Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew jeej ze v Piestanoch, to je moje milovane mesto, ja som tam zila 29. rokov a velmi mi to chyba, lebo tieto banovce to je len taka trochu vacsia dedina. nuz ale co narobim, priatel tu ma robotu a byty su tu o polovicu lacnejsie, tak sme tu. baby ale ja jak citam, co vy mate uz vsetko pripravene...no my zatial len fotografa, kameramana, salu a kapelu. to je vsetko. jaj a este mam u svagrinej v robote odlozene svadobne topanky ;-) no mala by som zacat makat s tymi pripravami, lebo to nakoniec nestihneme :-S
Odpovědět
Profilova fotka
čusík busík holky;-) lubi: neboj, my nejsme o nic dál...a všechno stihnete:-D hlavně ať máteco na sebe, co jíst a kdo by vás oddal a je to;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa pravdu mas ;-) ale uz musim zacat aspon pozerat, ze co sa mi paci a co by som chcela :-) baby a akej farby budu mat oblek vasi drahi? bledy ci tmavy?
Odpovědět
Profilova fotka
lubikaf;-) ten můj bude mít tmavý;-) to je příjmené dívání, na to příjdeš rychle;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa ten moj zas chcel smotanovy, ale to by sme museli niekde pozicat, lebo keby sme ho kupili, tak by potom iba visel v skrini. to sa uz potom nema kde pouzit. ale dufam, ze ho prehovorim na tmavy, viac sa mi lubia na muzoch tmave ako blede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lubikaf: to je fakt, světlý oblek je pak méně využitelný...ten můj chtěla tmavý hned a já jsem mu za to poděkovala:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby, :-D lubikaf, můj drahý bude mít tmavý oblek, bílou košili a zelenou kravatu. mysickaaa má pravdu, na svatbu se vybírá moc hezky ;-) Já si třeba včera fakt užívala ten výběr svatebních šatů. lubikaf, Jenom doporučuju obejít květinářství a domluvit se na kytce, u nás berou jen tři svatby na jeden termín, tak aby sis mohla vybrat co chceš.
Odpovědět
Profilova fotka
petru vobec netusim, ako je to tu s kyticami, ale ako hovorim ze banovce su len taka dedina, tak pochybujem, ze tu bude vela svadieb vtedy, ked aj my mame :-) takze s kyticou by nemal byt problem. a vy budete mat vyzdobu do zelena, ked ma zelenu kravatu, alebo to si len tak vybral?
Odpovědět
Profilova fotka
pistáciovou zelenou. Takže všechno dáváme do zelena. Svatební oznámení máme taky do zelena. Barvu vybíral Martin, tak jsem se přizpůsobila 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky, a je tady zase pátek, nějak moc rychle to letí :-/
Odpovědět
Profilova fotka
už aby byl červen. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz chci taky cerven :-) konec v praci a mesic do svtaby ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, já bych taky chtěla červen, konec školy a volno na přípravy;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě bude stačit buden :-) hlavně aby už bylo teplo už mám skoro objednané šaty, takže začne jen čekání
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew pistaciova zelena je pekna farba, aj to s niecim kombinujete, alebo len tak s bielou? ja rozmyslam nad cervenou, objavila som totiz take krasne cervene saty popolnocne. uvidim. a aj ja by som sa celkom potesila, keby uz bol jun, ked uz pre nic ine tak aspon preto, ze bude konecne teplo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky :-) koukám že už chcete pěkně postrčit čas,ale já souhlasím s glumbi,stžačil by duben...to tešení je přece to nejlepší :-) chci se zaptat,jak je to s autama,kdo v jakým jede???první jede ženich,,s ním kdo?? a za ženichem?? a kde jede maminka nevěsty a s kým???? a s nevěstou jede kdo?? ježškovi voči já vůbec nevím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:s nevěstou by mel jet otec nevesty a svěděk, první jede ženich a poslední nevěsta. maminka nevěty jede kde je místo :-D ale je to u každýho jiný, my třeba pojede zvlášt, já s tatkou, družičkama a svědkyní a mamkou a zvlášt ženich a zbytek, uvidíme se až před oltářem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my pojedeme první ženich s rodiči a asi i svědkem a poslední nevěsta s rodiči a můj svědek pojede někde v koleně se svou rodinou;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda ono to asi zase není tak důležitý :-) maminka má totiž strach ke komu ji posadíme tak nevím jestli si ji nevezmu sebou a svědka nešoupnem k někomu jinýmu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono to je vážně jedno,prostě ať jste vy spokojení;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : tak to jste mi udělaly radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsme ráda;-) Mně totiž mamča řekla, že na to prdí a že chce jet se mnou;-) taky mi příjde divé jet jen s taťkou a svědkem..přitom to nejvíce prožíváš s mamčou a máš ji hodit někomu do auta;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : to jsem ráda,že na to máš stejný názor :-) asi to tak taky uděláme :-) s maminkou to bude nejlepší.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já bych řekla, že asi tak nějak: ženich s rodičema, svědci, hosté podle rodinné blízkosti a nakonecnevěsta s rodiči.
Odpovědět
Profilova fotka
no, já myslím, že co se u nás v naší rodině týká kolny aut - asi nikdo nebude mít sílu seřezovat to podle rodinné blízkosti..stěžejní je, ať jedou ženich s rodiči a svědkem hned za sebou a jako poslední auto nevěsta s rodiči;-) každý dojede ráno nějak jinak a nebude čas nikoho přehazovat a je mi to celkem fuk;-) ono seřadit 25 a 10 aut to je rozdíl..;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: přesně tak...hlavně aby tam všichni byli a jak pojedou je vlastně úplně jedno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: no hlavně ať tam jsou všichni;-) budu mít celkem vtipného řidiče, je to takový silniční prase, ještě že do kostela pojedeme jako poslední, apoň nikam neujede, doufám, že to v té koloně vydrží;-) no a jak pojedeme z kostela první, tak si ho bude muset manžílek zkrotit, je to jeho kolega a kamarád;-) bude to legrace;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jízda v koloně je bezvadná. nás jednou pouštěla sanitka, aby se kolona neroztrhla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tož hlavně že v ní nikdo neumřel;-) No, můj milý dělal řidiče setřence na svatbě a málem ujel, jsem ho brzdila očima;-) ale zvládl to;-)když oni jeli všichni tak pomalu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já se do toho pěkně opřela... 2x týdnně chodím na heat a pátky přes oběd do fitka na tréninky :-D akorát kudy chodím tak spím :-D my asi pojedeme taky tak, že ženich se svědkem jako první, pak všichni ostatní a nakonec já s rodičema :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?