Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:nestracej nadeji!bafni na bedary,leknou se a uz se delat nebudou.Ja jim taky obcas po dobrym vysvetlim,ze nejsou na mim ksictíku zadnou ozdobou a at koukaj zmizet-no...nekdy to i zabere(spolu s kosmetikou) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D já myslím, že oni právě z toho mého vyhrožování furt lezou;-) blbečci;-) pro dnešek valím spát;-) mooc děkuju a zítra večer paa;-) jedu do školy ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:dobrou noc a zítra.papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, nevesty. Ctu tady diskuzi o silonkach, ja si dam asi samodrzky, bojim se, ze by me otlacily strevicky, pokud mi v nich bude velke horko, sundam je. Porad jeste nemam botky, libi se mi satenove strevicky s volnou spickou, ale ne a ne narazit na ty prave, a kdyz jo - stoji minimalne 1600, coz se mi za boty, ktere si dam jednou davat moc nechce. Kamaradka, co ma po svatbe rikala, ze je totalne znicila pri foceni :-( mysicka: krasne botky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris, já si taky budu muset dát punčochy, protože mám strach z otlaků. Chtěla bych botičky hlavně pohodlné a na nižším podpadku, protože nesnesu vysoké boty.
Odpovědět
Profilova fotka
Po delší dově vás tu opět zdravím :-) co se táče punčoch budu mít taky samodržky,nerady bych měla otlačený nožky...no a botky by se mi líbili popelkovský,s nižším podpadkem,ale nevím ...s mojí velikostí bude asi velkej problém.... :-( uvidíme ,musíme se snažit...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky ja uz jsem si koupila krasne samodrzky ;-) a mozna si je pak sundam.Libi se mi totiz na fotkach kdyz se foti podvazek a nebo nejake fotky kde jsou saty trochu vyhrnute tak kdyz jde videt ten lem silonek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já půjdu do klasického podvazkového pásu a silonek, na mých hroších nohách vypadají samodržky strašně :-D
Odpovědět
ahoj Lero, sem jen zvědavá, ale kde učíš a jakou třídu tančíš? Třeba se známe, taky tančím.Beru si svýho partnera:-)takže chystáme jako první tanec walz na písničku ze Shreka a la show dance, doufám, že se to povede a bude se to líbit... Jinak holky, já z beďarů snad nevyjdu:-(mám je od 12 a pořád doufám, že už to přestane rašit, a nic, ani HA nepomohla...takže spoléhám na make up:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hojky holky :-) janisska:já učim na Zuš(základní umělecká škola) a učím děti od 3-20leta mám 10skupin(podle věku).Ale já neučim společenský tanec,ale scénický tanec,balet,improvizaci a hip hop ;-) Takže my budem mít 1.svatební tanec směsku z těhlech tanců(jen ten balet asi vynecháme :-D )
Odpovědět
aha, tak to budete mít super, původně jsem chtěla taky nějakou směsku pro pobavení, ale skoromanžel se stydí a tanec ve stylu YouTube mi rovnou zakázal :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jdu ted na 17h na kosmetiku,to zas pak budu vypadat jak osypanej pupínek :-D No jo,čištění pleti holt není med(až tak za 2dny potom ;-) Chodíte holky taky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lera: neeeee ten balet tam dejte :-D ženich tančící na labutí jezero by byl naprostý originál :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojik děvčata:-) tak jedu ze skoly a vite co? Radost mi nic nezkazilo:-) dokonce dosavadni cast diplomky prosla:-) jupiii:-) glumbi, no, mne se na me samodrzky taky nelibi:-/ tak nevim:-) je podvazkovy pas pohodlny, zkouselas to?:-) me mamca zase desi, ale ja se ohrazuju,ze to neni jak pred 30 lety:-D lera: taky se primlouvam za balet:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: už ho mám doma a je v pohodě...dokonce jsem zkoušela i přidělat punčochy a sice mi to trvalo trochu dýl,ale nakonec to šlo...mě jsou příjemnější než samodržky, u těch mám starost, že spadnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera, tak za ten balet jsem taky pro! Vidět ženicha tančit balet a třeba i v kostýmu labuťě... :-D Naprostá bomba! glumbi, já mám silné nohy, tak právě přemýšlím,co bude lepší, ale jsem i silnější, tak nevím, jestli seženu podvazkový pás. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: a objednavalas z netu? I ty puncochy? Poslala bys mi prosim odkaz? Mne se hlavne nelibi, jak na me samodrzky vypadaji:-S
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: snad všechno na svatbu mám z netu...pošlu ti odakaz na prádlo, ale na punčochy ne...ten obchod absolutně nedoporučuju...objednala jsem si dvoje punčochy(pro jistotu) a za cenu 2 mi poslali je jedny...pak se sice omluvili, ale ty punčochy už prý nemají( ač je mají stále v nabídce) a nic jiného jsem si v obchodě nevybrala ]-( petru: já bych se toho nebála, dělá se ve velikostech a jsou i pružné. a výhoda je, že mýho skoro manžela to hodně bere, takže už se těší na svatební noc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: děkuju! A penize Ti vratit nehodlaji?!?! Idioti! Ja bych toho sveho taky rada necim prekvapila:-) uvidime:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsem jim psala...(zboží přišlo v lednu) jestli už je mají na skladě, tak uvidíme co odepíšou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chtelo by to nejakou akci z jejich strany:-)
Odpovědět
Ahoj dámy, vás dočíst to je fuška :-D Jinak holky já mám celkem smíšené pocity, nevím jestli mám brečet nebo to hodit za hlavu :-( Konečně jsem se domluvila s fotografem a v pátek jdeme fotit na oznámko. Byla jsem tak nadšená, budem fotit venku na zámku ;-) Jenže radost mi zkazila kolegyně v práci, tvrdila kam jako spěcháme, že času je dost, no hlavně prej aby nám to vydrželo. Říkala to tak ironicky až mi z toho bylo ouvej Ženila před 3 roky syna a za rok se rozváděli, tak je taková zapšklá a že prej jestli ještě jednou bude svatba tak už bez ní, já na to že nemůže všechy házet do jednoho pytle, že to chci mít krásný a do detailu promyšlený, tak proto tak brzy oznámko A ještě jsem jí řekla, že mě zklamala když mi to nepřeje, a ona že byvalá byla kráva a že už horko těžko nějaké budoucí bude věřit Ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
lenca: nenechej si nikym kazit radost, ju? Hlavu vzhuru a usmev!:-) kolegyni v praci hod za hlavu. Nekteri nechapou, ze je to nas vysneny den a chceme to mit podle predstav! To taky znam, ty reci, ze je cas, at to tak nezeru...pro me pripravy znamenaji odreagovani (mimo jine) od skolniho tlaku..tak at si kazdy rika,co chce! Hlavne at si to uzivate vy! Vcetne foceni na oznamko:-)!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak já dneska ten balet navrhnu,ale kdyžtak to svedu na vás :-D Hl.musim vymyslet něco jednoduchého,v těch mojich šatičkách bych se při složitějšim prvku mohla zamotat a ještě vlítnout hlavou do dortu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) jak se máte :-) a co probíráte :-)? lencaca: z kolegyně si nic nedělej :-) my už máme skoro všchno, kromě bot, spodního prádla....mého podvazku...jo a fotogragky, už přítele lámu, že by to chtělo profíka :-). tak se mějte hezky, snad se tu zase brzy ukážu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem se na váš popud koukla na youtube na ty svatební tance a nemohla jsem z toho, fakt sranda!!! Sice se tam dokola opakujou stejný nápady a písničky, ale stejně - co pár, to originální pojetí. U jednoho jsem třeba viděla ten tanec ze Slunce, seno - jak tam ty báby z kravína pařej v krojích na dechovku ten hromadnej tanec. Tak přesně tuhle luxusní choreografii tam zakomponovali i ten ženich s nevěstou. Fakt jsem se u toho počítače pobavila. Tak jsem k tomu zavolala i toho mýho ženicha a ten se na to hned chytil! Že uděláme taky něco! No úplně mě tím odrovnal, ani jsem nepomyslela na to, že by něco takovýho chtěl. Tak jsem nadšená, protože já jsem odjakživa pro jakoukoli kravinu a recesi, jupíí!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak jak to vidím,budem mít nakonec my červencový nevěsty) =-) o,pardon,já jsem naplavenina z června :-N ,nejvíc origo tance z roku 2010!!!Super!Hlavně ať je legrace a to i pak na následném Dvd,kreré nám zůstane na celý život.Super! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radmarus: to jsem taky viděla a je to boží :-D my možná, budeme mít hříšnák...s vším všudy "baby nebude sedět v koutě" chceme do toho zapojit všechny mladé na svatbě a zatím jsou pro, tak snad se to vydaří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:úžasný nápad! ;-) Bude to pecka! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my tam taky šoupneme kousek hříšňáku;-) zamatláme tam toho hodně;-) máme hodné ty chlapy;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?