Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
radmarus: oznámko sem určitě pak dám, jak bude čas :-) No já jsem z Prahy, ale šaty budu mít z Hradce neboť majitelka toho salonu je mojí budoucí švagrové švagrová :-) Teď v sobotu tam jedu si definitivně vybrat s mamkou, tak uvidíme, líbily se mi ty co máš ty a pak jedny italské, byly hodně pošité kamínky, ale byla jsem tam v únoru a ona mi říkala, že bude mít ještě další nové, až přijedu příště tak uvidíme. Každopádně ty "tvé" mají úžasnou tu vlečku, že? :-) Jinak co se týče příprav, tak jsme konečně pokročili, máme místo na hostinu, skoro všechnu výzdobu, mám objednanou bižu, čokofontánu a lampiony, mělo by mi to všechno přijít tento týden, v sobotu konečně zamluvím šaty, takže už to máme skoro všechno pomalu...fotografa taky máme tak napůl, teď organizuju ubytování pro pražské... No ono se nám to všem pomalu ale jistě blíží... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby, dlho som tu nebola, nejak nebol cas, teraz v sobotu mam prvu skusku tak sa musim trochu ucit :-D a este k tomu musim napisat seminarku, takze je toho dost. radmarus, to oznamko je super, to si vymyslela ty? ja vobec nemam fantaziu ani napady na nieco take, ja vlastne vobec nie som kreativny typ, aj so svadobnou vyzdobou mi bude pomahat priatelova sestra, bez nej by som bola stratena. a peniaze na to, aby som zaplatila nejakej firme za vyzdobu teda nemam.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, nám zajistí výzdobu přímo na Běleckém mlýně, kdej sme se domlouvali. Vybrali jsme si barvu a majitelka přislíbila, že výzdobu zajistí. Chceme něco prostě jodnoduché a krásné...pojali jsme to takto"V jednoduchosti je krása" Chtěla jsem začít cvičit pitales, ale dostala jsem teplotu...tak mám zase po cvičení! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak mi nakonec máme svatbu 16.7.2010..utíká to :-))
Odpovědět
Profilova fotka
lavalleta: vítej;-) petru: tak se hlavně vylež a vyléč! já jsme si včera dala hoďku cvičení s Kynychovou a bála jsem se, že se dnes nepohnu, ale dobrý;-) mám totiž z toho věčného psaní u počítače a učení fyzičku pěkně na prd...a to se mi vůbec nelíbí!
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc ..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jak pokračujou přípravy u vás??My už máme oznámení v květnu budou prstýnky,mám zamluvenou restaračku a dj :-))tak snad vše až měsíc před budu zařizovat kytky,dort koláčky a kolik máte lidí??na kolik vás to vyjde??je tady někdo z Prahy??Prahy východ??
Odpovědět
já jsem z praha-západ já už mám většinu zajištěnou jen kytky a dort až měsíc před svadbou jen nemužu dokopat toho mýho jít vybrat oblek - celý týden jezdí autodopravu a třeba dnes dorazí až kolem 18 hodiny :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, jo, ta vlečka je překrásná...jinak švagrová švagrový, to nemá chybu:-) Taková švagrová by se mi taky hodila do krámu, to se máš:-) Dej pak vědět, jaký sis vybrala, maj tam fakt super výběr. Lubikaf, jo vymejšlela jsem si to sama, ten nápad jsem nosila dost dlouho v hlavě v různejch variantách a tohle z toho nakonec vzešlo. Jsem takovej tvůrčí typ, všechny tyhle serepetičky kolem svatby mě bavěj vyrábět:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lavalleta vítej, no nám chybí dort, oblek pro ženicha, vyzvednout prstýnky :-) Ale jinak máme asi vše. Já jsem z moravy, přesněji Prostějov.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, asi po stopadesati letech Vas zdravim. S priprava jsem se moc nehla, ale prave v teto chvilicce cekamna milacka jedem zadavat oznamko do tisku - tak aspon nejaky progres, juchuu :-) Ani vas nebudu docitat, to bych tady stravila mladi, ale verim, ze u Vas je vsechno v poradku a vsechno klape, jak ma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky..Je to težké s těma chlapama všude asi stejné..ke všemu je dokopat a máte už i mimčo některá??já mám ročního syna tak to bude taky sranda na svatbě :-)Doufám,že to zvládnem :-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lavalleta, já ještě ne. Chtěla bych po svatbě, ale ještě uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nevíte o nějakym pěkným fotoalbu? Aby bylo lepící a ne na fotorůžky a mělo tak kolem 80-120 stran
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky no vy tady tedy mate tempo.Vubec vas nestiham cist :-N mavo urcite najdes nejaky pekny primo u fotaka a nebo pak urcite papirnictvi a nebo velky obchodaky ale s ruzkama to nevim.Vetsinou jich je par k albumu a ty si ty ruzky musis nalepit sama a nebo pak zvlast koupit,ale to neni nic tezkyho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky holky :-) tak příští týden si jedeme pro hotový snubáčky-juch juch :-) a 8.5.máme rozlučku se svobodou,takže bude veselo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: já jsem chtěla jedině na růžky..ono to už valstně ani růžky nejsou..jen takové oboustranně lepící čtverečky:-D lera: super;-) my už máme naše týden doma, každý den chodím na kontrolu;-) a co sobotní svatba?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka tak to jsme na tom stejne ja je mam doma uz asi 3tydny a nedavno sme si je s Pavlem znovu zkouseli a nesli nam sundat :-D ale nakonec sliny pomohly :-D :-D :-D .Jinak holky mam hroznou radost uz mam na ceste saty tak doufam ze budou jeste hezci nez na fotce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:no...o té mě ani nemluv!!!!Uplakaná a navíc se našel jeden host(náš kamarád)co nezvlád včas zaklapnout alkohol.klapku a byl rachot.Fakt to bylo smutný,ale to už nevěsta s ženichem byli doma,takže to naštěstí neviděli(teda nééé úplně všecnko) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lavaletta ja mam 8-mesacneho chalana, na svadbe bude mat necely rok, celkom sa na to tesim jak tam bude cupitat. len este nemam doriesene, kto s nim bude v noci =-) lebo svadba u nas byva vzdy do rana bieleho, tak budeme musiet mat niekoho, kto pri nom bude. inak baby aj u vas su take drahe obrucky, ako tu? my sme boli pozerat minuly tyzden, a skoro vsetky boli vyse 250 eur za jeden prsten, to je nejakych 7,500 Sk, to ako mame dat 15,000 Sk len za prstene???? To je otras!!!
Odpovědět
Profilova fotka
lubikaf tak to jsou jeste levne =-) ja mam z bileho zlata a v mem jsou zasazeny brilianty(5) a vysli nas na 15 000Kc za oba.Kupovala jsem je prez jeden obchod v Praze kde maji taky e-shop no a ted palba kdyz jsem se divala tady u nas v nemecku na veletrhu a v obchodech na prstynky tak jen damsky s jednim brilintem nic moc prstynek a stal min.600eu
Odpovědět
Profilova fotka
lera: tak to mě moc mrzí....ale na takové věci se přestane vzpomínat...na vaší svatbě bude snad poučen:-D holky, nás vyšly 7500 za oba...a nejsou to žádné šunty,prostě to není jen žádný Rýdl nebo tak..prostě jen malé zlatnictví;-)
Odpovědět
Profilova fotka
presne soukromnik nebo opravdu udela nekdy stejnou praci jako znackove prodejny.moje mamka hudrovala proc nemam prstynky od halady tak jsem ji na to rekla ze to radsi budu mit stejne ne-li hezci a ne za 40 000 ale za 15000 a musim rict ze jsem opravdu spokojena a i ona pak uznala ze jsou opravdu krasny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my je máme taky od soukromníka,z bílého zlata,já mám 4 brilianty a vyjdou nás na 5500,protože jsme mu dali naše zlato(teda naši nám dali zlato).Takže jsme oba moc spokojený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: to je taky super cena:-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse: přesně;-) stačí hledat a najdeš;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo tak to mas super ;-) to je perfektni cena
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo,jsme taky moc rádi,my jsme museli někde ušetřit,páč dáváme zase pěknou pálku za fotografa+kameramana :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nejhorsi je ze opravdu se clovek snazi setrit kde se da a stejne ve vysledku je to hrozna palba :-S ,ale rikam si vdavas se jednou za zivot a hlavne poprve tak si to uzi.Ale je fakt ze spoustu veci si delam sama tak aspon tam jsme nejakou tu malou castku usetrila treba i za saty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak ;-) já teda za šaty neušetřila :-N ale jinak se fakt moc snažim :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?