Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: Leni, tak doufám, že ste vybrali za místo na hostinu něco jinýho?! Já jsem fakt ráda, že hostinu máme v místě bydliště a že mi raut budou dělat úžasní kluci... který znám, neumím si představit něco takovýho co tu popisuješ... brrr.... mi z toho běhá mráz po zádech!
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : tak tak :-) no tak to je teda síla..muselo to být velice "milé" překvapení..z toho jejich jídla bych měla tak nějak strach :-) .. teda takhle nás napínat,nevím jak vy,ale já už mám z toho všeho těšení a zařizování tak rozbrnkanej žaludek,že se nechci vydět v den D :-) mavo : no to nevím jestlli se to podaří hned..to by bylo celkem štěstí..moje mamča byla na svatbě semnou ve 4 měsíci a špatně jí naštěstí nebylo,tak uvidíme... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít hostnu 3 km od místa konání obřadu a zárověň místa bydlště,měla tam svatbu kamarádka a byla strašně moc spokojená..Je pravda,že i paní majitelka byla velice ochotná..uff aspoň tohle jsme vybrali dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:no jo,jen do te svatby bychom si přáli aby měsíčky chodily a pak a't si jedou na 9měsíců hned na dovolenou :-D tak holky zlaty!!!Ja vám musim napsat tu úžasnou novinu!!!Ještě včera když jsme jeli z toho povedeného víkendu domu,jsem propadala zoufalství a pak mě napadlo,že Markétka(lostris)mluvila o penzionku a na fb měla fotky a tak se už začalo večer všechno řešit a plánovat a výsledek??????Svatbičku budeme mít u Markétky na penzionu i se spanim a brát se budem na zámečku v Bzenci!!!!!!Marketko,chci Ti tady na beremku za všechno ze srdce poděkovat,jak pravil můj Tomášek,nakonec to bude daleko krásnější svatba,než by byla na Lipně a největší zásluhu na tom máš Ty a Tvoje ochota nám pomoct !!!DEKUJEME!!!!! :-D Dneska se u nás bude slavit! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: suuuuuuuuuper a lostris hip hip huráááááááááááá!!! :-) tak to se těším na fotky ze svatbičky! mám radost :-) jsem se docela děsila jak si psala o tom Lipně že to budete mít fakt tam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: Leni, ten zámeček je fakt krásnej :-) a nemáte to daleko???
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:přesně tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leňulko, ja se uplne cervenam! A dekuju moc moc, ze jste na me tak hodne a tak me chvalite, ja ani nevim, co na to rict :-N Snad jen, ze budeme delat vsechno proto, aby vsechno klaplo tak jak ma a svatbicka byla pohadkova!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: zamecek je hned ve vedlejsim mestecku (3km), takze ideal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,já vám řeknu,že se dneska i do té práce těšim :-D jakou mám radost :-) Markét na Moravu bychom jeli 19-21.2.takže rozmýšlejte jaký den se vám víc hodí(to už je po tom masopustu,viď) a všechno proberem nad dobrým vínkem a "konečně "dobrým jídlem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky...;-) teda to je neovinek;-) lera: gratulujuuuuuu:-D super zpráva;-) jj, u lostris to vypadá super;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:no jo,zázraky se dějí :-D Jinak ještě aby toho na tom Lipně nebylo málo,měla jsem tam zkoušku i účesu-no,zkouška trvala pul h,že to prý bude jen na oko,ale slečna(a't byla moc hodná a milá) mě na hlavě vytvořila přesně to,co jsem nechtěla :-( třeba by to ve finále vypadalo pěkně,ale když jsem se viděla,draly se mě do očí slzy :-( Takže to bylo další zklamání a další důvod z Lipna pryč.Ale zase pozitivní bylo,že jsme s Tomáškem celou sobotu prolyžovali(stáli jsme na lyžích oba po 15letech :-D ) a moc nám to šlo 8-) Pak jsme bruslili po lipenský přehradě a dokonce došlo i na snowbord-já teda byla jen přihlížející.Ale Tomik podal na poprvé super výkon!!! :-D Takže alespoň tohle jsme si užili!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lera1 : tak to je super,to budete mít ještě krásnější svatbičku než jste doteď doufali... lostris...si kabrňák..tomu se říká přátelství a super přátelská pomoc.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak uz me nechvalte, ja se pak hrozne cervenam =-) lera1: Dobre, prijedte :-) Podrobnosti v mailiku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: ty si chválu zasloužíš;-) i já jsme miláčkovi posílala fotečky vašeho penzionku a můžete si být jistí, že někdy o víkendu k vám zavítáme, ale to tak příští rok:-D lera: hlavně, že jste si to užili;-) já už mám konečně zamluvenou kadeřnici;-) uvidíme...já mám otitž furt s něčím problém;-) v hlavně nesnesu ani moc sponek ani čelenek bo mě z toho pak začně bolet hlava..hrůza, tak jsem zvědavá, co vymslíme....hlavně ať jsi ty moc spokojená a nebueš litovat toho, že Lipno ne-e-e-e!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera:lostris: jj, to je blizounko, od penzionku do zámečku, ale myslila sem od Lenči z domova k vám do penzionku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:no,tak to je od nás asi 380km,ale vzdálenost je to úúúúplně nejmeší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: já vííííííím... za trochou lásky šel bych světa kraj... sám s hlavou odkytou a bosý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nakonec se Lostris bude v penzionku zaměřovat jen na svatby a kamarádky z beremka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: :-D no a nebylo by to krásnýýý?Nebýt jejich penzionku tak jsme namydlený!Takhle máme hned velkej důvod,proč navečír s našima otevřív lahvinku dobrého bíleho(nejsem si zcela jista,že jedna bude stačit :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
lera: Tak si dejte a oslavte to, ja si dam taky, ale dvojku cerveneho, to ja rada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: my pro takové příležitosti ( i bez příležitostí) máme na terase v chladu 5l bílýho :-D tak si dám večer na vás taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a já si nedám, bo nemám miláčka;-) ale až přijede, tak si dáme růžovýho francouzského šampuska;-)
Odpovědět
To se holky máte, já si dám asi šťávu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám teď horkého čajíka a dám si spršku;-) dneska jsem celý den někde candrala - dopoledne zubař, odpoledne za babičkou v nemocnici, v podvečer doma u babičky uklidit, apod. a teď jsem si sedla;-)
Odpovědět
Jsem taky jakási grogy, od rána do dvou v práci, pak pro dítko do školky, pak dítko odvíst na jógu, rychle domů poklidit, pak zas vyzvednout z jógy, večeři do trouby, a za chvilku vyndávám z trouby a pak tedy taky dám tu vanu
Odpovědět
Profilova fotka
lenca: a už je malá fit?;-)
Odpovědět
mysicka: jojo, malá řádí jak černá ruka!!Pro změnu jsem to měla včera já!!Je to nějaká jednodenní viróza, tak doufám, že už to nikdo jiný nechytne.Teď toho všude řádí!!
Odpovědět
Profilova fotka
lenca; tak hlavně že jen jeden den! to už člověk nějak přežije....
Odpovědět
Ahoj holky,taky zdravím,předělují se z diskuse 17.7.2010 :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?