Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je slusna cena ;-) ja jich mam 36 a vyslo me to asi na 500Kc.Ty jo a to budes mit tolik lidi?
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse: jj, to je na zabití!;-) my u toho vždycky sedíme spolu..každý něco poukládá a pak se vyřazuje;-) ale tohle zatím vše předčilo;-) mavo: to je super;-) mám radost;-) vaše oznamko je úplně super nápad!;-) která varianta to vlastně vyhrála?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo tak to zavidim v hezkem slova smyslu :-) .Muj pritel treba ani nevedel ze uz mame hotove jmenovky a zacal tu spekulovat nesmysli!!! 8-( takze takhle mi on pomaha, a posloucha kdyz jsem se ho ptala jestli se mu libi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
víš jak..chlapy tohle prostě moc nebere...to oznámení jsme hodně chtěla konzultovat, přece je od obou a ne jen ode mě:-D něco podobného jsme zažila s výzdobou hostiny..jsem mu něco řekla, odpověděl super a pak se hrozně divil, o čem mluvím:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Presne,ale to,ze chci objednat na vecerni raut predudene selatko to uz mi rozumel a hned to resil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no dyť, to je jídlo, žranice;-) to je mnohem důležitější než jmenovky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavne u nej na morave maji porad nejaky takovyhle zranice a chlastacky tak to najednou slysi a zapojuje se.Ne ale abych mu nekrivdila zaridil balonky stesti ,ktery pak budeme poustet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vidíš;-) jen je nepodceňujme;-) umí překvapit ti naši chlapi;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kde budes mit svatbu?
Odpovědět
Holky, teď jsem dostala mail od fotografa a vypada to, že je to na dobré cestě a že se domluvíme. Soudím podle toho co napsal, že to je inteligentní chlap. Napsal, že se tedy sejdeme, že je dobře, že chci vidět víc a pokud se mi to líbit nebude, nebo že budu mít na něj nerealné požadavky, že se nic neděje, že se poohlédnem jinde. Holky já mám takovou radost!!Si ti už plně uvědomuju a ,,pekelně" se to blíží!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tyhle lidi jsou vetsinou vstricni :-) je to tvuj velky den a mas na nej vzpominat v hezkem a ne ze ti to zkazi hnusnym chovanim ;-) .Muj fotograf je to same,muzes se ho zeptat nacokoliv okamzite odpovi a vzdy mi ve vsem vyhovi
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky ;-) Tak v pátek jsme zavítali s Tomáškem za Markétkou do penzionku a jedním slovem-úžasný! :-D Po tom,co jsme zažili na Lipně,je to úplná pohádka!!!Markétka s přítelem jsou moc faj(mimochodem-moc jim to spolu sluší ;-) ),užili jsme si krásný večer,přespali jsme v penzionku,ráno nás čekala mňamková snídaně,vše důležité ohledně svatby jsme domluvili a odjížděli jsme oba nadšený a s hřejivým pocitem,že jsme si líp vybrat nemohli ;-) Na matrice na nás byli taky moc milý,zámeček je krásnej no a ještě k tomu líčení.Když jsem se viděla,měla jsem co dělat,abych zamáčkla slzičku-paní ze mě udělala krásnou,něžnou nevěstu :-) Takže tenhle víkend byl úúúúžasnej! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
lera1:ahojky kdypak jste byli na Lipně??My jsme tam byli s přítelem v srpnu na dovolený a bylo tam strašně hezky..
Odpovědět
Profilova fotka
lera: Leni, to je moc dobře, že vám to takhle dopadlo... máš to potvrzené a můžeš se konečně začít těšit (a bez obav :-) ) jeeee... to mám fakt radost :-) (a mimochodem, krásná něžná nevěsta bys byla i bez líčení ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
budulinci:na Lipně jsme byli koncem ledna na penzionu Vyhlídka,kde měla být původně naše svatba a bylo to tam jak z hororu :-|Jinak okolí je krásný,to jo,jen jsme měli prostě smůlu na majitele penzionu. mavo:no,kdybych na svatbu vypadala tak,jak po ránu,nevim nevim,jestli bych byla něžná,spíš zmuchlaná a odstrašující :-D :-D
Odpovědět
lera1:Hm tak to nevim,my jsme měli pronajatou chatu na týden a vyšlo nám hezký počasí tak jsme si to užili..no my budeme mít hostinu na myslivecké chatě a budeme si vše si necháme udělat od známých(jídlo,cukroví,roznášet jídlo a pití atd)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno přeji všem :-D Jdu se pochlubit. V sobotu jsem byla u kadeřnice - jezdí k našim domů, domluvili jsme se na tom, že mě bude česat a vyzkoušeli jsme čtyři účesy a vyhrál ten poslední, je hodně podobný tomu co mám v albu - na ples, ale třošičku vymazlený. Zavrhli jsme korunku...bylo by to moc a místo toho budu mít v účesu štrasové kytičky - kamínky do tvaru kytičky. Beruše budou mít ve vláskách skřipečky s růžičkama a vlásky budou mít natočené do lokýnek :-D Jééé, já už se tak těším :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky po dlouhé dobe! Teda, tady je novych tvari - ja ziram! Lenicko moje, moc dekuju za chvalu, doufam, ze vsechno dopadne podle Vasich predstav. A jeste opozdene preje vsechno nej nej k vcerejsimu svatku. Ja mam novinku - ve ctvrtek jsem si vybrala saty a uz i zaplatila zalohu, takze zase dalsi vec z krku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju Markétko,však bylo co oslavovat,můj svátek už tomu dodal jen třešničku na dort :-D Konečně svítí sluníčko,nálada perfektní,co víc si člověk může přát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré odpoledne nevěstinky :-) lera1 : tak to vám moc přeju,že vám to takhle hezky vyšlo,po všech těch utrapách s Lipnem..teď už pohádkové svatbě nestojí nic v cestě. :-) jinak my jdem dneska s přítelem koukat na nějaký oblek,tak uvidíme jak dopadnem :-) no a co se víkendu týče,neměla jsem ho tak krásný jako Lenička :-) , spíš naopak..přítelův syn měl narozeniny,tak jsme je slavili u nás a přišla i tchýně s tchánem,ne jen že si u nás nic nedali,ale "maminka" rychle spěchala ven s prckem aby u nás nemusela být.Pěkně mě zase našvala,vůbec se nezajímala o naši svatbu,o to co už máme zařízené,jaké budem mít fotky a tak,ale to že k přítelovo bývalé ženě ,přijede její sestra s mimčem to věděla 100% , a hned nás o tom samozřejmě musela informovat.no a třešnička na dortu byla,když řekla že sice bude mít ráda všechny vnoučata,ale Martínek (přítelovo syn) , bude jen jeden.A že bude napořád první...A mělo to i pokračování,ohledně té svatby,padla z jejích úst věta...a kolik vás na té svatbě bude?...jako kdyby ona tam vůbec nešla nebo co... ;-( to je taková baba hnusná....Když jsem se o tom pak umínila miláčkovi,protože na mě poznal,že se něco děje,tak mě velice mile překvapil a vím,že je to opravdu ten nej chlap...Řekl,že když se bude na svatbě chovat nevhodně nebo bude mít hloupé řeči že ji vyhodí a nebudem tam chodit.
Odpovědět
Ahoj, přeji pěkné pondělí! areviv: no to je pěkný, ale nenech si to kazit, aspoň, že máš oporu v nastávajícím 8-) nejlépe se s někým takovým nevídat, jenže to asi moc nejde viď... lostris: a bude nějaká fotečka? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík všichni! to byl teda víkend! zemřel přítelův dědeček,..já už žádného nemám, tak jsem ho brala za svého..hodně nás to vzalo...všechno to bylo provázeno hroznýma zkušenostma a zážitky v nemocnici...takže jsme na tom všichni mizerně... lostris: blahopřeju k šatkům! lera: mám velkou radost, že to u Markétky dopadlo podle představ! a že můžeš být klidná a těšit se! areviv: je super, že Tě přítel podržel! nevím, proč jsou někteří lidé takoví....
Odpovědět
mysicka: to mě moc mrzí, ztráta milované osoby strašně bolí, Upřímnou soustrast ;-( Chce to čas a vše přebolí, někdy to trvá chvilku, jindy dýl.
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaaa:tak to je mě moc líto...ani já ani Tomášek už nemáme dědečky ;-( Držte se!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, děkuju moooc! všechno je to na pytel...já vím, že přebolí...prostě jsme ho tak strašně moc chtěli mít na svatbě...ale on tam bude.. ještě do toho všeho hoří škola...ach jo... moc děkuju!
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaa: zvládni to, moc na Tebe myslím. hannasyr: Já chci nechat šatičky jako překvápko pro všechny, tak je uvidíte až v červenci - jsem to ale potvurka že? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lostris:to teda jsi potvůrka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) mysickaaa : to je mi líto,taky přeju upřímnou soustrast..ať to brzy přebolí... mě teď v pátek operovali dědečka se srdíčkem,Dědovi je 83 ... všichni jsem z toho špatný ještě teď ,protože kvůli věku nikdo neví jak to všechno dopadne,ale zatím se dědík drží... lostris . to teda jsi potvůrka,takhle nás napínat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa, vím jak se cítíte ;-( lostris, víš, ale nám by si je ukázat mohla.... :-D areviv, je sujper, že se přítel staví za tebe a v aše štěstí :-) lera, supr že máte místečko na svatbičku a teď už nezbývá nic, než se těšit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kdo uz to nemuzete vydrzet, pisnete mail do ip, poslu Vam je x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?