Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my ještě auta neřešili a už se toho teď děsím :-(, protože nevím, kam taky nasoukám babičku, protože jak píše mavo, s cizími jet nemůže.... a navíc jsem byla na nákupech a boty, co se mi líbíli mi zase nejsou :-(, asi si budu muset nechat prodloužit nohu :-( .
Odpovědět
Ahojky, teda tak to mě ani nenapadlo rozdat je už takhle brzy, snad se svět nezboří, když to necháme až na ten květen, budeme to rozvážet i s koláčkama, takže teď mi to přijde ještě hodně brzo. :-N Auta, tak to je věc, do který se mi opravdu nechce, kolik počítáte, že budete mít aut? Jediný co vim, že miláček bude mít na autě cilindr a já chci srdce, druhá věc je zařídit to...
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: no já počítala 4 nejdůležitější auta, pak mi to je jedno, jak si kdo pojede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu mit jen tri ktere pojedou od tatkovo baraku ostatni totiz budou uz na miste a dopravi se sami s tim ze je tam pak zarezervovany hotel aby prespolni meli kde spinkat ;-) .Hlavne mam lidi ze slovenska a zlina ktery jedou na svatbu do plzne takze aby se pak jeste po ceste tahali koukat jak me pavel vyzvedava oni uz budou na miste cekat a my pak dorazime jen trema autama
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní ranko, nevěsty;-) Tak co se týká aut;-) já mám pro sebe a rodiče a pak po sebe a manžílka domluvené;-) pak pro naše taky;-) akorát ženich se pořád rozhoduje;-) tak uvidíme;-) Jinka jsem kopili další věc na výzdobu;-) všechno uklidili a čeká se;-) jak jsem říkala, my oznámení taky až tak květen a červen, bude se to odvíjet od mých státnic...koho tam chceme, jsme o svatbě řekli, takže to je v pohodě;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky.... my už máme oznámení doma a začneme ho pomalu posílat...přece jen to máme o prázdninách ;-) auta řeším akorát pro sebe a ženicha, zbytek je mi jedno, spíš budu řešit, kdo s kým pojede, aby nejela zbytečná kolona :-)
Odpovědět
Krásné slunečné ráno, tak nám už zbývá předat pouze jedno oznámení pro mou tetu a máme to komplet rozdaný - teda jen těm, co půjdou na svatbu. Těm, co nezveme, jako např. do práce, sousedům atd., to dáme tak cca měsíc před svatbou. Co se týče aut, tak jsme zatím zhruba řešili počet - cca 10. Já budu mít auto nejspíš jako překvapení - něco strýc zajišťuje - ale podle doslechu bych měla jet buď růžovým cabrio cadillacem, nebo možná porschem. Trošku mám strach z toho cabria, abych pak do restaurace a na obřad nedojela jako Marge Simpsonová. No, uvidíme, nechám se překvapit. Moc to neřeším, tohle má na starosti mužíček.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky-jaro je tuuuuuuuuuuuuuuuu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně ať nikam neodejde;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dávám dohromady rozlučku se svobodou,původně jsme to chtěli s Tomáškem udělat dohromady,ale nakonec to bude tak,že kluci půjdou grilovat na zahradu,my holky půjdem do baru(dohodnu se s majitelem,jestli to pro nás uzavře,ať si můžem i trsnout-je tam jubox s karaoke,tak by mohla být švanda a po půl noci buď kluci přijdou za náma,nebo my za klukama(odpadlíci domu :-D )holek jsem počítala 22,tak řešim jak s pitim a jídlem.Jak to máte holy vy?
Odpovědět
Profilova fotka
my to budeme dělat dohromady;-) na zahradě budeme grilovat prasátko;-) asi;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My bychom museli mit prasatka dve-normální a sojový :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no,my jsme se o rozlučce ještě neřešili, asi ani dělat nebudeme, uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
juchuchůůůůůůůůůůů a mám kosmetičku;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gratuluju!!!!!!Jdeš k ní na zkoušku? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: děkuju;-) jj, ale teď mám trošku nabitý program se školou, tak se ji ozvu až v dubnu;-) doufám, že s tou mou pubertální pletí něco udělá:-D jinak tu kosmetiku se mi ještě nepodařilo sehnat;-/ ale zítra jdeu do Olomouce, tak třeba tam;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mela jsem ted docela nabyty program. Koupila jsem si ale ve ctvrtek nadherne boty, ale vysoke jak svina, tak budu muset poridit jeste jedny, abych v nich vydrzela, jen nejake baleriny na prezuti. Co se tyce rozlucky se svobodou, u nas jsme docela tradicni, mame ji dohromady a ani Vam radsi nebudu rikat, kolik dojde lidi, nebo byste mi rekli, ze jsem se pomatla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lostris, takže taková malá předzkouška na svatbu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: s botkama to máme stejné, mám nakonec na mě taky vysoký podpatek;-) ale balerinky už taky mám;-) tak uvidíme;-) já si vůbec nemyslím, žes se pomátla;-) všude je to prostě jinak;-) tak kolik?;-)
Odpovědět
Tak u nás to vypadá na rozlučku dohromady, protože dělat dvě prasata se mi nechce. A my holky asi pak půjdeme někam zapařit až se nadlábneme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky drzte se, ale na "svicu", jak se u nas rozlucce rika budeme mit 170 lidi, no des... Takze mnohem horsi nez svatba, ale oni vsichni by nam to neodpustili, tady se to tak proste delava :-| A na tohle se snad tesim vic nez na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: to je síláááááá :-D my máme rozlučku zvlášt, péta s kámošema jedou někde na chatu a já s holkama pojedem do budějc a tam zapaříme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: to je teda akce;-) fakt větší než svatba;-) ale bude to nezapomenutelné:-D
Odpovědět
Profilova fotka
lostris,tak to je teda fakt síla! :-D Aspoň bude zábava,ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
áááááááááááá holky, už jenom 110 dnííííí!
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: jj, letí tooooo;-) rychle!;-) už jen 10 stran diplomky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo, no fakt.....to tak strašně letí! :-D Ale já se opravdu moc těším.
Odpovědět
Ahoj holky, mám po promoci, bylo to senzační, jen rychlé. Ale teď už se začli rodiče zajímat o svatbu :-) V sobotu se rodiče sejdou u našich, tak si budu hrát na hospodyňku.... Dneska nám přišly prstýnky a jsou ještě hezčí než jsem čekala, pan zlatník je kouzelník. Taky mám botičky, asi mě netrumfnete, sehnala jsem je za 59 Kč. O víkendu střihneme na šaty pro mě i pro panenku. A jaro mně přimělo oživit květinky v bytě, tak jsme tu jak v zahradnictví. mysicka: vydrž, za chvíli máš taky hotovo.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vosinka: ty jsi génius, za 59kč :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?