Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam vylozene jen rodinu a dva spolecne kamarady s manzelkama ktere znam pres meho pritele ;-) ale sestrenice a bratranka zvu bo me taky zvou na ruzne oslavy atd.,ale jdou bez druhych polovicek neznam je tak co by tam delali to same z pritelovo strany pokud nezname pritelkyne a pritele nejdou :-N .Uz jen takhle by nas to melo vyjit jen hostina,raut a piti na 60-80tisic coz si myslim ze neni malo.jen me mrzi ze ted sem tak trochu rozhadana s moji setrou a to se jen tak asi nezlepsi,takze na svtbu pujde,ale asi budou vztahy hodne napnute :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka:je to prodej.uz jsem ti poslala odkaz a je to E-shop.kdyby ti to neslo otevrit takmi pisni zpatky ja ti to poslu znovu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky :-) Krásně svítí sluníčko,hned se víc těšim do práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné sluníčkové ránko všem nevěstinkám...a nové zdravím a vítám :-) koukám že jste tu probírali lidi...no my budeme mít 25.Nakonec.....jinak v pondělí si jdeme konečně nechat udělat oznámko,už se strašně moc těším... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,chtela jsem se zeptat jestli krabicky na vysluzky si nekdo delal sam a nebo je to slozite a lepsi koupit? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse : my budeme mít krabičky přímo od paní co nám bude dělat cukroví...přímo je dodává,takže máme o starost míň......a taky záleží jaký chcete...
Odpovědět
Profilova fotka
aha me bude kolacky delat babicka.ja si prave vetsinu veci vyrobila a ted uz nemam co delat tak jsem myslela ze bych zkusila i krabicky ale nivim jak na ne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse : teda tak to se máš,na koláčkách dost ušetříte...máš hodnou babičku... ;-) to nevím,návod jak vyrobit takovou krabičku jsem nikde neviděla...ale když na něco narazím pošlu ti odkaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby, tak nas bude tak do 80 ludi, boooze si to ani predstavit neviem :-p ale frajerova rodina je desne velka, a oni boli kazdemu na svadbe, tak jeho mamka ich tiez musi vsetkych pozvat, a to ja tristvrtinu z tych ludi vobec nepoznam. ale u nas rodicia platia hostinu, tak nech si tam pozve koho chce, ved ona to zacvaka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: to mas pravdu taky jsem rada a dort nam bude delat jeden znamy a asinas tonic nebude stat takze taky super ;-) .Kdyz bys na neco narazila tak posly budu jedine rada :-) lubikaf: u nas je to naopak ja mam vetsinu lidi ktere pavel ani nezna a plati to on :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) nikuse, díky, mrknu na to;-) co jsme zjišťovala, tak v půjčovně mých šatů, taky půjčují potahy, ale za 50 Kč za ks...budu nad tím přemýšlet, co udělat;-) včera jsme měli schůzku s naší fotografou, jedním slovem super;-) hlavně jsem ráda, že je miláček spokojený;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak sme si včera byli vyzvednout prstýnky... byli úplně jiný než sme chtěli i když byla změněná jen povrchová úprava.... jsou těžší, výraznější... takže měli být jen dražší... ale udělali nám do nich i gravírování a když paní viděla, že se nám ty první líbili stejně víc, tak nám dala ještě 1000,-kč slevu :-D Takže máme kvalitnější prstýnky, výraznější, vypadají hezky a jen za 9,6tis :-D místo nějakých 16.000,- co by stáli :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo.... ale s tím dortem to je hrozný :-( ta první nabídka za 7,5 nebo 9 tis... je teď z druhýho cukrářství zase za 12tis... já už nevim co s tim dělat!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) mysickaaa:no tak to je fajn,ze jste si padli s fotografkou do oka! ;-) dalsi starost za vama ;-) ja jsem prave nasla pani,ktera nam bude pect na svatbu a kolacky(550ks)zakusky(550)ks a dort(1ks :-D )nas vyjdou na 7500kc-coz si myslím je fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: jak ty to děláš... :-( já mám 7,5 jen za dort :-/ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: :-. fíha...no my chcem takovej jednoduchej dort,budeme tam mít čokofontánu a tak myslím,že lidi budou přeslazený z ní a na dort už nebude mít potom nikdo moc chut :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no holky a my pro jistotu dort zatím nijak neřešíme;-) seznámila jsem se fajn cukrářkou, jenže ta jaksi otěhotněla, tak ji nechci zatěžovat, ještě ke všemu má udájně chudera rizikové...tak nevím...a fotografka se včera zrovna ptala kdy budeme krájet dort a byla překvapená, když jsem říkala, že se to u nás nedělá;-) tak uvidíme..a jinak si cukroví a koláče pečeme sami;-) mavo: to je super že s prstýnkama nakonec všechno dobrý;-) my to asi začneme řešit v dohledné době..nějak nám pořád nevycházelo při všech okolnostech jezdit mrkat na veletrhy,..tak se chystáme v neděli na Nevěstu a uvidíme....co tam, jinak mám ještě cd od jednoho zlatníka u nás ve městě, jesště jsme ho teda nestihli otevřít, ale říkal, že kolem 5000 jsou standartní ceny, tak su zvědavá. co měl na netu, tak by byly fajn a my chceme ke všemu ještě úplně jednoduché;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, nejak se vsecko nahromadilo. Ty brdo - mavo- to je silena palka za dort, co to mate za tolik penez!!? Ja teda doufam, ze se vejdem tak do dvou - trech tisic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: já doufala tak do 5ti :-/ máme ten co mám v albu... vevnitř chceme ovoce.... :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mavo je to teda pálka:-/
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jak se máte? já dneska objednávám a platím šatičky a pak už budu jen čekat. mavo: nám taky řekli za dort strašný pálky, nakonec to řeší přitel a já se nechávám překvapit, cenu už radši slyšet nechci :-D nikuse: můžu taky poprosit o odkaz na potahy? děkujuuuu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: hlavně rychle, paní u zlatníka včera říkala, že má jít zlato fakt nahoru, tak šup na nějaký slevičky a honem něco objednejte, než se to fakt o dost zvedne!
Odpovědět
Ahoj holky!! My si koláčky pečeme sami je to tradice, ale cukroví a zákusky už mám objednaný, 3200ks za 10500,- je v tom ještě 10 ovocných řezů lera: kolik budete mít lidí na svatbě??Budeš dávat i výslužky?Já mám strach, že mám pořád málo, tak objednáváme ještě trochu jinde :-| My na prstýnky jdeme příští týden, nějak časově nestíháme. Od nevidím do nevidím v práci, asi mě z toho už klepne pepka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, vidím, že řešíte curkoví. Já budu mít i výslužky, napečené budu mít od tety, budeme si péct všechno sami. Postupně nakupujeme mouku, cur, máslo,.... no pro svatbu o šedesáti lidech to bude docela mazec. Bude se péct čtrnáct dnů. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne, teta peče na svatby a oslavy, tak myslím že velice dobře. Na dědových sedmdesátinách měla napečeno jako zkušená cukrářka, prostě super.
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: rozkaz;-) když to nevýjde na nevěstě, tak stejně mrkáme na cd a snad co nejdříve výjde zajít ke zlatníkovi... glumbi: tak hlavně ať čekání uteče;-)
Odpovědět
petrusew: ty máš šaty z caxy, že??
Odpovědět
Ahoj holky, tak já jsem úplně nadšená. Zítra mám promoci!!!! Jupí!!!! Dneska jsem sehnala botičky za 59 Kč, vzhledem k tomu, že mám nožku 35, tak jsem naprosto nadšená. Navíc jsou to přesně ty, co jsem chtěla. Botky na přezutí jsem sehnala nedávno v dětském oddělení :-) Příští týden nám snad přijdou prstýnky. Pán si to vzal jako úkol cti a hrdosti, nikdo jiný nám je vyrobit nechtěl. Jsou podle našeho návrhu. Doufám, že se mu to povede. Na cukroví se snažím nemyslet. Na to myslí tchýně a dost mě tím s..e. O víkendu pojedem s mamkou kupovat látku na šaty, sestřička už se celkem vzpamatovala z porodu, tak snad začnou šít. Už aspoň nechce malou hodit z okna :-) a vypadá celkem vyspale:-) O víkendu si jedu houpat neteřinku. Už mám pro ni šatičky na svatbu. S kopretinkama, ty budu mít všude...
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jsem objevila skvělýýý koláčky, jsou z klasickýho těsta, kalsický náplně, ale nahoře mají bílkovou vrstvu x-) jsou naprosto dokonalý, jediný problém je, že je jsou až z třemošné :-|
Odpovědět
vosinka: gratuluji, jsi holka šikovná ;-) Glumbi: to je dobrý, ale asi to máš dálku, že??A nerozváží to??Některé cukrárny rozváží sv. cukroví po celé čr! No ale aby to zas nebylo předražený, co??
Odpovědět
Profilova fotka
vosi: gratulace! jsi šikulenka! mooc si zítra ten pocit užij!!!!!! já doufám, že to příjde u mě v červnu....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?