Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha...;-) pošli;-)
Odpovědět
http://www.relaxkolstejn.cz/foto.htm tohle je jejich práce,ještě tam nejsou všechny fotky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pisatelky, teda vy jedete. Tady se hlasi jeden marod, mam horecku a ¨hrozne zaludecni potize z niceho nic :-( Mela jsem zitraodjizdet na zahranicni sluzebku,ale v tomto stavu bych to nezvladla :-(
Odpovědět
lostris chudáku :-( tohle jsem měla před 14dny,budu ti držet pěsti ať ti je lépe
Odpovědět
Profilova fotka
hned juknu;-) ahojáík lostris: tak to mě mrzí! nemoc vždycky příjde v nejnevhodnější dobu! tak hezky lež!
Odpovědět
Profilova fotka
ty brďo, to je krása;-) hned bych si jela dopočinout 8-)
Odpovědět
není to tam levné ale je to tam prý božské x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ani jako levné nevypadá 8-)
Odpovědět
no právě,za ty peníze tam máš fakt luxus,přemýšlím o svatebce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to přemýšlej;-) my to máme jasné - naše láska = Francie;-)
Odpovědět
Ahoj holky, jak se vede? Koukám, že jste se do toho pořádně daly... ;-) Já jsem před chvílí objednala miláčkovi knížku "Náš svatební průvodce", v neděli bude mít narozeniny, tak snad ho to potěší :-D Máte ji někdo doma? Zatím jsem na ni slyšela jen dobrý reakce. Já se na ni těšim, tak doufám, že přijde brzy.
Odpovědět
toho průvodce nemůžu sehnat,je někde na netu? =-) Jéé Francie,taky tam chceme ale až na tom budu lépe a až budu pracovat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jj, já mám našeho svatebního průvodce;-) taky dárek od miláčka;-) To my jsme už začali šetřit a máme zvlášť kasičku;-)
Odpovědět
musím se po tom kouknout průvodci kouknout
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kate...
Odpovědět
Profilova fotka
myslelas tenhle?;-)
Odpovědět
jj ještě ale jsem viděla jeden a ten se mi zdál strašně super,musím projít net,ale teď musím psát článek 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak hodně zdaru;-) já jedu zítra na výlet, tak se musím balit;-)
Odpovědět
no já musím ještě dát do batohu všechny učebnice a nachystat peníze na kytky pro učitelku a mistrovou
Odpovědět
Profilova fotka
jen aby si ty kytky zasloužily.... :-S
Odpovědět
ale jo ty si je zaslouží ale ta mrch* kvůli které se budu o prázkách učit si zaslouží tak kytku z granátů 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, nebo aspoň z bodláků :-D
Odpovědět
no nebo ze špendlíků a jehel když už učí krejčovky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, tak honem, abys to stihla;-)
Odpovědět
jdu psát ať mám penízky
Odpovědět
Profilova fotka
ať to jde!
Odpovědět
Tak dobrou noc, to je presne on. Ja ho objednala na http://knihy.vltava.cz/produkt=860024...
Odpovědět
Docela jste mě tu nahlodali, jak jste se bavili o tom predplatnym, asik si to taky předplatim. :-D Když už, tak už... :-D
Odpovědět
Teda tady zase přibylo za den příspěvků. To člověk už ani pomalu nestíhá dočítat ;-) Já jsem dneska nastoupila na praxi, takže následující 3 týdny si prázdnin moc neužiju. No ale zase budou penízky :-D V neděli jsme zaplatili zálohu za hostinu, tak už to tam máme jistý. Taky se chystám jít v nejbližší době kouknout po šatičkách, ať mám aspoň představu co mi jak sedí. Jinak průvodce máme doma taky a můžu všem vřele doporučit, jsou tam rady k nezaplacení :-)
Odpovědět
zuzilinka: Tak to jsi mě potěšila ;-) už se na toho průvodce moooc těším... i když není pro mě. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?