Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:neni možný!!!!Tiše závidim :-) miluju sluníčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:Krááásnýý šatičky máš-další princezna na beremku! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: děkujuuuu;-) jsou úžasně lehké, jsem nevěděla, jestli poznám ty pravé, ale prý mi tak zasvítila očena, že to bylo jasné;-) i ty se určitě rozhodneš a poznáš to, když pojedeš zkoušet znova;-) všecky budeme krásné a vyrazíme polovičkám dech;-) ať si nás představují jakkoli, tak si to v jejich myslích stejně není ono;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: neke, tady (v Praze i u nás doma - kousek dál) svítí sluníčko o sto šest.. a já si chodím jen tak ve vestě :-D Leni, já bych se toho nebála a určitě si nechala jedny z těch dvou šatiček co vybraný máš a nic jinýho už nezkoušela, akorát ti to zamotá ještě víc hlavu... já se taky ještě druhý den po zamluvení šatek koukala na jiný, ale vím, že tohle jsou ty nej a jiný už zkoušet nechci a nebudu!!! Musela bych je mít doma a každý den se v nich ukazovat a dívat se na sebe abych si byla 100% jistá, ale takhle mě to bude pořád nahlodávat...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:no já vim,jenže u těch mojich nej opravdu nesedí ten výstřih(ale to se dá doladit)ale spíš to že jsou těžké!Maj obr vlečku a já se bojim,abych po pár hodinách nebyla jak spocená velryba! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
baby dakujem za privitanie, nikuse byvam v Banovciach nad Bebravou, ale do minuleho leta som zila v Piestanoch, sem som sa prestahovala, ked sa mi mal narodit maly. a ako ste na tom s pripravami? kukam ze saty uz poniektore mate. ja pojdem pozerat tak za mesiac - za dva, este chcem dovtedy schudnut ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím úkol splněn. Nové šatičky zamluveny, jsou nádherné, krásně mi sedí a dodělají mi k nim ramínka. Ale nemám fotku na sobě, aby miláček neslídil tam kde nemá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petru: super, že už nemáš pochybnosti;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už fakt ne. Myslím že tyhe jsou opravdu dobře . Mám je už v albu, ale na modelce... Moje tajná služba už zjišťovala, jestli je mám na fotce 8-) Tak jsem mu řekla, ať se nechá překvapit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, na modelce vypadají krásně a řekla bych, že Tobě budou slušet mnohem víc;-) jasně, ať se nechá překvapit;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak, jenom ať se nechá překvapit ;-) . Budu mít i ten kabátek, k tomu budu mít i závoj. Vypadají opravdu moc dobře a hezky mě tvarují. Mají nádherné výšivky a krásnou vlečku, prostě jsem se zamilovala... :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew: jsou fakt pěkné a pokud ses v nich cítila báječně, tak je to dobrá volba :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petru: ty jsou opravdu moc hezké, ty co ti neseděli se mi nelíbí ani na modelce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petru: i mně se libi. Holky, nevite nahodou, kde sehnat kosicky na vysluzky, ale nejake vetsi. Ty 9x4 nebo jak to je, se mi zdaji moc pidi a krabicky jsou zase zbytecne velke :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: to bohužel nevím..u nás se koláčky do košíčků nedávají.. a já mám dotaz, dilema nebo tak něco;-) družičky a družby mám sladěné do bílo - champagne, holky bílé šaty a champagne stuhy a kluci champagne vestičky a motýlky...já jsem chtěla mít v kytičce bílé a smetanové růže a frézie a pro ženicha champagne kravatu (ale zatím nevím, jestli se ta barva bude hodit k barvě obleku, kvůli pohřbu nebyla nálada to zkoušet, oblek jsme koupili totiž pár dní před smrtí dědečka), kdyžtak bych mu šoupla bílou kravatu, což by určitě taky nevypadalo zle...ale teď nastává otázka - chtěla jsem do zlato bíla ladit i svatební tabuli...jenže nevím, jestli by to nevapadalo mdle...viděla jsme krásnou výzdobu ve vínové barvě..zkoušely jsme to se švagrovou nějak sladit a napadla nás chamapagne organza, bílé svíčky omotané třeba červeným drátkem s perličkama, červené plátky růží, ubrousky bílé - poskládáné na ležato a ovázané červenou stužkou...no nebo to vše nechat ve zalo bílé..ubrousky se zlatou stužkou, svíčky zlatý drátek..ale tady nevím jaké růže...a kdyby byla ta červená na tabuli, tak nevím, jestli to mám zapasovat i do kytky nebo jak;-) omlouvám se, že jsem vás tak zahltila, ale potřebuju slyšet nezaujaté názory;-) děkuju;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lubikaf: ja jsem z trencina ale uz dlouho ziju v cechach :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaa: Ja vsechno ladim do champagne - zlata a vypada to dobre :-) Zadne mdle, ale pis tak slavnostne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: já jsem si to taky myslela, že to bude takové čisté a slavnostní....jenže mě ta švagrule s vínovou barvou celkem nahlodala...ale ono je fakt lepší nad tím moc nepřemýšlet;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa, nevím, jaký má miláček oblek, ale nemyslím si, že by to neladilo. S tou výzdobou, no, myslím si, že ta tabule laděná do zlato champagne je úžasná kombinace!!!Taková hodně luxusní! ;-) Děkuji děvčata za chválu, už se fakt těším, myslím, že jsem konečně nadšená a spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
petru: já pořádně už taky nevím...na papírku je šedomodrá barva..ale podle nás je to spíš antracit...oni totiž v obchodě neměli champagne kravatu, tak jsem to nemohla vyzkoušet... díky moc..já jsme si myslela, že to bude vypadat slavnostně a čistě..teda doufám v to..moc se mi tam totiž ta vínová matlat nechce..ale potřebovala jsem vědět, jak se na to díváte vy;-) aby ta tabule nevypadala smutně...
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse no tak to mas predstavu, kde byvam :-) a ako dlho si uz v cechach? my tam mame inak kopec rodiny, aj ja, aj moj buduci manzel a moj otec chodi na tyzdnovky do Kladna do prace. mysickaaa presne ako baby pisu - vyzdoba ladena do zlato-biela je podla mna velmi luxusna, mne osobne by sa to velmi pacilo. petrusew krasne saty.
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju holky zlaté;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa asi bude lepší vzít si ten oblek a vyzkoušet tu champaň kravatu.
Odpovědět
Profilova fotka
petru: to jo, to určitě..máme to v plánu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a pak uvidíš, buď to bude ono, nebo vyberete jinou, ale i ta bílá bude hezká.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, uvidíme;-) chce to vidět na světle..a teď vážně nebyla nálada...nechci v žádném případě lpět na něčem, co nebude hezké, jen aby to ladilo:-D uvidíme...šlo mi hlavně jestli přidávat tu vínovou nebo ne;-) tak možná že asi ne;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si myslím, že ta vínová není potřeba, ba naopak by to mohlo potlačit původní myšlenku.
Odpovědět
Profilova fotka
to byl prostě chvilkový zkrat;-) když člověk moc přemýšlí;-) asi tak jako vy nad šatkama;-) k tomu jste mě naštěstí nezlomily;-) sice budu mít červená srdíčka na skleničkách na přípitek, ale to k tomu patří;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lubikaf: ja uz asi od mych 5let takze to nejaky ten patek uz bude :-D ale porad tam mam pulku rodiny.ona mam ka jeslovena ja a tatka ze segrou jsou Plzenaci :-) takze takovy mixik a muj budouci manzel je ze Zlina
Odpovědět
Profilova fotka
lubikaf, Martinova rodina je taky ze Slovenska, taťka mluví tak napůl a jeho rodina je ze slovenska celá. Mamka pochází z jížních čech, ale na Slovensku žila taky. Martin se narodil v Piešťanoch a jeho ségra taky, ale od sedmi let už žije v Čechách, slovenky umí, ale nemluví...což je mi někdy líto ;-) Slovenština je moc krásná. V dubnu pojedeme do Košic oznámit zbytku rodiny svatbu 8-) Tak jsem zvědavá, co oni na to....tuší jen děda.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?