Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Jejda vy mě na toho průvodce asi ukecáte :-D Si ho budu přát k narozkám :-D
Odpovědět
ty jo já nemůžu z té palice nic dostat ]-( Zítra musím ráno do lékárny,pak pro kytky, do školy a pak už práááázky
Odpovědět
Co potřebuješ dostat z hlavy, to ještě píšeš ten článek? Nj, já už mám prázdniny měsíc, maturovala sem 29.5., takže už naštěstí mám klídek, teda jen do září... :-|
Odpovědět
no nápady,mám změnej článek...ale do středy mám prý čas tak je to v poho, ve středu ráno mě sice klepne ale co už :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale my o Tobě nepochybujeme, zvládneš to! :-D Bosina: a kam jdeš na VŠ?;-)
Odpovědět
ve středu tady čekejte s čím přiletím,možná budou // ;-)
Odpovědět
Holky, kolik vám vlastně je?
Odpovědět
Profilova fotka
mně konkrétně skoro 23 :-D
Odpovědět
mě za pár dní 18 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mě skoro 24...takže před svatbou skoro 25...jak říká můj strejda v 25 letech mi končí záruka tak se musím vdát., pak už by mě nikdo prej nechtěl :-D
Odpovědět
To jste mladší než já! A to naši pořád prudí, že jsem na svatbu mladá :-o Mně je 24 :-)
Odpovědět
Já už se budu vdávat dva a půl měsíce po záruce :-D
Odpovědět
Článek se načítá
já se budu vdávat v 19letech a to mi Přema řekl,že si mě vezme až mi bude 18 ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
A vašim drahým polovičkám je kolik?
Odpovědět
mému zlatu bude tento rok 29 :-N :-D
Odpovědět
V září nastupuju na jazykovou školu, je to jen na rok. Na VŠ se mi nechce :-) Mě je 19, v srpnu mi bude 20, takže i svatbu bych měla stihnout ještě ve 20. 8-)
Odpovědět
mýmu miláčkovi bude v neděli 27 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to mu mému dráhemu bude 29;-)
Odpovědět
už půjdu, jdem s přítelem na xchat si povídat před spaním tak se loučím a ozvu se zítra...pááá a dobrou noc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou noc;-)
Odpovědět
dobrou, hezky sny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko
Odpovědět
Ahoj, taky se budu vdávat v červenci 2010. Máte už místo? Ja pořád nemůžu najít "to pravé".
Odpovědět
Profilova fotka
Tiara: určitě máme...vítej mezi námi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tiara: my se budeme brát v kostele v jindřichově hradci...a pak bude oslava na frankově dvoře...
Odpovědět
tiara vítej Jinak ahojda všem, už mám školu za sebou, zkoušku mám 25.srpna
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi: závidím ti prázdniny ;-) tu zkoušku zvládneš...učitelky jsou prostě občas zakomplexovaný...já jsem dneska odesílala životopis na asistentku ve VIP servisu na letiště...sice práci mám, dělám na žl, ale tohle by mě bavilo:) už aby bylo září, to si budu objednávat šaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady marod :-( ale dnes uz je mi lip, pekne me stve, ze jsem na tu sluzebku nemohla, myslim, ze dnes bych to uz zvladla, i kdyz mi neni uplne super, ale asi bych to dala. Jak Vas tady tak docitam, tak jsem zjistila, ze jsem z Vas nejstarsi :-N a to mi jeste okoli tvrdi, ze mam na vdavani dost casu. Prazdniny Vam zavidim vsem, ale i v praci se to da vydrzet, tak si nestezuju. tiara: vitam novou clenku, odkud jsi, ze hledas misto?
Odpovědět
Profilova fotka
Lostris: to bude okolí tvrdit pořád a až ve 30 zjištíš, že ti ujíždí vlak tak budou všichni mlčet a nic na to neřeknou...takže at mi všichni vlezou na hrb... já nehodlám být v 35 přecitlivělá matka, která má rizikový a pak se bojí dítě pustit na pískoviště...
Odpovědět
lotris je tě tak lituju :-( jo jinak perlička,vzala jsem si dnes na konec roku boty,které jsem měla mít jako svatební(hodí se mi ke kostýmku) chtěla jsem si je roztáhnout. Mám puchýře,praskaj a bolej,takže boty fakt měním na tenisky ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?