda, koukala jsem na ty ceny a fakt dobrý x-) Musíme to ještě dát pořádně dohromady, kolik bychom posílali oznámek. Hele holky, myslíte, že bych neurazila, kdybych poslala třeba plácnu tetě do tramtárie oznámko, ale bez pozvání ke svatebnímu stolu, takže bychom jenom jakoby oznamovali uzavření manželství, že ona by nepřijela. Ježiš já se vyjadřuji, to je děs :-D Chápete mně, že jo? Mně jde o to, že můj milášek má příbuzenstvo různě rozstrkané, ale nechce je mít na svatbě, jen jim chce oznámit, že jsme se vzali. A pak bychom poslali i s oznámkem pozvání ke svatebnímu stolu a to bychom poslali lidem, co tam budou.
Odpovědět
Profilova fotka
snad ne...když to nebude na světle.......nemělo by...ale taky to nechci moc zakřiknout...
Odpovědět
taky posíláme oznámka ale některé nezvem ;-)
Odpovědět
anisek: určitě to tak udělejtě, my taky budeme mít trochu problémeček, protože miláčkovi příbuzný, je to teta se strejdou a mají dva syny, no a my budeme zvát pouze tetu, strejdu a jednoho z tech kluku, takze tam povezeme 3 oznameni, ale jen ve dvou budou pozvanky ke stolu... no snad to pochopíš :-D
Odpovědět
ja předpokládám, že oznámení budeme objednávat tak 3-4 měsíce před svatbou, přijde mi zbytečný je mít dřív
Odpovědět
Profilova fotka
anisek: jasně, tak by to šlo...nebo jestli chcete mít jistotu, aby fakt nepřijeli, pošlete jim to po svatbě..třeba fotku s oznámením, že jste se vzali;-)
Odpovědět
mysickaaa: jj, všeho je tolik, že člověk neví, co by... :-N
Odpovědět
bosina: ono je to taky podle toho co tě před svatbou čeká. Já si např takhle doma rozložím oznámka do obálek,schovám a pak to může rozeslat přítel a ostatním to předáme. Ale před svatbou mě čekají závěrky tak nebude na oznámko čas, chci mít jistotu. Jinak by jsem to udělala jako ty ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?