Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky?jak je to s oznámením,my ho nechceme posílat poštou,ale předat osobně,jezdíme oba nebo každý objíždí svoji rodinu???vím jen že výslužka se rozváží každý po své rodině,ale jak e to s oznámkem??prosím poraďte...
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: u nás to je tak, že s oznámením objíždíme oba dva...
Odpovědět
Profilova fotka
myško : děkuju :-) já jsem vůbec nevěděla,tak to je oki :-) předám to doma a uvidíme .... děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
areviv, mělo by se objíždět, ty co chceš na svatební hostinu a na svatbu, ale u nás je to složitý, jsme až na Slovensku(přítelova rodina), tak to tam budeme posílat. Ale těm co jsem to říkala, tak jen pošlu oznamko. Protože objíždět všechny, tak na to nemáme čas.
Odpovědět
Profilova fotka
petru : no uvidíme jak se domluvíme...je fakt že až na Slovensko by se to asi nevyplatilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vsem Vam moc dekuju za chvalu saticek, jste zlate! Mysicko, drz se, vim, jake to je, kdyz mi zemrela babicka, ktera me vychovala, mela jsem necely mesic pred statnici :-( A bratranec dva mesice pred svatbou, ale nedalo se nic delat. Je to zivot a kdyz zemre nekdo mlady, tak je to mnohem horsi, oni si svuj zivot prozili, tak se to musi brat takhle. je to hodne tezke, ale cas vse zahoji, ver mi. glumbi: Posles mi prosim kontakt na ty potazky? Dekuji moc, nebo jestli to glumbi posilala i nekomu jinemu, hodte mi to prosim do ip. kujii moc.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: děkuju! jj, dva měsíce před státnicema...mazec..nemůžu se dokopat k psaní, nejsou na to myšlenky...
Odpovědět
Profilova fotka
No tak změna plánu, asi na to Slovensko pojedeme :-| No jsem z toho rozpačitá, znám jen dědečka, tetu strýce a bratrance se sestřenicí, ale babičku nee...
Odpovědět
Profilova fotka
petru : neboj nic bude to parádní setkání a určitě si to moc užijete :-) ... a navíc si uděláte krásnej výlet..
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo. Už přemýšlíme o tom, že tam zajedeme přes čtyři roky...... :-N Tak možná už je opravdu načase.
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky :-) lostris:nádhera!!!!Šatičky jak z pohádky,fakt Ti padnou jak ulité ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno přeji všem :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lenicko, dekuji moc. diky Vam vsem, i za odkaz na potazky na zidle :-) a taky preji hezky den i cele dopoledne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak už komunikuju s čínanem kvůli šatičkám :-) lostriiis já chci taky vidět tvoje šatky, pošlu ti meil do IP jo??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už mám rozdělené svatební oznámení a teď ho jen rozvozit a rozdat :-) To bude to nejhorší. glumbi a vybrala sis šatičky?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já poslední dobou přemýšlím nad šatičkama....ale furt nevím a nevím. 3. března si jedu šatičky znova zkoušet...pak se uvidí, album jsem sice promazala, ale hodím tan ještě jedny a poprosím o radu...které jsou lepší. Ju?Prosíííím
Odpovědět
Ahoj holky!! lostris: jsi koouzelná v těch šatech, fakt se mi líbí, budeš nádherná nevěsta ;-) petrusew: škoda, že nemáš fotky v těch druhých šatech, bo si myslím, že by ti slušely víc jak ty první! 1 jsou taky krásné jen mám pocit, že když nebudeš mít podprsenku(podle detailu zad v odrazu v zrcadle mají velký výstřih), že by ti mohly prsa spadnout ;-) Víš jak to myslím, že?Máš je větších rozměrů a proto bych volila variantu s ramínky za krk, který by ti ty partie podržely. Je to jen můj názor, neber to osobně, každopádně šatky jsou to nádherné oboje a ať už se rozhodneš pro ty, nebo tamty, tak budeš krásná ;-) Každopádně je vyzkušej ještě jednou, musíš se v nich cítit pohodlně a ne abys celý den hlídala aby něco nelezlo atd. Já mám zas opačný problém, mě zase byly všechny velký přes prsa, bo tam mám nula-nula-prd :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lencaco, to je to, proč o tom pořád přemýšlím...ona není prdel se tahat s těma mýma fkama...a horší je to, že mě pak bolej záda jako.... Nic mi z těch prvních nevypadávalo, ale s podprsenkou moc neseděli...no uvidíme ve středu, jak dopadnu, pokud si nevyberu žádné jiné, tak si nechám ty první.
Odpovědět
petrusew: já myslím, že ty první ti sluší lépe, co se týče držení prsou, tak já bych se zkusila zeptat na raminko za krk, běžně ho v salonu k šatům dávají když si řekneš, vlastně tam jen našijí po stranách úchytky a nastaví ti délku tak, aby to odpovídalo a ty máš jistotu, že vše bude OK, navíc to ramínko se dá udělat z čehokoli, lehký šifón nebo i něco ozdobného, podle toho co by ti líp sedlo... já se toho taky bojím, aby mi něke něco nevypadlo, hledala jsem proto korzet, který mi dobře padne, že se utáhne pod prsy co to dá a nahoře aby mi to neodstávalo a našla jsem, tak jsem spokojená...
Odpovědět
Profilova fotka
No ony drží hezky, ale jak tak brouzdám po netu, tak se pořád ještě dívám a dívám 8-)
Odpovědět
Petrusew: Haha, hlavně, že jsme si o tom nedávno psaly a obě se shodly na tom, že máme ty nejlepší... Taky jsem ještě jedny vybrané podle obrázku vyrazila zkoušet, a taky se nemůžu rozhodnout (kdybyste chtěly mrknout, tak poslední 4 fotky v albu, mezi těma rozhoduju). Jinak si ale myslím, že ty tvé vybrané jsou fakt moc pěkné a sednou ti. Já bych je nechala bez ramínka za krk, prsa mám sice tak nějak normálně, ale i tak mě z ramínek za krk bolí po chvíli krční páteř. A z té fotky mám pocit, že ani ramínko není třeba. Ale to záleží na tvém pocitu, jestli si s ním budeš jistější, tak hurá do něj. Holky jak říkám, nejlepší by bylo se moct na svatbě 10krát převléct a mít všechny ty krásné šaty alespoň chvíli...
Odpovědět
Ahojte nevesty, pripájam sa k júlovým - chcela by som mať našu krásnu oslavu 31.7. 2010 v Petrzalke. Pomaly začíname s prípravami... dúfam, že nie je neskoro ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adleen, mě se nejvíc líbí ty favoritky č. 1, moc ti sluší ten výstřih. Jsem ti to zas zamotala, co? :-N Ivalinka, vítáme tě, já si myslím, že rozhodně není pozdě začínat. plánovat. Jen bych si asi nejdřív zamluvila termíny na oslavu a na radnici nebo v kostele.
Odpovědět
dakujem za privítanie :-) Na matriku sme uz volali, tety tam maju zrejme casu dost a rozhodovat o tom, kedy sobasia a zapisovat zaujemcov zacnu az 15. marca. Tak snad bude termin pre ne Ok :-) Ako prve sme si vybrali miesto a fotografa. Ostatne postupne. Zajtra ma caka prva skuska siat, tak som zvedava...
Odpovědět
adleen: určitě ty poslední, hamlet, sedí ti nejlépe a i mi přijde, že ti narozdíl od ostatních padly... ty černobílý z adiny jsem si taky zkoušela, jsou sice krásný, ale mě tam vadila ta černá stuha pod prsy, to už mi přišlo moc na svatbu, výšivky pěkné ale ten pás tam být neměl...favoritky 1 ti taky sedí, jak říká petrusew, ale přijdou mi takové normal, to ty Hamlet jsou originální a víc tě zdůrazní... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,koukam ze vyber saticek je tu v plnem proudu :-) me se dneska saticky mely dokoncit a poslat a nic o nich nevim tak zacinam uvazovat ze pokud nedorazi do poloviny dubna budu muset do salonu je zamluvit :-| a to by me docela stvalo :-N ,ale co jeste mam sexy spodni pradylko tak se muzu vdavat v tom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse, to je taky nápad, myslím, že bys byla fakt originální :-D adlen, ty Hamlet se mi taky líbily...no snad vybereš ty, ve kterých se budeš cítit fakt krásně.
Odpovědět
Ivalinka vítej, doufám, že sem dáš nějaké fotky zítra ze zkoušení... a Petrusew po druhém zkoušení snad taky?
Odpovědět
Profilova fotka
adleen, to si piš že zase vložím fotečky 8-)
Odpovědět
Ahoj Adleen, ak budem potrebovať nestrannú radu, tak určite :-) Len dúfam, že mi povolia robiť fotky. Čítala som priamo tu na fóre, že v mnohých salónoch je to zakázané... Ale ešte viac dúfam, že niečo pekné na mňa bude, lebo nemám úplne konfekčnú postavu ale zato mám "nekonfekčné" predstavy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?