Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: tak mě pak dej echo prosím :-)a na úřadě by to měli asi vědět :-), teda doufám :-D . A asi bych se měla polepšit a začít se chodit :-D....že by přecevzetí? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska:polepši se polepši se,chybíš nám tu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to potěší :-)...a po aquaerobiku postýlka :-). a do měsíce si půjdu vyzkoušet zase šaty a pokud mě žádný nepadnou do oka, tak si nechám šaty ušít - honza totiž zjistil že za půjčovný chcou i 10 000 :-D... takže už mu je jedno, jestli budou půjčený nebo ušitý, to potěší ;-). Tak všem dobrou noc a pokusím se přijít zítra :-)...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já si myslím, že ty pasy řešit nemusíte... my jsme jeli s Kájovým bráchou "na svatebku" (autem do Chorvatska týden po jejich svatbě) a jeli na svoje pasy, kde byli svobodní a nikdo to neřešil... vždyť je jedno jestli jedete ještě na starý jména, ne? nikdo to nikde nezjistí že máte jiný jméno.. a hlavně pas si mění jen ženská, protože si mění příjmení, ale chlap nemusí.. do pasu se nepíše jestli jste svobodní nebo zadaní..
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslím, že jména jsou úplně fňuk;-) a my frčíme na svatebku hend v úterý v noci po svatbě;-) hotely zarezervované, plán cesty hotový;-) miláček se činí;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mám šaty, try moje vysněný mi padly jak kdyby je šili na mě, tak mám radost. Zkoušela jsemsi ještě pak asi čtvery a to byla hrůza. Taky myslím že můžete jet na starý pasy, na čele to napsaný nemáte že jste se vdaly. ;-) Jinak jsme včera se svědkyní vybraly i sv. kytku tak už se mi to začíná rýsovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je mám v albu tak když budete chtít tak mrkněte.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré raníčko holky! a další den učení..ach jo...snad to k něčemu bude...:-D vanilka: jsou krásné, bezva, že Ti sedly vysněné, nějak se nám tady v tom daří;-) a já valím na šaty snad příští týden nebo někdy pak, vyzkoušet, omrknout a pak nechat ušít:-D a musím zajistit své milované družičky a všechno;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vanilka: jsou nádherný ;-) lera: o té změně pasu by měli vědět i v cestovkách, ale klasicky lítaj páry hned po svatbě a problémy nejsou, takže bych řekla, že bud si zařídíš pas dřív(jestli to jde) a nebo poletíš, pojedeš na starej :-)
Odpovědět
Pekny den zelam. My zijeme v CR ale mame to kvoli rodine v Bratislave 10..7.2010. Zatial mame vyhliadnute priestory, dohodnute stretko s fotografom, a rozpisane nejake ulohy pre druzicky, plus vybratu farbu svadby. Este toho vela pred sebou...
Odpovědět
Profilova fotka
ciernavila: vítej nevěsto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ciernavila: Vítej :-) Přeju Vám všem hezký den, trošku mě začíná opouštět depka, ketrou trpím už od začátku roku, snad se vše v dobré obrátí. Mám pár nových věciček na výzdobu a začala se do toho shromažďování výzdoby angažovat i mamča, tak mám radost, už koupila i nějaké drobné papírové kytičky a kamínky na stůl, asi ji to chytlo tak jako mě :-) Dnes se chystám podívat po nějakých hezkých krabičkách a košíčcích na výslužky, ať nám to hezky postulně přibývá.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky tak já nevím co s hudbou... jestli budeme mít na té párty jen přehrávač a pár CD.... a nebo ta kapela.. Kája říká, jestli nejsme na kapelu moc mladý... oni hrajou dechovky, folklor... a takovy.... písničky ze zpěvníku Já písnička .. nebo něco takovýho... a jsou to peníze navíc.. mají 1000kč na hodinu... mě teda jako sousedce by udělali prý možná slevu, ale nevim... když budeme mít přehrávač tak to nebude stát nic.. akorát někdo, kdo by občas vyměnil CD... ale to bysme si CD mohli udělat sami, vypálit si co se nám líbí a pouštět si to tam...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: to ti neporadím, my máme živou hudbu a hrají precizně a všechno;-) a hlavně české hitovky a u toho se zablbne nejvíc;-) holky, mně se už nechceeeeee!
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: mě čeká zítra anglina.... a jsem od rána na první stránce :-D mám se naučit 12 témat a nic nevim.. :-D všichni kdo měli zítra jít se odhlásili :-D no tak já nevim co s tou hudbou... nechce nám tu kapelu půjčit? když problém je.. že sem to prej tý sousedce říkala.. že až se budu vdávat tak mi tam bude hrát :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: a ty si to nepamatuješ, co?;-) z toho se dá vymluvit pokud je nechcete;-) no, já bych ti je klidně půjčila, ale je to dálka hmm hmm hmm..mrkev v zimě;-) anglinu zvládneš;-) nepochybuju o Tobě;-) jako učící útlum ohromný a nechce se mi, jak semi nechce;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít jukebox na svatbě, můj nastávající se tím živí. Bude to fajn, každej si může pustit co bude chtít.
Odpovědět
ahoj holky, zdravim při čtvrtku...včera jsem byla podebatit s pani, co nám bude vyrábět prstýnky, bylo to fajn, do 14 dnů se mi ozve s nějakými návrhy a cenami, tak jsem zvědavá. mavo: zítra držím pěsti, je to poslední, to zvládneš! a s tou hudbou, my budem mít notebook a zksuím sehnat promítačku na videoklipy, někomu platit za živou hudbu se mi zdá zbytečný, navíc si takhle pustíme co chceme, akorát možná někoho určit, kdo to bude obsluhovat...
Odpovědět
Profilova fotka
vanilka. jeee, jukebox;-) už se těším až si tam zastrsáme, to už snad opadne nervozita;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit :-), a jdu zase pracovat ;-). A k tématu, ještě nevím, jak to bude u nás :-), nějak se nedokážeme rozhodnout :-)
Odpovědět
Ahoj holky! My budeme mít živou kapelu, nějak mi to nejde na svatbu mít přehrávač. je to jen můj názor! Ale hudba dělá zábavu, máme vybranou supr kapelu co zahraje úplně všechno od dechovky(tu tam však hrát nechceme :-D ) a po rock a pop. Takže pro každýho něco. A z osobní zkušenosti vím, že je to super. Byla jsem i na svatbě kde hrály cd a nějak mě to neoslovilo. Navíc ta naše kapela dělá i zábavu a svatební soutěžě atd. Tak dooufám, že to klapne. A navíc jsem zjistila že hostinu máme venku, tak si myslím že ta aparatura bude líp slyšet. Tam kde máme mít hostinu, nám řekli že nám to udělají venku, protože mají nějakej super novej stan, pod kterej se vejde 120 míst k sezení, no tak uvidíme. Samozdřejmě záleží na nás kde to chcem, ale vnitřní prostory zas nemají takovou kapacitu
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. Taky se připojuji. Svatbu budeme mít 10.7.2010 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellisn vítej:-D jj, každý má rád něoc jiného, ono pokud kapela není dobrá, tak to stojí za prd;-) naše kapela je úplně super, hrají všechno;-) a tak:-D
Odpovědět
Holky já se tak těším!!!Jedu v úterý na šaty, vzala jsem si půl dne dovolenou, jedem až do šedesát kilometru vzdálené Olomouce, tak jsem zvědavá. Bude to první zkouška, už se nemůžu dočkat až se do nějakých navleču!! :-D JUPÍÍ!!!
Odpovědět
Profilova fotka
lenca: já v úterý budu tak v Olomouci;-) akorát na státnicich:-/
Odpovědět
Mysickaaa: jéé, tak ať ti to dobře dopadne! Co vůbec studuješ??
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: děkuju! učitesltví pro SŠ obory ZSV a pedagogika ateď to máme z pedagog.způsobilosti... a ty si hezky užij zkoušení;-) kam jedeš - do belly?
Odpovědět
No zkusíme toho víc, ale na prvním místě mám v plánu Caxu, kamarádka od tama měla šaty a děsně to vynachválila, tak jsem zvědavá. Abych pak nebyla zklamaná!!A pak ještš zkusíme tu bellu, uvidíme jak na tom budem časově
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo: no na caxu jsou rozporuplné názory, tak ať se Ti pěkně věnujou;-)
Odpovědět
jejda, tak teď jsi mě rozhodila. Je to tam hrozný???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?