Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
charlize-Ďakujem za radu ale do svadby máme pol roka a neviem...nevidíme sa vobec a pritom bývame v jednom meste že možu kedykoľvek prísť ale ona nemá ani snahu sa prísť ospravedlniť lebo sme sa pohádali v podstate minulú zimu tak to trvá v podstate už skoro rok a žiadny záujem vlastne sme mali spoločné stretnutie po Vianociach a tam sa ozývala ale narážky mala tak si hovorím že dosť že budem musieť tam znášať svokru ešte u jednoho stola a jej poznámky..tak som si hovorila že načo si kaziť ten svoj deň D,neviemči ich pozvať čo myslíš...?
Odpovědět
Profilova fotka
A tvoj buduci manzel si o tom co mysli? Ja dokazem poznamky mojej svagrinej ignorovat, nevsimat si, skratka som trosku nad vecou, ale moj buduci manzel :-) trva na tom, ze brata na svadbu pozve, a ze si vezme so sebou svoju zenu, to uz je na nom. Ale rozhodne by som sa zariadila podla seba, aby som mala peknu svadbu a mala na co spominat - teda na pekny den. Neda sa jej dat ultimatum, ze by sa s nou nastavajuci porozpraval, co sa deje, a ze ju teda pozvete, ale len pod podmienkou, ze sa bude krotit?
Odpovědět
Ahoj holky, tak hlasim, ze vikend dopadl super. Oznamovali jsme oficialne svatbu, rodice pritele v pohode, ty uz to vedi dlouho. Ale jak jsem psala, bala jsem se nasich. Ale nez jsme neco stacili oznamit, muj tata nas predbehl, kdyz me pritel privezl k nasim, tak mu rekl, at zaparkuje a jde k nam, ze s nami potrebuje mluvit. Tak jsme se bali, co bude... No a sedeli jsme jak oukropci u stolu a tata na nas, no tak uz nam to reknete, ne... no tak pritel mu rekl o moji ruku, na stesti jsme meli pripravenou kytku pro mamku, ktera taky o nicem nevedela, ze tata neco chysta, tak byla taky prekvapena... no ale nejvic jsme byli prekvapeni my dva, ze to takhle dobre dopadlo a ze uz se nemusime bat 8-) tak doufam, ze areviv dopadla taky dobre (mylsim, ze ona psala, ze to bude taky oznamovat) Tak se mejte bajecne!
Odpovědět
Profilova fotka
hanni: mě to bylo jasné už po statusu na fb :-) jsem fakt ráda, že to takhle dopadlo a taťka je kabrńák ;-) že to takhle vzal.. vím, že si se toho bála :-) o to víc ta jeho reakce překvapila a potěšila ;-) i mě... tak už jen po hlavě do příprav :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hezký večer;-) hannah: super;-) gratuluju;-) to se pak člověku líp nad svatbou přemýšlí, že?;-) gabineka: to me moc mrzí..ono se samo nic asi nevyřeší..tak snad najdete co nejlepší řešení! myslím na Tebe! jinak jsem dneska s miláčkem sondovali svatební oznámení;-) zúžilo se nám to na 3, teda možná na 4...původně jsme chtěli s fotkou, pak jsme to vyloučili a teď nás napadlo, že bychom se nechali vyfotit naši fotografkou na oznamko při naší schůzce v únoru..tož nevíme;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano! hannah: Mam velkou radost! gabi: Moc me to mrzi, sna to nejak vyresis, zkuste to s zenichem poradne probrat, co si o tom mysli on a jak by to resil.
Odpovědět
Profilova fotka
gabi, tak to ti teda fakt nezávidím. Já to mám naštěstí v pohodě. Budoucí švagrová je sice třeštidlo :-D Ale hodná. Bud. tchýně je zlato a tchán :-) No já si nemůžu stěžovat. Naši taky v pohodě, ale máme problémy s tátovou švagrovou - tetičkou...moc se mi ji nechce zvát, ale můsím, protože by bylo ještě větší dusno, ale co, já si jí všímat nebudu a táta říkal, že si její účastí namám lámat hlavu, stejně bude závidět...jako vždy. Je ale fakt, že s nima bydlí babička - ne ve stejném bytě ale domě a tak jí to tam nechci ještě ztěžovat. Naši se všichni strašně těší...no oni to už dlouho čekali ;-) jsme spolu 13.2 šest let
Odpovědět
diky vsem! to jo ted uz se to premejsli super... s mamkou jsme probirali saty, bylo to fajn :-) babicka s dedou meli hroznou radost, fandili nam uz od zacatku 8-) Preji vsem pekne pondeli! Me se vubec nechtelo po tak super vikendu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky :-) tak o víkendu proběhlo oznámení řekla bych nad očekávání,což nás oba moc potěšilo a už máme pevný termín 17.7.2010 :-) a nakonec to budeme mít na Radnici :-) a už máme zamluvenou i restauraci ...za 14 dní tam jedne ještě na konzultaci :-) jinak vám přeju super dopoledne....a jaký jste měly víkend vy??
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: Blani, my sme taky chtěli oznámko s fotkou, ale z našich sme nic nevybrali... pak se nám líbilo ještě jedno, které je bez fotky... a ve středu máme schůzku s fotografkou, tak mě taky napadlo, že by nás vyfotila :-) a použili bysme tu :-) uvidím, jak to s ní ve středu dopadne :-) taky vám přeju pěkný pondělí :-) my se hned ráno pohádali... věděli sme před měsíc, že máme dneska to veřejné jednání ke stavebnímu povolení a ráno miláček naklusal do práce a švagrová ho hned zprdla, že to nemůže říkat večer před tím... a tak.... a mě řekl, že teda v práci bude, ať jedu sama, tak to sem se na něj naštvala já, že mě na takovouhle věc nechal samotnou :-( jinak víkend byl ok :-) ale spíš stavební než svatební :-) a ve stylu mých kamarádek :-D ale to byl miláček o víkendu hodný a podstivě a potichu absolvoval všechny návštěvy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute holky. areviv- gratulujem určite boli všetci očarení a dojatí že?My máme termín týždeň po Vás tak budem naTeba myslieť ;-) charlize- no neviem moj nastávajúci má na ňu stejný názor že je to hysterka neskutočná a v podstate si to myslí o nej celá rodina pretože minule volal bratranec a pýtal sa či ide na svadbu tak nastávajúci povedal že ešte nevieme či ju pozveme.Ale keď sme o tom spolu potom rozprávali tak povedal že je to predsa jeho sestra a či sa chcem celý život len ignorovať.ja viem že to je strašne hlúpe odo mňa ale nevidela som ju okrem 1 hodiny po Vianiciach pol roka a fakt mi nechýba.Keď je v mojej blízkosti tak som len nervózna a hlavne sa bojím že keď pojde aj ona tak že tchýne bude na koni v postate a začne tam robiť strašné dusno...tak neviem... petrusew-ďakujem za povzbudenie ale myslím si,že lepšie to už nebude...len tak na pobavenie akú mám tchýni-kupujeme od jeho rodičov barák a moj nastávajúci si chcel vziať hypotéku len na seba tak zažiadal ale nedali mu toľko veľa peňazí tak sme sa dohodli že každý z nás kúpi polovicu s tým že ku kúpnej zmluve sa napíše dodatok ktorý bude obsahovať naviac len to že to kúpim s ním nič viac.Vieš čo povedala?Že sa jej to nepáči že to kupujem s ním a že nevie či ten dodatok podpíše...Tak teraz mi holky napíšte čo by ste takej tchýni povedali?A pritom nikdy som jej nič nespravila ani nič zlé nepovedala...ja už nemám na to slov...
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: No vidis to, rikaly jsme, ze to dobre dopadne, to je super ;-) Takze nakonec tio u nas vsech dopadlo dobre! mavo: no jo, kazdy chlap umi obcas pekne rozcilit, ten muj to obcas taky dovede gabi: mate jeste dost casu na rozmyslenou, tak si to zkus pobrat ze vsech uhlu, jestli ma cenu je nezvat - aby pak nebylo jeste vetsi peklo. Musite to s budoucim muzem probrat, je to prece jen jeho rodina... Drzim palce.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
gabineka : byla jsem v podobné situaci když jsme loni kupovali byt.S přítelem jsme se dohodli že ho koupíme napůl a tchýně k tomu měla pořád nějaké výhrady a protestovala,že co kdyby se podruhé rozvedl,že o byt zase přijde,že mi ho pak kvůli mimču bude muset nechat a zase nebude mít nic...no hrůza...ale pak ji přítel tak trochu uzemnil a dala pokoj....tak ti moc držím pěsti aby vám to taky dobře dopadlo a tchýně dostala rozum... lostris : děkuju no naštěstí pro nás všechny ano :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabi, tak to je síla. Já bych jí asi řekla, ať si ten barák narve do ...... a podívala bych se po něčem jiném. Nedokážu si představit, že by nám naši a přítelovi rodiče dělali takové dusno. Maminka zase říkala, že kdyby něco tak na půl - přítelova mamka. Asi mám fakt štěstí. Jestli máš strach, že budou dělat dusno, tak si o tom otevřeně promluvte s přítelem. Myslím, že svatbu si chcete užít oba a ne aby vám ji někdo znepříjemnil a dělal na ní dusno. Budu držet palečky, aby všechno dopadlo dobře. Tak třeba moje drahá polovička má pořád čas s oznámením jeho rodině...myslím babičku, dědu, ..... rodiče to ví, ale ofi jsme jim to taky neoznámili. Potřebovala jsem rodný list a papír o udělení občanství na matriku. Jinak to ale ví. No, u nich se nikdy nic neprožívá, tak uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) děti mají jarní prázdniny, tak to máme veselo;-) Mavo: stejný nápad - to je super;-) ještě uvidím, jak to dopadne, na čem se domluvíme;-) si říkám, že oznamko s fotkou zatím v rodině nikdo neměl;-) necháme se překvapit, až uděláme další výběrové řízení na oznamko;-) a jak dopadlo jednání - v okeju? jsi dobrá, žes to zvládla!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte děvčata, u nás zase chumelí a chumelí. Snad to zase nebude pohroma :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, díky za rady :-) Samozřejmě si z vašich odpovědí vyberu to co se mi hodí. Takže rozhodně ustupovat nebudu. Je pravda, že se to tak dělávalo to vím, ale v dnešní době jsem to fakt už neviděla a navíc když to tak nechci tak není co řešit. Ještě mě napadla jedna otázka se kterou byste mi mohli poradit. Máte nějaké typy na hezké české písničky, které by se daly hrát u obřadu? Byli jsme na svatbě známým a byla jsem úplně hotová z toho když tam hráli nádhernou láska od Pavla (nebo Petra :-D ) Nováka. Představovala bych si něco v tom stylu, ale nechci mít to stejné a nemůžu nic tak krásnýho najít. Určitě máte takový věci naštudovaný ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: mě oznámko s fotkou připadá takový osobnější... :-) hezčí..
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: jj, takové osbní, něco to o nás říká..nevím;-) Ale víš jak..zase nechci nutit, ať se na nás dívají;-)
Odpovědět
Profilova fotka
DObre po ranu, dnes je tady nejaky klid? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík všichni:-D No, klid, my máme děti, tak je vzrůšo;-) díváme se na dvd ze svatby sestřenky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaa: tak se hezky inspiruj a s detma si to uzij, my mame v praci skoleni ridicu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojik holky :-) Tak já mažu za harantíkama do práce,dneska mě budou zlobit až do 18h :-N Mějte krásný den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: když to tak vidím, tak nevím, co je třeba dřív zařídit..a na co všešchno si musíme dát pozor, atd....a poslouchat u toho mamčiny poznámky typu to by se mělo, to bys mohla, to bys měla, to by se mi líbilo...no, nervy...
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaa: no jo, holt jsou to mamky. Moje je v tomhle v poho, zatim to moc neresi, to prijde az casem a to bude teprve stresik! Zatim to resi jen mamcin pritel, ten je do zarizovani jako divy a hrozne rad nekupuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nemůže zkousnout naši fotografku..bo holt nefotí klasicky a staticky...pak se ji taky nelíbí slunečnice s levandulí do kostela...to už mi je zatrhla do svatební kytky...
Odpovědět
Profilova fotka
Me to dneska v praci jaksi neba - kde ste kdo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: mě taky neeeee....
Odpovědět
Profilova fotka
jee, aspon jedna vlastovka je tady :-) Delam od niceho k nicemu a nic poradne, uz abychom byli doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se k vám holky...mě to tu taky nebavíííííí :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?