Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, teda, řešení kolony aut jsem zatím nějak vynechala....myslím, že nejdůležitější bude, abych jela jako poslední s tatínkem, zbytek se asi nějak poskládá. :-N Nějak jsem nad tím vůbec nepřemýšlela.
Odpovědět
Profilova fotka
petru: jistě že se zbytek poskládá;-) dodržela bych první ženich, pak nevěsta a zybtek je fuk :-D mavo: ty se nám stratíš! znova opakuju, nepřeháněj to 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ztratíš samozřejmě! už jsme zblbnutá s neustálého dlabání do klávesnice;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa, asi to tak uděláme mavo, aby jsi pak nevypadla ze šatiček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petru: udělejte;-) hlavně ať se odjede a dojede včas;-) vím, že budu mít velkou oporu v brášcích, kterým jde mimo jiné organizace nahánění lidí do aut skvěle;-)
Odpovědět
Profilova fotka
noo tak to se někdo má :-) Hlavně, aby se dojelo v čas a v pořádku, zbytek je tak nějak vedlejší
Odpovědět
Profilova fotka
přesně;-) stejně si nedovedu představit, že ten příjde;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak, už máme zajištěnou i hudbu :-D Zítra přijedou rodiče...obojí....v neděli mám narozky, tak to chceme spojit a nechat sejít rodiče, aby se začali bavit o svatbě, co a jak bude....moje mamka prý udělá tvarohový dort, Martinova mamka zase objednala obloženou mísu...a já už nemusím nic vymýšlet :-D :-D :-D Martin mě chválil, jak jsem úžasná hospodyňka a hostitelka :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petru, ty jsi ale šikovná;-) kdybych Ti zapomněla popřát, což se může lehce stát, tak Ti ze srdce přeji všechno jen to nejlepší, ať se Ti splní všechna přání a jsi moc šťastná a spokojená a hlavně hodně zdravíčka a radost ze života;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju, jsi zlatá.
Odpovědět
Profilova fotka
nemáš zač;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No teda, děvčata, není tady nějak pusto? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No to teda je. Že by všichni tak šíleně připravovali:-)?
Odpovědět
Profilova fotka
já mám víkend s miláčkem, tak nejsem u pc;-) ale jinak hezký zbytek neděle;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hojky holky :-) víkendy jsou vždycky tady pustější :-) už máme objednané svatební oznámení,tak hned jak přijde hodim ho do alba ;-)
Odpovědět
Ahoj dámy!!Pusto prázdno koukám ;-) Jinak já jsem měla v pátek schůzku s cukrářkou, představte si, že bydlý 500m od nás a vůbec jsem o ní nevěděla, je o kousíček starší jak já, je vyučená cukrářka vyhrála mistrovství evropy v pečení cukroví a o rok později to samé jen ve foukání karamelu. Takže jsme se domluvili na dortu, vyjde mě na 3000,- a bude čtvercový, třípatrový ozdobený právě foukaným karamelem do tvarů květů kal. Napeče nám teď na křtiny, 300 ks zákusků za 1500,-(což si myslím že není moc) Dneska poslala předběžnou kalkulaci na svatbu, za 16 druhů cukroví a zákusků (1 druh po 200kusů, takže 3200ks) plus deset ovocných řezů a to všechno za 10500,- Co si o tom myslíte?Já mám z toho dobrej pocit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se přidávám jako červencová nevěsta :-) Koukám, že to tady žije ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca:tak při takovém mnpžství je to myslim dobrá cena ;-) ellisn:vítej do party :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby, ja som tu dlho nebola, pozeram ze ste rozoberali, kto si s kym sada do aut cestou na sobas, tak my to mame uplne najjednoduchsie, kedze sa budeme brat v takej malej dedine, pojdeme do kostola pesi. jedine ze by sme boli jak v slnko, seno a par facek... ;-) ;-) (at videj ze na to mame) :-D :-D :-D :-D lencaca podla mna super cena za zakusky, na to kolko kusov budete mat je to aj lacne.
Odpovědět
Profilova fotka
krásné pondělí;-) a lubi: a hezky budeš v autě stát, šaty budou drahé, tak ať v nich jen nesedíš;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: to je fakt dobra cena :-) a kolik budes mit lidi?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak jsem o víkendu dopsala absolventskou práci, ještě jdu za týden na konzultaci jestli to mám předělat nebo ne :-D a už se jen vrhnu na učení :-/ ve čtvrtek už sme do obálek dali oznámko, tak to teď pomalu rozdáváme koho potkáme a asi na konci tohohle týdne všechno ostatní pošleme poštou, koho neuvidíme, aby to měli všichni na stejno... a dnes volali, že si už můžeme vyzvednout prstýnek, ale že jsou jiný, měli by být dražší, že mají jinou povrchovou úpravu :-( ale nechají nám je za stejný peníze, tak sem zvědavá co z toho vzniklo, docela se bojím, zítra je jdeme vyzvednout a nebo jim je tam necháme... ještě že je na to čas a neudělali nám tohle týden před svatbou =o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dávala sem dneska oznámko i šéfovi a on: tak jako fakt? a já: měli sme si to rozmyslet? a on: no... ste mladý no... :-D (ženil si ve stejným věku co sem já a říká mi že sme mladý :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: však uvidíte, co z toho vyleze;-) třeba to bude dobrý..kdyžtak uděljí nové! já písám..teda teď zrovna svatbuju no... holky, proísm..že tady proběhla diskuse o potazích na židle, nějaké levné půjčení..poslaly byste mi prosím odkaz? děkuju!
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: ahojky nevim co znamena pro tebe levny,ale vim o jedne prodejne i internetove v praze a v brne ktere nabizi auta,ruzne altanky,slavobrany a potahy do 80Kc a opravdu jsou nadherny :-) tak kdyby si chtela tak pisni a ja ti poslu adresu ;-)
Odpovědět
Ahojte dámy!! nikuse: lidí bude víc než dost ;-) , tak 75 na oběd(ještě to ale není konečné :-( ) a na odpolední raut od 16.00hod tak 100- 110 :-( Je to síla co??Přemýšlely jsme se skorotchýní, že necháme ještě něco napíct u jedné paní, zdá se nám že toho by bylo ještě málo. Když si vezmeš, že musíš dát vyslužky, tak nevím nevím Vy máte kolik lidí??
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: ty brdo :-o tak to je dost.No my budeme mit 35 s tim se spise nekdo odpadne :-| dort mame vyreseny pres moji budouci svagrovou maji znameho,ktery ma vyrobnu na medovniky tak mam udela 3patrovy medovnik a moje babrlinka nam napece kolacky ;-) ona je takova aktivistka natesena,ze nez jsem ji o to stacila pozadat tak uz si to sama naplanovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse: do 80 Kč prodej nebo půjčení;-)jj, odkaz poslat můžeš. děkuju;-)
Odpovědět
No jo, je to dost! A to si představ, že moje rodina čítá cca 15lidí, přítele Tak 45. Zbytek jsou kamarádi. Jojo, bude tam veselo!Kdyby záleželo na mě, tak bych z přítelovi rodiny pozvala tak jen půlku, bo tu druhou půlku jsem viděla všehovšudy 2x za těch šest let, někoho třeba jen jednou a to na pohřbu. Jenže, když on je tam přítel chce :-( Ale už jsem ho zpracovala a dva jdou dolů, je to jeho bratranec, vůbec ho neznám, jeho ženu jsem vůbec neviděla a děti otěch ani nemluvím, a to jich májí tři. Já si tam taky nezvu sestřenice a bratrance s rodinama, proč taky??Naposled jsem některé viděla jako děcko a to bysme se taky nemuseli doplatit. Oni mě taky nezvali, když se brali. Moje mamka má jedinýho bratra a ten ženil jednoho ze svých synů a neobtěžoval se ani naše na svatbu pozvat, odůvodnili to tím, že je nás moc. Je nás šest!!Však nemusí zvát nás holky, máme už svoje přítele, bydlíme jinde, ale že nepozve svoji jedinou setru??A od tety tam byli všichni sourozenci i s děckama a jejich děckama, a to jich těch sourozenců má pět. Ale to sem se rozepsala a skončila sem tam kde nechci :-D Jen prostě místo rodiny, tam budu mít hold víc kamarádů. A jen dva taťkovi bráchy. Zas přítelova rodina na sobě hodně lpí(někteří), takže je jasný že je tam chce
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?