Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už pomalu moje botky roztahuju...nosím je občas doma...ale asi si pořídím balerínky na přezutí taky:) tenisky jsem chtěla, ale mamka mi řekla, že se musím vdávat v pořádných botách, tak mám od vietnamců za 200,- :-D
Odpovědět
:-D já jdu na 100% do tenisek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
když koukneš po amerických stánkách tak se vyrábějí přímo svatební tenisky...zdobený i s mašličkama atd...
Odpovědět
na ebay? Nemáš odkaz? Přemýšlím, že si je kdyžtak ozdobím sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
právě že nemám,ale někde jsem je viděla...mnt zkusím mrknout... ;-)
Odpovědět
taky se mrknu,ale děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: mrkni na to do IP...určitě když budeš hledat tak najdeš:)
Odpovědět
jj děkuju,jsem teď na Ebay a koukám na svatební pera
Odpovědět
tak tyhle zvládnu, mám hot fix,koupím kamínky a stužku,bílé tenisky seženu a mám svatební boty :-D
Odpovědět
Ahoj holčiny, tak už je zase konečně chvíli hezky, dnes tu byla opět bouřka. Už mi přišel mejlík, že objednávka ze včera je připravena k expedici, tak třeba už to zítra přijde. ;-) Už aby to bylo. Koukám, že tu řešíte botky, já si koupím nějaký hezoučký na podpatku, těch pár hodin to vydržim, ale vybírat budu až podle šatiček, takže na to mám spoustu času. Jinak já mám vybráno jako svatební místo buď Hrádek u Nechanic nebo zámek v Chlumci nad Cidlinou, ale musíme tam s miláčkem zajet porozhlídnout a poptat se po termínech ;-)
Odpovědět
treisi: Jak jsi psala, že sis objednala předplatné časopisu svatba, tak jsem miláčka taky ukecala a již je to objednané. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!:-) V první řadě vítám nové příchozí! :-) Botičky, stejně jako bosina, budu řešit až na základě šatek... ;-) Ale tenisky Vám odkývnu, jsou nejpohodlnější a stejně nebudou vidět. :-D Jinak mi je 20 let, vdávat se budu jako 21 a pár měsíců k tomu :-) treisi: Tak //? Moc bych Vám to přála! x-) Zítra dej určitě vědět!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holkýý, koukám, jsou tu samé mladice :-D Mně bude za tři týdny 25, miláškovi je 26 a máme 5-ti letého předškoláčka a pomalu se připravujeme na sourozence :-D
Odpovědět
Irenko děkuju,nevydržela jsem to a testovala jsem dnes doma po škole byla tam jen / tak ještě zkusím zítra. Jinak zrušila jsem čokofontánu, kámoška mi tady asi hodinu brečela jak má zničené šaty. Byla svojí sestřence na svatbě a vše bylo od čokolády. Radši vymyslím něco jiného. =-)
Odpovědět
Treisi s tou fontánkou už jsem tohle slyšela z více zdrojů. Tomu mýmu je 29 8-)
Odpovědět
anisek: tak vy už máte i díťátko jo? A tekhle veliký... :-D Nj, ja se těšim taky na přírůstek, ale to bude za hooodně dlouho, teda do přítelových 30 už by mělo být na světě, takže max. 3 roky, tak doufám, že to vyjde. Nevim, jestli tady nemáte nějaký tajnosti, ale vy se snažíte o mimčo treisi? :-o
Odpovědět
zuzi musela jsem ji uklidňovat protože řvala jako želva, koupila si šaty za víc jak 3tisíce a jsou na vyhození,ta čokoláda udělala úplně mastné fleky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já si včera objednala to předplatný časopisu a dneska jsem měla ve schránce složenku...to je fofr...
Odpovědět
bosina: necháváme tomu volný průběh, neberu kvůli rakovině vaječníku co jsem měla v 15letech antikoncepci a teď mám týden spoždění tak jsem myslela, že tam budou dvě a je tam jen jedna,ale co ještě je hrooomada času :-D já jsem se ještě domlouvala s paní z firmy na těch dvou číslech tak snad zítra tady bude složenka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi: to je škoda co? ale jindy vám to vyjde....až přijde ten správný čas ;-)
Odpovědět
jj akorát musím pátrat co se děje holky co je dobré na puchýře? |-|
Odpovědět
Profilova fotka
nech je co nejvíc na vzduchu a kdybys měla třeba aloi vera tak to mazat tím, jinak jen dezinfikovat, pokud jsou prasklý...
Odpovědět
jeden je rozedřenej úplně do krve :-( štípkááá toooo maminkoooooo :-D jo jinak jsem vyřešila s mamkou potahy na židle, budou jen přehozy s mašlou přes opěradlo aby to bylo pěkné ale zároveň aby se to dobře vyrábělo
Odpovědět
treisi: Aha, no nevim co na to říct... asi to muselo bejt tažký, ale hlavně že už je to za tebou a nevrátilo se. Je to strašně zákeřná nemoc, ale to ty víš asi sama nejlíp :-( No když je to jen týden, tak by se to ještě nemuselo ani na testu ukázat, ale tak snad to bude ok ;-) to bys měla veselý přípravy s prckem, ale asi by to moc nešlo dohromady.
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi: kámoška když čekala první, tak za mnou přišla a říkala: jsem těhotná, já na to: dělala sis testy? ona jo, ale ukázaly že nejsem, ale já vím že jsem a byla. asi za týden si koupila kvalitnější test a ten už to ukázal...takže testům se nedá pořád věřit... ;-)
Odpovědět
glumi: testy jsem si dělala dnes ráno 4, každej jinej druh a nic ale je pravda, že jednou jsem to nedostala 3 měsíce a doktorka měla dovolenou tak jsem nemohla nic dělat, dostala jsem to až to vyvolávačce. Možná se to zase seklo. Jak mi chybí ten jeden vaječník tak to mám nějaký rozházený :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pisatelky! Treisi: přeju sť to dobře dopadne, podle Tvých představ :-) JInak mně je 25, v době svtaby mï bude 26 a příteli 35, no jo, holt jsem říkala, že jsem tady nejstarší. Děti nemáme, ty chceme až po svatbě. JInak je u nás první progres, máme seznam hostů a taky předběžný rozpočet, podle něj asi budem celý rok o chlebu a vodě, ale co holt vdáváme se jen jednou, ne?(teda doufejme :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Tak dnes jsem přišla od doktora a 3.8. nastupuju na operaci ramene. Už jsem byla 2x v Motole na artroskopii, ale nepomohlo to a rameno vyskakuje stále... ;-( Už mě to nebaví a navíc na svatbu budu muset maskovat deseticentimetrovou jizvu :-( Ale snad už to bude k něčemu dobré... treisi: Na puchýře je fajn Comp..d, stejně jako na opary, seženeš v lékárně ;-)
Odpovědět
Irenko budu na Tebe myslet ;-) Já mám jizev plný břicho a pak mám nad prsama a ta jde teda brutáně vidět ale neboj,nikdo to neřeší ;-) jinak přišla složenka na ty první časáky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já bych jizny neřešila...mám operovaný koleno, po operacích jsem asi dva roky nechodila v sukni, maskovala to atd a ted už je mi to jedno...kámoška má jizvu přes obličej a strašně jí sluší, bez ní by nebyla tak krásná...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?