Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, byl ajsem dneska znova zkoušet šaty a jen mi to potvrdilo, že si je nechám ušít. zkoušela jsem šaty z číny a vůbec to nebylo poznat... :-) areviv: takovou "kamarádku" vůbec neber vážně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou sobotu: hannah: ať se Ti daří:-D jen vývazkuj a pak hoď něco do albíčka;-) glumbi: no, já mám zase opačnou zkušenost;-) objevila jsme v půjčovně nádherné šatičky a hlavně neskutečně lehké, což se o šatkách z číny moc říct nedalo, podle toho, co jsme měla na sobě..taky jsem byla rozhodnutá šít...ale ani jsme nesehnala šikovnou švadlenu, kdyby náhodou bylo třeba něco upravit....:-/
Odpovědět
Profilova fotka
to mě právě přišli lehoučký oproti originálům, ale je to kus od kusu...já i šikovnou švadlenu mám, takže to zkusím a když bude nejhůř, tak něco půjčím :-)
Odpovědět
Teda pekne me boli zada z tech vyvazku a nakonec jsem zkousela i oznameni... mam to v albu... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hanni: oznámka vypadají pěkně.. i vývazky se ti povedly ;-) Já dneska počítala seznam hostů.... a kolik čeho budeme muset dělat.. a vychází to na 70 oznámení!! a 110 kartiček na párty!! pffff..... uvidíme, jak dopadneme na veletrhu, jinak to taky asi budeme dělat sami.
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky holky ;-) Mám takovej dotázek...když se dává hostům vývazek,to už se pak mirta nedává =-) nebo jak je to.Dík za radu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, když děláš vývazky, tak buď tam myrthu dáš a nebo nedáš... dávali se dřív myrthy jen s bílou mašličku... a teď se dávají myrthy s vývazkama a nebo samotný vývazky, to záleží na tobě jak to chceš... my je dávat budeme, napícháme myrthy potom s vývazkama... nebo spíš buksus nebo co se to dává... :-) jako náhražka..
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já třeba dávat nebudu, mě se zdá, že to tak stačí. ale někdo to dává s buxusem nebo mirtou, ale mě je líto oškubat keř, když už mám vývazky hotové a vypaddají hezky i bez toho.
Odpovědět
ahojky, no my budem dávat i myrtu, to pak dodatečně napíchám na vývazky... ale samotný vypadají taky hezky... Jinak včera jsem objevila super program na úpravu fotek tak to oznámko ještě možná bude vypadat jinak... 8-) Víkend zase tak rychle utekl, hruza... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No mě to ani tak nepřijde, jsem doma pořád. Momentálně válčím s nějakou virózou. Chrchlinkám na celé kolo a teče mi z nosu....kdyby teklo, ale ono ani neteče a to je horší. Už to lapil i chlap....takže umíííírá na rýmečku :-D Oznamko jsme si vybrali, jen musím nafotit a hodím do alba. Hani, ty si oznamko budeš dělat sama???Možná jsi to už říkala....jsem sklerotik ;-) Já bych si na to netroufla.
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, teď jsem se mrkla k tobě do alba, fakt hezký....
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyyyyyyyy, nám se už rýsuje oznámko a je fakt supeeeer! Dělá mi ho jedna holčina tady z beremka :-) Akorát musíme pořešit, kde to pak necháme vytisknout :-/ a kolik ten tisk vůbec bude stát... sakryš...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mavo, to je super, určitě najdeš tiskárnu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oznámka hotový a pozvánky na párty taky :-) líbí se nám... už jen tisk :-) juchuuuu.. a na veletrhu zbývají prstýnky a oblek pro ženicha :-)
Odpovědět
Hezké pondělní ráno! mavo: ty se máš, že už takhle všechno máte :-) I když já si asi o tomto víkendu vyberu konečně šaty a mamka jede se mnou, tak snad to dopadne výborně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pisatelky :-) Ja mela narocny vikend, tak se jeste vzpamatovavam. Dnes se mi nic nechce. Mam vecer v planu taky se pustit do vyvazku, konecne mam vsechny potrebne propriety :-)
Odpovědět
Ahoj, tak já měla nejnádhernější víkend. Sestra má malou krásnou holčičku Marunku. :-) x-) Teď jsem v práci a děsně mě to tu štve.... A tchýně začala kecat do svatby. Ta mi snad vybere i šaty :-) Už aby bylo odpoledne.
Odpovědět
vosinka: jsem na tom podobně, tchýně si myslí, že ona všechno zařídí nejlíp 8-( ale já na ní kašlu, zařizuju se podle svýho. nedávno nám (ale vlastně mě jako nevěstě) koupila šerpu na auto, děsně kýčovitou s nějakýma prstýnkama nebo co, ani za nic si to na auto nedám, už mám svoje a podle svých představ, a přítelovi jsem řekla ať si to dá na auto sám až pojede :-D petrusew: jo oznámka budu dělat sama, natisknu si to v práci a papír vychází i s nařezáním asi 4,50/ks, máme to s našimi fotkami, takže nic složitého, akorát asi ještě zkusím upravit lépe ty fotky...tohle byly první vzorky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky;-) mavo: to oznámko je super;-) skvělý nápad;-) tak to su asi jediná, co hodlá vývazky kupovat... není čas..teda čas by byl, ale mám jiné školní povinnosti a ty mají asi přednost:-/ jinak myrtu do nich dát chci;-) já jsem tchýni dosti dlouho neviděla, takže je to v okeju;-) Ale podle přítuly si začíná uvědomovat, že se drahý odstěhuje;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se vdávám 15.7.2010 a je to moje i přítelova druhá svatba..... zařizujeme si uplně všechno po svém a právě proto si to i užíváme na plno...
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa-neboj sa niesi sama ja som tiež kúpila,fakt nemám čas robiť sa s vyvazkami ale hlavne ani by ma to nebavilo..
Odpovědět
Profilova fotka
Inak čaute kočky tak ako sa máte?My sme boli pařit o víkendu bolo to super celkom len si niekedy prídem že tam nemám čo robiť...neviem taký divný pocit... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
paullina73, naše první, ale i tak si užívám přípravy. Hlavně ty drobnosti mě baví :-) Já to mám s tchýní dobrý, do ničeho mi nemluví, ví že je to naše svatba a že se musí líbit hlavně nám. Trošku se zděsila z počtu hostů...ale to brzo přešlo :-) Má asi strach, že tam nebude zábava , ale to ještě netuší že se chystá i karaoke...asi
Odpovědět
mavo: mě se nejvíc líbí to první, akorát písmo na ústřižku bych obarvila jako je to u druhého... jinak výborný nápad, pěkně origoš 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky :-) no já jsem měla fajn víkend..přítel se naprosto fantasticky postavil k tomu problému s "kamarádkou" a moc mi tím pomohl,jenže to vypadá,že ona se urazila a nemluví s náma a ještě po ostatních kamarádech rozhlašuje výmysly.... :-( no jinak včera jsem si byla zkoušet šaty a byla to naprostá paráda..paní byla super...no a musím říct,že jsem si jedny už zamluvila a teď už se jen těším na další zkoušku. .. :-) fotečky ze zkoušení přidám zítra a uvidíme jestli jsem vybrala dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné úterý, nevěsty;-) areviv: super, že máš v příteli oporu! závist je hrozná vlastnost....mám radost, že máš radost ze šatiček a těšíme sena fotky;-)
Odpovědět
Ahoj dámy, přeji hezké úterý!! Mě je děsně smutno :-( , Lucinku máme na týden na horách, chjo!!Byli jsme s přítelem na víkend s nima, ale musíme do práce tak jsme museli domů. Chuděrka, celý minulý týden měla lyžák se školkou a teď je s rodiči pryč. Je tu takový pusto prázdno. A když jí volám tak má zrovna hromadu práce a nemá čas se mnou mluvit. Děti!!!!!Už aby byl pátek a ona přijela. Zas na druhou stranu si trochu odpočnu, že???Tak se mějte kočky, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... tak už mám u sebe fotky ze zkoušky šatků a musím říct,že se moc povedly :-) jen je nemůžu dát do alby,protože jsou moc velký :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k vám:-) Rozhodli jsme se, že se letos vezmeme, takže nás to čeká 17.7.2010. Zatím nemám kromě termínu nic zařízeno, tak jsem zvědavá, jak vše zvládneme...
Odpovědět
Profilova fotka
sarka24 : tak tě tu mezi námi vítám,snad se ti tu bude líbit :-) teda a termín máte stejný jako my :-) neboj to zvládnete úplně v pohodě,my jsme začali zařizovat před 14 dny a už máme skoro všechno ;-) ono to pak jde celkem rychle...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?