Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré raníčko holky!;-) a krásný celý den!;-) lera: fakt Ti sluší, budeš kočka;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, vsechny Vas zdravim, jdu se vrhnout na nejakou praci - mam uz cerne svedomi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko holky :-) mysickaaa:Děkujuuuu :-) a i já vám přeju,aby jste měly krásný celý den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám takovu lenoru.....
Odpovědět
Profilova fotka
mysi: já taky... mám zítra a v pátek poslední zkoušky a už se mi vůůůůbec nechce učit! A tý zítřejší se fakt bojím, abych nemusela dvakrát... a ještě jsem se na to nepodívala :(
Odpovědět
Profilova fotka
holky jájdu do sebe...od rána se učím...ale stihla jsem si objednat prádlo pod šaty :-D mavo: budu držet pěsti abys to dala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: uvidíš, že to zvládneš! já se dneska nemůžu odlepit a furt jsem u jedné otázky...sakra..dnešní norma minimálně dvě...
Odpovědět
Ahoj děvčata! lera: moc ti to sluší, jsi fakt jak princezna Holky,teď jsem přijela z pošty, došel mi balíček se svatební bižuterií. Obojek na krk, trojřadý, leskne se fakt bombově, pak náušničky a korunka pro naši družičku Lucinku. Měla opravdu radost, jenže já si pak dala na hlavu korunkuSwarovski a pak na krk a naušničky a ona byla nešťasná, že já budu hezčí jak ona, a že jí to musím hned taky koupit a k tomu ještě prstýnek. Já se z toho fakt picnu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenca: to je ale úžasné:-D taková malá princeznička;-) kolik ji je?:-D
Odpovědět
mysicka:jsou jí čtyři a půl, je to taková naše modelka. Pořád se do něčeho převlíká, to máš vidět když jí chci dát tepláky, jak se jí to nelíbí. Má doma asi čtvery princeznovský šaty, střevíce atd. Pořád se do toho oblíká, no sranda je s ní!
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: to je paráda:-D bude nádherná družajda;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jsem včera narazili na svatební korunku, je moc hezká a za dobré peníze. Dokonce měli výběr. Svatební bižu...no, já mám zanluvenou v půjčovně, ale pořád přemýšlím, jestli nemám něco koupit, jenže když já to moc neunosím...tak fakt nevím...chjo... byli jsme se s mamkou dívat na látku pro naše družičky a asi nakonec necháme šatičky ušít. V místě naší svatby je úžasná průlizka pro děti, skluzavka, horolezecká stěna, houpačky, .... a je to v lese, proto se nám to tam líbilo. Mají i zoo koutek :-D Holky budou jako v sedmém nebi. lencaco: s těma družičkama je to fakt sranda...ty moje chcou růůůžové šatičky a já se jim snažím vysvětlit, že růžová nebude ;-) Včera jsem byla zaplatit zálohu na kytky a domluvit kytký pro maminky a pro družičky.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky! pertusew: ta naše zase chce bílé šaty, jiný bych asi ani nechtěla. Ona chce být jako nevěsta, tak mám někdy pocit jestli se nakonec nevdává ta naše malá prďola. To co budu mít já chce i ona, když jsem jí včera ukazovala jakou bych chtěla kytičku, tak mi oznámila že ji chce taky. Řekla jsem jí, že ona bude mít přece košíček s lístečkama a na ručičce bude mít takovou tu kytičku jako náramek. No a to se jí bohužel nějak nezdálo, jsou to teda starosti s těma dětma Holky mám problém s panem farářem, je slušnost ho pozvat na hostinu, jenže jsem zjistila že má bezlepkovou dietu, tudíž musí mít zvlášť jídlo a cukroví, se nám to teda začíná komplikovat.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) lencaca: zase takový problém to s panem farářem nebude, není to taková hrůza a v hospodě by Ti měli vyhovět...otázka, co budete mít k jídlu...ale vždycky se to dá nějak udělat...v rodině máme taky jednu tetu s dietkou a v pohodě;-) a cukroví zase tak moc nepotřebuješ: jeden zaručený bezlepkový a jednoduchý recept;-): nad parou rozpustit půlku másla a tři balíčky bonbonu toffo karamelky, po rozpuštění zamíchat balíček a trochu burizonů a do škošíčků dělat hrudky;-) jednoduché, dobré a hlavně děti se můžou utlouct;-) z té jedné dávky je něco kolem stovky;-) podle toho, jak moc ujídáš při dělání:-D
Odpovědět
Profilova fotka
pardon ne hrudky, hezčí jsou koule;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) lencaca:no,ale zase je jen jeden,takže to je jedna porce a trocha cukroví,to Ti v restauraci určitě vyhoví ;-) holky znáte legendu Feng-shui?-je to legenda,proč se snubní prstýnky nosí na prsteníčku a je to moc krásný :-) Pošlu vám jí na mail,kdo budete chtít.
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: jaa prosim chci :-) Chystam se na vyrobu svatebich novin, tak by se to tam treba hodilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: já bych taky chtěla-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak me holky poslete mail ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky už mi chybí jen jedna zkouška :-) paráda... a dneska jsem si za tu jednu zkoušku udělala radost.. koupila jsem polštářek na prstýnky a fakt krásnej, mám z něj radost.. a taky organzu na kytičku a stužky na vývazky, budu dělat další várku akorát budou jiný než který mám udělaný teď... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo, jsi fakt dobrá. lencaco, ono je to s těma dětma veselé. Budeme dělat šatičky pro ty dvě příšerky ;-) bílé se saténovou stužkou, buď do zelenkava, nebo smetanova - myslím tu stužku. Podle toho, jakou bude mít drahoušek kravatu. Začínám si to užívat. Nějak se těším nad drobnostma. Jenom mám jeden problém, holky, nevíte o nějakém e-obchodě s velkýma velikostma korzetů? Nějak jsem zjistila, že v obchodě asi nic nekoupím. Už jenom sehnat podprsenku velikosti 105F je sranda :-( Lencaco s tím cukrovím, to ti neporadím, ale myslím, že jedno bezlebkové jídlo ti v restauraci udělají, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Petru: zkus se podívat na aukro, tam mají i velké velikosti ;-) já jsem konečně sehnala bílé punčochy na podvazky se vzorem :-) takže kromě šatů už mám pro mě vše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: jsi dobrá;-) já teda nemám nic a miláček si včera koupil botky;-) prý někdo začít musel;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi, ve finále zjistíš, že šaty nejsou potřeba... a půjdeš v punčochách... podvazkách, spodním prádle... a krynolíně :-D :-D (to bych se pak přišla fakt podívat i na obřad :-D ) to by všem spadla čelist :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D aspon bych byla fakt originální. jen nevím, co by na to říkal kněz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, jdu sem zase po dlouuuuhý době :-N...jsem se chtěla zeptat, možný je, že jste to už probíraly: teď za mnou přišel skoromaža :-D, že plánuje svatební cestu někdy na konci července a začátkem srpna, jsem z toho celá hin, protože jsme si myslela, že pojedeme hned po svatbě :-(. Jak to máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
holky máte to tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84:no my jsme chtěli hned,ale týden po nás se vdává ještě moje sestřenka,tak v neděli dojedem ze svatby a v pond.28.6.letíííííííme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: a to už jako máte rezervovanou dovolenou :-N ? Ty jo, človkě sem nechodí a začínám pomali ale jistě panikařit, že nic nemám =-). Jsme zatím ve fázi povídání :-N, tak to abych začala něco dělat :-D. A jak to budete řešit s pasama, když tam nebude tvoje nový příjmení? Z toho mám docela obavu, že neprojdu na kontrole....
Odpovědět
Profilova fotka
myska84:rezervovanou ještě ne,jen víme kam a kdy a koukáme po cestovkách ;-) No vidiš-to nás nenapadlo :-D to se musíme optat...a kde vlastně?Uřad?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?