Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenca: to dobře dopadne....držím pěsti petru: ty jsi šikulka... já jsem si objednala polštářek, knihu hostů, album pro nás a pro rodiče...mělo by to přijít v příštím týdnu, tak to pak všechno nafotím ;-) zítra jdu ke kadeřnici a budeme zkoušet účesy, tak se rozhodne, jestli si nechám znova prodloužít vlasy a nebo jestli to stačí jak to mám ted
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi a za kolik máš polštářek? Mě se líbí třeba za 350,- ale už mi to připadá moc :-( holky jinak mám za sebou už druhou zkoušku :-) a součet je zatím za 3 tak je to parádička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) mavo:GRATULUJU!!!Jsi šikovná!!! :-) lencaca:bohužel není vždycky všechno,jak bychom si přáli,ale neboj,nakonec se vše v dobré obrátí-jako v pohádce ;-) glumbi:tak se nám pak vyfot,ju?Jsme zvědavý :-D já jedu zítra na ty vysněný šaty a holky mám fakt radost,že nebudu muset držet hladovku před salonem,protože ta moje vyzkoušená ovocná očista opět zabrala,za 5 dní jsem dala vánoční 3kg dolu a od zítřka se zase budu jíst málo,ale pravidelně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! lera1: Jak jsi to dokazala? Ja mam na sobe taky vanocni kila a nechci kvuli nim jit zkouset saty :-(
Odpovědět
Ahojky, tak já dnes taky objednávala, krabičky na výslužky 40 po 3,- Kč, 30 větších po 9,-Kč, stuhy na vývazky, krystalky a perličky...přijde to asi taky příští týden 8-) mavo: jinak co se týká polštářku, tak já ho kupovat nebudu, vezmem kousek polystyrenu a ten obalím zeleným listem a napíchám tam kytičky a mezi tím budou ležet prstýnky, nebo dva květy a v nich prstýnky, viděla jsem to taky v nějakým albu někde a přijde mi to moc pěkný...
Odpovědět
Profilova fotka
lostris:no mám tuhle 5 denní očistu už vyzkoušenou,vždycky zabrala.Napíšu Ti jí,když budeš chtít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chjoo...letim do práce.papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zavítala jsem pro zajímavost k vám do července :-) O červenci jsem taky přemýšlela, ale v tomto měsíci mám narozky, tak jsme zvolili září :) Čtu tady o 5denní očistě, mohla bych poprosit o bližší info? Po svátcích bych ji potřebovala jako sůl :o)) Děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: Budes strasne moc hodna. Ja tady trpim strachy, protoze jedu autem domu, od rana uz napadlo 25 cm!
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr: Objednávala jsi po tech 3 Kc krabicky, nebo kosicky? Ja porad uvazuju o tech kosiccich, moc se mi to libi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se přidávám. Máme svatbu domluvenou na 10.7.2010 a jak koukám, tak to je celkem frekventovaný datum ;-) Chtěla jsem se zeptat, jak to chodí na svatebním veletrhu v Diplomatu? Program jsem nikde nenašla :-(
Odpovědět
javed: ahoj, no já taky koukám, že tohle datum je v oblibě, nám to bylo v podstatě jedno, jaké to bude datum, když jsem volala na matriku, tak jsem se zeptala jestli je volno na 10.7. a tak jsem to objednala. Holky vy mě fakt děsíte, jak už máte tolik věcí připraveno :-.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
javed: v pátek to je od 12h, jinak v so a v ne od 10 a do 18, v neděli do 16 nebo 17h.. jsou tam přehlídky, vstupný je zdarma, jsou tam vystavovatelé prstýnků, šatů, dortů, fotografové, hudba, oznámení.. všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: děkuji za informaci, už se na to moc těším :-) renous: neměj strach, my taky ještě nemáme nic nachystaný. Příští týden mě čekají státnice a pak už se konečně vrhnu na přípravy ;-)
Odpovědět
lostris: objednávala jsem košíčky po těch 3kč ( a ty dražší jsou krabičky), našla jsem to tu dnes v inzerátech, nějak svatebniobchudek nebo podobně, ty košičky půjdou pěkně dozdobit, na krabičky se těžko dá nějaká ozdoba... lera: prosím o poslání té tvé ozkoušené očisty, potřebuji též jako sůl... :-) že bychom zítra šli sáňkovat? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: velká gratulace;-) javed: vítej;-) no, já jsem zvědavá, jak se v tom počasí dostanemevečer na náš závěrečný taneční večer;-) bude to legrace;-) miluju sníh;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky...shrnutí k dnešnímu dni (páč sme teď byli zamluvit místo na hostinu :-) ) - zamluvena fotografka, zamluvena kadeřnice, zamluven termín na matrice, zamluveno místo obřadu, zamluveno místo hostiny, zamluveni kamarádi na raut, zaplacena záloha na šaty, pořízené botky, lampiny štěstí, figurky na dort, pořízený cylindr na auto ženicha...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,máte to v IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak zítra to bude mazec!Ráno jedem s mamčou do HK na ty moje šatečky,pak za náma dojedou 2 kolegyně učitelky a bude tam pařba u kolegyně úči co už je v důchodu a přestěhovala se do HK,takže celkem 5 učitelek(moje mamča je taky učitelnica :-D )a přespíme u ní a v neděli domů-oj to bude náročná sobota :-D
Odpovědět
Ahoj holk! Lera1: to ti závidím užijte si to, já nebyla na babské jízdě ani nepamatuju :-( Jinač čím víc se to blíží tak mám jakýsi obavy, mám strach z těch našich, doufám, že už budou usmíření! Teď jsem si pro inspiraci prohlížela nějaký svatební alba tady na beremku, a musím vám to napsat, normálně jsem se rozbrečela u alba Beruska21, holky té kočeny mě je tak strašně líto, že to ani nejde popsat, jsem si okamžitě představila, co kdybych to byla já??!!Radši na to ani nemyslet. Ale svatbu měli krásnou, podle fotek.No jo, to je život ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: taky jsem u toho brečela... narazila jsem na ní tady, na modrým koníkovi i na modré střeše.... neumím si představit, co bych dělala... a takovýho krásnýho chlapa měla... to si potom člověk zase o něco víc váží toho co má...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo holky, to máte pravdu, je to hrozné. Život si s námi zahrává jak se mu to hodí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky jsem koukala na album beruksy a je to smutný. jedna sekunda změní celý život :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak otravuju v takovou dobu, místo abych mohla spát. Musím vám to napsat, jsem sice trochu navátá, ale právě proto to bude upřímné. Tak proběhla večeře, jeli jsme všichni jedním autem(máme auto pro 9lidí) abysme si mohli všichni dát po skleničce, při přípitku jsme to jakože oznámili, a upřímně šťastní byli přítelovi rodiče. Jako naši taky, ale jelikoš se spolu nebaví už 14 dní tak to bylo znát. Přetvářka z mamčiny strany jak sviňa, tata se snažil a dost viditelně, sama jsem ho o to odpoledne požádala, protože mi na tom záleželo. Ach jo!!Pak jsme skončili v jedné retauraci, taťka se trošku víc lízl ale pořád v pohodě, jenže mamka do něj furt ryla, že má jako dost, a že bude vyvádět, furt ho shazovala. Bylo mě to holky děsně líto, skorotchýně už zařizovala pomalu cukroví, koho oslovíme atd. a moje mamka byla taková chladná. Třeba ještě poleví, ale stejně. Pak když oba odcházeli domů, jssem si představila jak se spolu hádají, taťka je můj vlatní, má mě rád, slíbil nám 50 tisíc na svatbu,mamka je nevlastní a dává mi to celkem viditelně najevo, uznává jen ségry, které má z prvního manželství.Ale to už jsem se rozepsala do soukromí, a o tom já nerada mluvím. Holk, tak já teda končím a jdu sspát, až si toto ráno přečtu tak se asi budu stydět, páček
Odpovědět
Profilova fotka
lenca: tak si mamku tolik neber... je nastvana na tatku a siri to kolem sebe.... az se usmiri tak bude mit taky radost at je vlastni nebo nevlastni... hlavne ze uz to vi.. muj tatka se taky nezachoval zrovna nejlip jak jsem cekala, ale uz je to skoro mesic co sme mu to rekli a uz je vic v pohode, nejak se s tim smiril a co se mu volala na silvestra, tak i rekl" ahoj nevesto".. to od nej potesi... tak si z toho ted fakt nic nedelej a dej jim cas, uvidis, ze to pak bude lepsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca, vidíš, nedopadlo to nejhůř. Neboj se. Naši byli hodně rádi, tak nějak to čekali. Nebo spíš čekali, kdy to konečně bude, protože Martin se k ničemu moc neměl. Jeho rodiče, no, to mě docela zklamalo, ale nějak se mizdá, že emoce nějak moc nedávají najevo. Ale mrzelo mě to. Vždycky to zamrzí, a já jsem taková citlivka...Naši se rozhodli tak trošku zafinancovat naši velkou událost. Počítají tak kolem 100 000,- Má nás tam být kolem 60-70lidí. No uvidíme. Docela se těším, ale ten můj to moc neprožívá...máte to doma taky tak, nebo vám taky pomáhají se zařizováním?
Odpovědět
Ahoj holky, když to tak vidím tak to asi fakt nedopadlo nejhůř, tchyně a tchán měli radost a dost velkou, dnes o tom pořád mluví a volala jsem ségře a naši se už taky baví, takže jsem v celku ráda. Tak jen teda řeknu, že termín máme tedy zamluvený, restaurace je taky zamluvená a hudba, tu má na starost majitel restaurace, má kontakt, tak nám sežene tu nejlepší hudbu, je to kamarád. Jinak ten můj chlap mi nechává volnou ruku, do vánoc nechtěl vůbec nic řešit, ale po vánocích jsem mu řekla, že teď se teda o tom budeme bavit a začneme řešit. Tak neodporuje, ale že by se nějak aktivně zapojoval, to ne!Ale když něco potřebuji, tak je ochoten to probrat. A mě to celkem vyhovuje, aspoň se mi do toho nemontuje a nechá to na mě! Chlapi jsou v tomto trochu jiní, neprožívají tak ty emoce a je jim to vcelku jedno, neříkám že všichni a skoro většina.
Odpovědět
Ahoj holky, už jsem tu dlouho nebyla a asi zase dlouho nebudu. Do novýho roku jsem vstoupila s novou prací, tak nemám moc čas. Koukám, že svatbičky zařizujete, už toho máte spoustu. My jsme stále na mrtvým bodě, potřebujem zajet zaplatit aspoň obřad. Utíká to nějak rychle, už zbývá přesně 6 měsíců... snad to zvládnem. Všem vám přeju hodně úspěchů, mějte se tu hezky zatim ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík nevěstinky:-D Tak u nás nic nového, bo se učím a učím..ale až udělám lednové státnice, tak valím na šaty;-) lera: krááááááááásné šatečky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, lera1: Moc dekuji za navod na tu ovocko, na podrobnosti se budu ptat pres Ip :-) Jinak saticky jsou krasne. Ja si na ty svoje musim pockat, az se zbavim tech zasob na brise a bocich. lencaca: uvidis, ze vsechno bude v poradku. Ja mam momentalne nejake mirne stresove obdobi, tak bych jen spala a spala, moc doufam, ze me to prejde.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?