Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu na Vas chvilku nahlednout a musim pracovat, mam v posledni dobe nejakou lenoru nebo co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: to já mám lenoru už asi 2 měsíce..je to špatné..teda lenora by nebyla na dělání kytiček, vymýšlení výzdoby a tak..ale na školu..to je k lenoře i alergie;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: To znam, vydrz :-) glumbi: Uz je mas objednane? Muzes mi pls taky pisnout nejaky kontakt? Uvazuju o populnockach :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky... petrusew: ju, já už mám šaty vybrané a zaplacené. Teda zatím jen zálohu :-) Jsou to ty Maeleigh z mého alba, fotku ze zkoušení sem nějak dávat nechci, aby mě náhodou někdo neviděl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mobidik ty jsou fakt moc krááásné.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi, paráda. Holky, já vám tak moc závidím ty vaše hubený postavičky... :-( ale aspoň můžu dýchat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew: aaale prosím tě, postavičky nepostavičky, myslím, že při zkoušení šatů má každá z nás něco... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu za Váma taky nakouknout. Sleduju, že tu řešíte šaty :-) Já už mám šaty taky zamluvené a zaplacenou zálohu, ale jsem poslední týden v rozpacích, jestli se nemám ještě podívat po jiných. Mám šaty spíš elegantního stylu a když jsem nedávno přítelovi ukazovala časopis se šatama, tak jsem zjistila, že jemu se víc líbí princeznovské :-( Takže vůbec netuším co s tím, šaty se mi na mně líbí, padly mi do oka na první pohled, ale aby on nebyl zklamaný. Myslím, že šaty co má mobidik by se mu líbily strašně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj cupity. Vítej do klubu s pochybnostmi o šatech :-) Já se pořád koukám na jiné nevěsty a říkám, jéééé to je krása a taky přemýšlím, jestli ještě nevyzkoušet něco jiného. Ale to bychom tak mohly dělat donekonečna. Myslím, že těm našim chlapcům se budeme líbit tak jako tak...Mému příteli se moje šaty na obrázku nelíbily vůbec, když jsem mu tak namátkově podstrčila obrázky, které by se mu líbily...Ale mi prostě jiné neslušely :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, s šatam si nelámejte hlavu..vyrazíme jim dech tak i tak..oni vůbec nemají představu, jak můžeme v šatech vypadat;-) takže klid..budeme se jim líbit;-) ten můj mi na jedny šaty s krajkovou vlečkou řekl: a ten leknín je co? :-D Tak jsem se zasmála a řekla, že vlečka;-) Vlečky jsem se ale nevzdala, mám ji jen míň krajkovou;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: :-) :-) :-) s tím leknínem jsi mě fakt rozesmála :-) Ti chlapi jsou stejně všichni stejní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsou naprosto stejní;-) jsme mu ukázala fotku jedněch šatů na mě, které se mi vážně nelíbily a neslušely a on byl unešený...takže doufám, že přestane mluvit, až mě uvidí!;-) pokud máme vybráno, radši nepřemýšlet!;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysickaaa: a kde ty máš šatičky v albu? Já je chci taky vidět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mobi: nemám;-) kdby náhodu zavítal do alba někdo nepovolaný;-) pošli třeba mail do ip a já pošlu fotku z netu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
posláno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak s tím souhlasím, chlapi mají občas jiný vkus než ženy...a většinou úplně jiný než mají jejich drahé polovičky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ten můj se zatím třeba v oblečení celkem trefuje;-) a na šaty jsem se radši neptala;-)
Odpovědět
taky se přidávám k červencovým, ale my to máme posledního:-)31. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petula: vítej;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky muj pritel zase nezna asi barvy :-N vezmu si svitive oranzovy svetr a on mi rekne ze to je lososova barva :-D :-D :-D a kdyz jsem mu ukazovala saty jaky budu mit na fotce tak jsem vedle nich mela jeste jedny a on mi rika ze jsou nadherne ale ze by sem se mu libila vic v tech druhych protoze bych mela v korzetu stejny boule jako ta slecna tak mu rikam to jsou prsa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse: :-D ty hlášky chlapů bych si někam psala :-D holky,já trpim stejným syndromem"Jsou to ty pravé šaty"jako vy :-D Už mám pár dní depku a 13.3.jsem do salonu objednaná znova.Jedna holčina si zkoušela ty moje a tak jsem si s ní psala a říkal,že jsou hrozně těžké a maj brutus výstřih.No,obojí je bohužel pravda(výstřih jsme měli ale vyřešit na předposlední zkoušce) a tak mě dala brouka do hlavy a já už vlastně nevím,jestli je chci :-( A tak prostě 13.3. s mamčou frčim znova.Včera jsem stáhla náhodně 8šatů(mezi nima moje dvoje top(mám zamluvéné dvoje)a oboje vyřazovací metodou prošly(na obrázkách v šatech byly modelky).No ale já prostě nemám najednou vůbec jasno!Chjoooo-se picnu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
babule ahojte, moze sa k vam pridat jedna slovenka?? je tu sice tema aj pre slovenky, dokonca presne ten datum, kedy sa mam vydavat - 24.7., ale nejak to tam mrzne, ziadna diskusia, tak nemam s kym rozoberat pripravy. nevadi ked sa vam sem votrem?
Odpovědět
Profilova fotka
lubikaf: Tady to zije ;-) pokazdy kdyz dorazim z prace domu tak to tu nestiham procist :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lubikaf:vítej ;-) jojo,tady to žije každý den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lubikaf: z jakeho mesta ze slovenska jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) lubikaf: vítej k nám;-) budeme jen rády, když tady bude mezinárodní účast;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáme to s těma chlapama vůbec lehký :-D Moje šaty se mi líbí,, ale pro klid duše zajdu zkusit ještě nějaké princeznovské :-) ať mám čisté svědomá, že jsem se mu snažila vyhovět 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
cupity: pro klid duše zajdi, ale ať pak nemáš ještě větší dilema;-)!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) ono tam zase chumelí!!!Já už vítala jaro! :-( cupity:jo jo,jen jeď,taky ještě na šatečky pojedu znova ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: u nás svítí sluníčko;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?