Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a když sme u toho svatebního veletrhu... tak mě drahouš včera pěkně naštval, páč mi řekl, že na něj máme jen 45min aby to potom stihl do práce.. a že tam určitě nebudeme obcházet všechny firmy a tak... sem se pěkně rozčílila!!!! Že to ví pěkně dlouho, je to rok co se na ten veletrh těším a on mi to takhle zkazí.... že jsem pěnila, položila mu telefon.... a pak mi psal, že teda 2 hodiny, tak to snad stihneme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzilinka: a kde jsi byla na HEAT?
Odpovědět
Profilova fotka
joooo a dneska máme sraz s fotografkou tak se mega těšíííím :-)
Odpovědět
mavo -> byla jsem v mým rodným městečku, ne v Praze. O víkendu byl miláček s kolegama z práce na chatě, tak jsem toho volných času využila hlavně ke sportu (a pařbám s kámoškama :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj devcatka, ja se poradne prejedla u obeda, ted tady jen funim a spala bych jak dudek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zase po delší době, neměla jsem připojení na net, stěhovali jsme barák. Ale mám pozitivní zprávu že jsem to vyřešila s tím příjmením, tak mám radost. mavo: kdy je ten veletrh??
Odpovědět
Profilova fotka
vanilka.v: 12.-14.2. v pátek od 16h, jinak myslím od 10h
Odpovědět
Profilova fotka
vanilka.v : tak hlavně že už máte stěhování za sebou...a jaké je nakonec řešení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já jdu v sobotu na první zkoušku šatů...už se nemůžu dočkat,strašně se těším... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: měla jsem problém s tím že nechci po svatbě u jména -ová, přítel má německé příjmení. Musím podepsat papír že budu mít německou národnost a pak to půjde. Je to kravina ale jinak to nejde. Paradoxní na tom je že moje holčička to příjmení má. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: děkuju za info, ale bojím se že se tam nedostanu, no mrzí mě to. areviv: tak šaty už mám, to je taky jediný :-) tak dobře vyber.
Odpovědět
Profilova fotka
vanilka.v : tak holčička má štěstí...a má to bez problémů :-) a a hlavně že to jde i u tebe..tak to máš určitě radost :-) no jo pokusím se beru si sebou maču a skoro švagrovou :-) snad budou mít to co se mi líbí :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
areviv: to jo však oni ti určitě dobře poradí, já byla s kamarádkou(svědkyní) a u té vím že mi všechno řekne narovinu. :o) Já měla kliku, že ty který se mi hodně líbili mi i sedly, tak ať to máš taky tak. Já zrovna sháním fotografa.
Odpovědět
Profilova fotka
vanilka.v : no je pravda že mamka i Alča mi taky řeknou všechno narovinu,tak jak to je... no já už mám fotografa vybranýho ,tak ted už zbývá se s ním jen domluvit :-) snad to bude oki....příští víkend jedem potvrdit závazně restauračku,tak ty důležité věci tak nějak máme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Berušky,měte se tu hezky,užije si zbytek dne a páčko třeba zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... my včera byli s fotografou na kafíčku... tak úúúúúúúúúúúúúžasnou ženskou jsem dlouho nepotkala! Je hrozně fajn a pohodová!!! Už se na ní těším až jí zase uvidíme! fakt bomba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) mavo : tak to máte způlky vyhráno,když je to sympaťanda :-) já jsem si včera zamluvila kosmetičku a je to taky naprosto pefektní paní... tak další věc kerou máme vyřízenou.... :-) hezky se to hlo..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky;-) a my jsme dneska byly na šatky pro družičky a družby a naštěstí všechno celkem v okeju, buodu krásní:-) mavo: a kdo vás bude fotit?;-) a co ten rozpočet?;-) areviv: to s emáš s tou kosmetičkou, já furt nevím koho..
Odpovědět
Profilova fotka
hezké dopoledne nevěstinky :-) teda ono se to nezdá,ale zařizování svatby je opravdu fofr...v neděli jdu poprvé zkoušet šaty a v úterý máme schůzku s fotografem,konečně :-) a příští sobotu máme schůzku s paní ohledně kytek na stoly,na auta a pto nevěstu a maminky a odpoledne jdeme na schůzku s majitelem naší zamluvené restaurace...nabitý program... mysickaaa : no ona to byla s paní kosmetičkou spíš náhoda,měly jsme s kámoškoutakový sezení a tak nějak jsme se domluvily až tam :-) ...a ty chceš kosmetičku??
Odpovědět
Profilova fotka
tak když se konečně zdá že je všechno v pohodě a super,tak přijde něco co člověka totálně srazí.Moje nej kamarádka,no když se před měsícem rozešla se svým klukem byla z toho hodně špatná,byla u mě každý den a povadaly jsme si,potřebovala se vybrečet,tak jsem jí samozřejmne pomohla a podpořila ji.Teď když ví že se budem brát tak mi řekla,že všechno to zařizování přeháním a že to moc řeším a hrotím to až bůh ví kam,že se nám ten den nakonec nepovede,že si to tímhle vším akorád zprotivíme a neužijeme si to...že lidi dokážou být tak hnusný.Když potřebujou sami pomoct tak by člověku sežrali ne jen ruku,ale když je to naopak,tak se semnou raději pohádá,jen aby mi nemusela pomáhat.... ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: Nic si z toho nedelej a uzivej si to podle sebe. Ja to se svyma kamoskama radeji vubec nerozebiram, protoze by pto to asi taky nemely pochopeni. Ach jo, mrzi me, ze prave nejlepsi kamaradka Ti rekne tohle, ale mozna je v tom i trocha zavisti, kdo vi... Od rozebirani svatby mas prece nas :-) Tak si to dal uzivej a na kamosku se vykasli, i kdyz vim, ze Te to hodne mrzi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte kočky :-) areviv- na takú kamarátku sa vyprdni lebo to kamarátka nieje...Kamarát sa pozná vtedy keď potrebuješ pomocť alebo si v prušvihu a on/ona ti pomože..
Odpovědět
Profilova fotka
holky moje ještě že vás mám....vy dokážete povzbudit...DĚKUJU !!!! no jo hlavní přece je co a jak to chceme my s přítelem...ono je to možná všechno takový proto,že přítel už se bude ženit podruhé a tak si chtějí všichni trošku rejpnout..ale když si jich nebudem všímat přestane je to bavit... DĚKUJU PUSINKY :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: Fakt si z ní nic nedělej... jestli je to měsíc co se rozešla, tak je v tom závist a "bolest", že ona se teď něčeho takového nedočká... neříkám, že později ji to nečeká, ale než aby byla šťastná s tebou tak je pořád smutná z toho rozchodu a holky když něco nemají co má ta druhá tak závistivé jsou (ale to pak fakt není kamarádka).. jak psala gabineka, tak se v takových případech poznají přátelé=známí... nic si z toho nedělej! na rozebírání máš tady nás, na přípravy :-) a zbytek si užívejte jen vy dva a nenechte si do toho od nikoho kecat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo : jenže ona už teď chlapa má....je happy...jen mi teď říká věci jako že já přítele nutím do savtby a tak...že jak to že jsem dostala prtýnek až po tom co jsme to oznámili rodičům,že to mělo být snad naopak,žeon s tím asi nepočítal,že budeme něco takového oznamovat,že proto ho nestihl koupit....a nechápe že to přece takhle vůbec není???Pořád to vidí jako když se ženil poprvé..... je mi z toho zle.... Ještě že mám vás
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:holka zlata!Buď nad věcí a nenech se vyprovokovat,protože o to té Tvé"kamarádce"asi jde.Ty přece sama nejlíp víš,jak to bylo a nejsi povinná se někomu zpovídat nebo se obhajovat!Z reakce Tvé kamarádky je jasný,že Ti to prostě závidí a neumí si pomoct.Odpověz jí příště lehkým úsměvem a netrap se tím.Uvidíš,že dá brzo pokoj.A možná se i časem vzpamatuje.No a v neposlední řadě-ber to jako zkušenost,že né každý Ti Tvou pomoc oplatí stejně.A jak říká mavo:máš nás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: jasan, máme se všechny navzájem a hlavně si v tom rozumíme;-) Nemysli na to a povznes se nad to! jj, sháním kosmetičku, která by mě ráno nalíčila - nevím nevím, kam se obrátit... ale máme holky posun - mám zamluvené šatky, a družičky a družbové mají taky vybráno, jsou vybrány barvy svatby a asi i kytička;-) a výzdoba stolů už se taky rýsuje a řekla bych, že je narýsovaná:-D
Odpovědět
Profilova fotka
areviv, víš, ona je závist zlá. Neumí si poradit s tím co cítí, tak jak psala Lera1. Neboj, svatbu děláte pro sebe a hlavně aby jste si ji hodně užili. Hele, prstýnek nakonec vůbec mít nemusíš. Nejde o to, že jsi nějaký dostala potom, nebo před tím. Hele, žádnej chlap se nenechá do svatby donutit. Ona prostě jen závidí a asi bych spíš přemýšlela o tom, jestli je to kamarádka na pravém místě....Užívej si příprav a netrap se tím. Přišli nám vzorky oznamka, tak jsme si vybrali...je fakt hezké. Nakonec jsem nechala rozhodnutí na Martinovi, a ten vybral. A já jsem spokojená :-)
Odpovědět
Ahoj holky, zdravim pri vikendu, morduju se tu s vyvazky a taky s oznamenim, ale je to pekny... areviv: bych se na ni vykaslala, vubec bych ji neposlouchala, to neni kamoska... Tak hezkou sobotu 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?