Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
andysek: vítej;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky :-) tak jsme do 24h včera pěkně poseděli a bylo to moc fajn :-) Dneska mám vystoupení se 140dětma,mám dohromady 10 choreografií,tak držte palečky a't to zvořem co nejmíň :-D andysek:vítej u nás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, devcatka. Dnes jsem cela nejka rozlamana a nechtelo se mi vstavat :-( Ale to mne se nechce skoro nikdy :-N Vcera jsem se vecer venovala vyrobe krouzku na ubrousky, tak kdyz budu mit moznost, hodim to do albicka, jsem v tomhle zmensovani fotek taky na stiru :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) lera: to držíme palce, určitě to zvládnete! lostris: to jo, my jsme zvědavé, tak se snaž;-) my jsme ve fázi vybírání oznámení;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andysek . vítám tě u nás :-) Lera přidávám se k myšičce..to zvládnete :-) Jo holky nevím jestli už jste to tu neprobíraly,ale dlouho jsem tu nebyla a pochybuju že bych odpověď našla v té naší dlouhatánské historii :-) Jak dlouho dopředu se rozváží koláčky a cukroví??
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: já myslím, že je to asi všude jinak - my třeba rozvážíme velké koláče (frgály), koláčky a cukroví tak asi ve středu před svatbou...ale jak říkám - jiný kraj, jiný mrav, tak nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
U nas se rozvazi vysluzky vsem den pred svatbou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo tak uvidíme jak to bude :-) ale děkuju ;-)
Odpovědět
ahoj holky, vítám nově příchozí a chci Vám sdělit, že konečně máme pevný termín a rezervovaný na matrice. Chtěli jsme toho 3.7. ale bohužel to neoddávají, takže nakonec 10.července 2010 ve 12 hod na zámku Nový Falkenburk.......Tak teď už aspoň můžu vybírat oznámení a za 3 týdny o víkendu si konečně snad vyberu šaty 8-) už se nám to rozhýbává, taky už se jedná o místě na hostinu, ale tím, že svatba bude tam kde bydlí rodiče a my jsme v praze, hrozně blbě se to řeší...ale snad teď v sobotu pojedeme objet nějaký objekty, tak uvidíme... mám radost, že už se to pomalu dává do pohybu :-) jinak ty koláčky a cukroví vůbec nevím, ale snad nějak před svatbou a něco se dává i k oznámení ne? nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr : tak to je super,že máte už ppevný termín..teď už víte kdy přesně to vypukne :-) ..my jdeme na matriku ve středu,tak jsem zvědavá jak dopadneme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanni: tak to si dopadla stejně jako my... takysme to chtěli 3.7. ale neoddávají tak to máme10.7. :-) tak s hostinou držím palce, abyste nedopadli jak Lera na Lipně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
každopádně se to už zkracuje...;-) už to poletí jak voda;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ve svatebním plánovači je to 165dní... to je za chvilku!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mavo když to mapíšeš takhle je to úplně hrozný...tak málo času a my ještě nemáme nic...teď se mi zdá že to ani nemůžem stihnout....
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: všechno je jen otázka času.. uděláš si den volna a máš všechno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, to se stihne;-) my ještě 172 ;-) na ty dny to vypadá fakt děsivě;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo na dny je to mazec....začínám se toho tak trošku bát.... mavo : to je taky řešení,všechno se objede a je to :- )
Odpovědět
ty jo ono to fakt vypadá, že je to už za chvilku... ale já věřím, že to tu všichni krásně stihneme a pak se tu všichni budeme kochat fotkama z našich svatbiček 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vdávám se 10.7. 2010 v 15 hodin :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smolida: vítej;-) tady se s 10. červencem rozrhl pytel:-D to vy si už budete užívat sladkého manželského života a já budu v těch největších nervíčkách;-) zatím papa holky, jdu na bazen;-)
Odpovědět
Profilova fotka
smolida : vítám tě tu :-) , je dobře že se takhle pěkně množíme :-) no jsem zvědavá s jakým termínem přijdu ve středu,třeba to taky bude 10.7. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vy uz to budete mit vsechny z krku a ja si teprve budu nervozitou kousta nehty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : neboj já ještě nemám nic jistýho.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme ani jinou moznost terminu nemeli, vzdycky tomu neco branilo, takze to dopadlo takhle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlevně že to ale dopadlo :-) Je pravda,že já bych taky chtěla datum 10.7.2010 je to takový hezunký :-) no zítra už budu chytřejší.. konečně se to někam pohne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jsem zase tady. U nás je zatím pořád smutno,ale snad to bude po pohřbu lepší. Pomalu dáváme dohromady seznam na cukroví a dívám se co se mi tak asi může líbit za dort....chceme něco jednoduchého ale hezkého, snad vybereme...oznamko budeme řešit koncem března - no spíš začátkem, ale pořád jsme se nějak nedomluvili. Měli jsme ples, tak jsem si zkusila účes, hodím do albíčka, tak mi kdyžtak písněte, co si o tom myslíte. areviv-taky mám termín 10.7.2010 nějak se nám to nejlíp líbilo.
Odpovědět
ahoj holky planujete někdo svatbu tento rok na červenec?
Odpovědět
ahojky ja planuju v červenci už něco mate naplanované
Odpovědět
Ahoj holky, koukám, že je tu pusto prázdno :-( Vítám nové nevěsty!! ;-) slunko: tady v tomto tématu jsou jen červencové nevěsty, teda jen jedna je červnová-mám ten pocit a co se týče plánování, tak je tu spousta holek co by se klidně mohly vdávat už zítra( kolik toho již mají), co se týká mě, tak mi máme zamluvený datum v kostele, v pondělí první schůzku s panem farářem(myslím tím na katechismus, jinak já se s panem farářem vidím každou neděli- máme sezení ohledně mého křtu a to již bude skoro rok co tam chodím, takže síla :-D ), pak zamluvenou restauraci na oběd a večerní party, já mám už i šaty a svatební bižuterii, a tím asi končim. Hudbu nám zařídí majitel penzionu, kde bude hostina, je to letitý kamarád a má super kontakty na bezva živé kapely- takže o starost míň. Vlasy mi češe moje kadeřnice, se kterou jsem již několik let maximáloně spokojená. A co ty???Už něco máš??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, byla jsem na H.E.A.T. a je to fakt bomba!!! Tohle cvíčo mě bude bavit :-) akorát zítra asi neucítím nohy :-D mám takovou jednu nesvatební a důvěrnou otázku... .řešíme teď hypotéku a abysme pak vyžili a tak.... a tak jsem se chtěla zeptat, jestli nemáte některá auto na leasing? Jestli byste mi do IP nenapsali kolik leasing platíte a kolik pojištění na auto? a jinak se vám musím svěřit... že mě vážně sere přítelův bratr... protože co on řekne to je svaté a platí to, ale když já řeknu to samý, tak jako bych to neřekla!!!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?