Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: tak to je super ;-) gratuluju a diplomka už bude určo akorát na vytištění ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: dekuju:-) i ja moooc blahopreju!:-) vypada to hezky ve vazbe?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa, gratuluju ke složení další zkoušky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petru, děkuju;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaaa: vypadá to krásně :) akorát mě štve, že za to zaplatíš v Praze 369,-kč a skončí to pak akorát v knihovně ke studijním účelům a ve finále ti to půjčí akorát před knihovnou, ani s tím nesmíš nikam odejít, tak nevím k čemu to je! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa.gratuluju též-šikulka!!! ;-) mavo:holka,vždy't to je normální :-) ještě mnoho let bude trvat,než napravíme chybu našich předků,kdy žena byla "tvor domácí-čili hospodyně"... :-D Mě Tom doma docela pomáhá,ale vařit umí akorát ten čaj :-D No,já teda mezi náma nejsem o moc lepší :-N ale snažim se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: já tomu kuchtění taky moc nedám, ale jak píšeš, snažím se... jenže sme u našich v baráků, takže si musím vždycky nakoupit co budu vařit, u nás je totiž furt vyžraná lednička, mamka taky nevaří... a já když bych chtěla tak zkoušet něco novýho a na to nejsou suroviny a když na mě vybafne co bude k večeři tak fakt nevim co... a z čeho.
Odpovědět
Profilova fotka
Mavo: Tvůj příspěvek s tvým drahým mě opravdu dostal :-) :-) :-) To mě nejvíc naštve, když přiletím domů z práce, uvařím a on mi pak laskavě sdělí, že nemá hlad a nebude jíst... no to bych tu pánev nejradši vzala a urazila mu palici ... ale takový holt chlapi jsou, asi nám nezbyde nic jiného než se s tím smířit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ... už se nám to blíží... začínám lehce stresovat... co už máte zařízeno? A kde to budete mít?
Odpovědět
To my povídej já už pro sebe krom punčoch má vše malý nakonec ušije šatky teta ale pro kluky a toho mýho nemám nic a to nemluvím o výzdoběna stoly. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko, přidala jsem do alba fotky drahouše v žaketu, tak mrkněte :) myslím, že to je fakt fešááááááááák.... až na ty opičky co u toho dělá :D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo je fesak i s tema opickama co dela ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mavo fakt je to fesak:)) Sekne mu to.
Odpovědět
hmm, sympaťák..skoro jako ten muj:-) Já už se nemůžu dočkat května, teď je všecko na mrtvym bodě a začínám nervoznět, že se nic neděje...oznámení se bude řešit až koncem dubna!!!protože nemáme fixně potvrzený prostory, zkouška šatů, líčení a účesu, objednávka dortu a kytky..vše až v květnu...do té doby se zbláznim!Tak sem se aspoň dneska objednala na laserové čištění zůbů 14 dní před svatbou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
janisska: a na kolik to čištění zubů vyjde?
Odpovědět
pani mi říkala 465 Kč. Mamka na tom byla a zuby to nebělí, ale zbaví skvrn a zubního kamene a to já potřebuju. Skoromanžel se vždycky diví, jak mám ty zuby flekatý ]-( Mamka pak měla zuby lesklý jak psí kulky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo, fešááák ;-) janisska, to teda budete mít ty zbívající měsíce hodně našlapaný...
Odpovědět
Profilova fotka
baby ja idem zajtra pozerat saty, tak drzte palce, nech nejake pekne objavim ;-)
Odpovědět
aj ja idem pozerat saty, len si ich chcem kupit. uvidim, ake mi sadnu.
Odpovědět
Profilova fotka
silvi a potom si ich nechas na pamiatku? alebo ich chces predat? Ja si saty poziciam, nebudem si kupovat.
Odpovědět
asi ich predam, a mam aj kamaratky, ktore svadba este len caka neviem kedy :-) a fotit sa nemusime hned v den svadby, po nej bude na to viac casu ;-) cena pozicovneho sa vyrovna cene kupnej, ta preto som sa takto rozhodla.
Odpovědět
Profilova fotka
no to já si šatky taky koupila, myslím že už skoro všechno zařízené máme. Dekorace, zamluvený sál i občerstvení, svatební vínečka( samovýroba), krabice na výslužky, tombola je skoro hotová, oblek, šaty i boty koupeny , známá kadeřnice, fotograf (kamarád) i kameraman zamluveny , dekorace na sál, auta i místo obřadu (bude venku pod bílým stanem + 11 laviček - ty nám zbývá dovyrobit :-( ) udělány, koncert středověké hudby před svatebním obřadem je taky zajištěn, kamarád má v tisku naše oznámka (vyráběli jsme si návrh sami), vývazky máme připraveny, svatební menu a noviny vytištěny, ozdobené láhve vína pro organizátory zatahování, mám domluvený dort s jednou známou a jako zákusky objednáme marlenky, které nejsou náročné na skladování - ale to se zařídí až těsně předtím, perníková srdce jako poděování rodičům máme objednaná, prstýnky jsou už vyryté doma, na sál jsem vyrobila vtipné čtení pro svatebčany, svatební kniha hostů už je taky doma...ufff tak snad jsme na nic nezapomněli :-) :-) :-) Naštěstí výtvarničím, tak mi ta výroba dekorací a tiskovin šla skoro sama .... :-) :-) :-) hahaha troška samochvály holky není nikdy na škodu...musíme se trošku jako holky šikulky pochválit...jelikož nikdo jin to za nás neudělá :) A jak jste na tom vy?
Odpovědět
No nám toho ještě dost zbývá ale s 8 měsíční dcerou se jezdí blbě nakupovat do prahyy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ti věřím. Já jsem spoustu věcí sehnala na aukru nebo na netu. Kdybych mohla, tak snad i to jídlo si nechám přivézt domů. Nákupy přímo nesnáším... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no bosorka my nemame tusim ani tretinu z toho co vy :-( :-( :-( ale uz teraz v aprili sa zacneme intenzivne pripravovat. problem je v tom, ze este nie som na 100% rozhodnuta, aku chcem farbu vyzdoby, tak zatial iba chodim a pozeram, co kde maju, ale este nic nekupujem.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj též se přidávám...my máme domluvený termín na 9.7. Krom květin a ženichova obleku máme skoro vše zamluvené či napevno domluvené :-) Šaty jsem nakonec sehnala v Polsku. Chtěla jsem něco netradičního barevně a to se celkem povedlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatbu do žlutooranžova- k létu se to perfektně hodí a je to taková univerzálka- odvodíš od toho spoustu barevných odstínů, které se vzájemně neruší. Jako doplňkovou květinu máme slunečnici, pokud do toho šoupneš ještě něco zeleného a bílého, perfektně to oživí :)) Navíc se dají dobře kombinovat s přírodními materiály. Chápu, že sis šatky koupila v Polsku. Já si je koupila taky za cenu půjčovného. Pak je prodám, tak snad alespoň něco z incvestic se nám vrátí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Lubikaf: Nebój... když se do toho vložíte, tak to za víkend máte! My jsme těch dekorací teda dělali víc- ozdobu k nám na dům, dekorace na sál a do baru - tam bude hostina a raut, dekorace na místo obřadu (obřad venku pod stanem) a dekorace na 10 aut + auto ženicha a auto nevěsty... včera jsem tomu mojemu říkala, že už jsem z toho celá usvatbovaná, a že minimálně týden, to slovo nechci ani slyšet! No a dneska už jsem zase tady :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojíki holky;-) tak se zase hlásím;-) včera jsme byli na otočku v Praze a dnes máme děti na prázdninách;-) a psali mi, že už máme hotové prstýnky a to měly být až za 14 dní;-) jenže si je vyzvedneme až příští týden, bo přítula tu není:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, dneska jsem byla donést oznámení u táty v kanclu...chodím tam dost často, máme stejnej obor :-D :-D :-D :-D Byli všichni rádi a překvapení...teda ti, co to nevěděli :-D Počítali jsme auta a bude to asi čtrnáct i s autem pro nevěstu...no, bude to pořáááádná kolona :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?