Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, my už normálně mailem posíláme webovku kde je svatební seznam... půl roku do svatby a nám si o to každý říká že na to chtějí mít čas a tak :-/ mi to stejně připadá hloupý... jako říct si takhle o dary :-/ I když... kdo by se nám tahal třeba s ledničkou :-D stejně to budou peníze nebo poukázky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
však já se bojím:-D no a pak v květnu a červnu mám další..tyhle by měly být údajně nejlehčí, ale.... do hlavy to jde hrozně pomalu! a furt kutím něco jiného:-( ale za chvíli dojede miláček, půjdeme do tanečních a budeme zkoumat foťák;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo ty to máš takhle rozkouskovaný? To Kája bude mít asi jen v květnu.. všechno.. si myslím... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo, taky jsme si řekli o peníze, protože vše máme a hlavně, tři čajové servisi a čtyři pračky...co by jsme s tím pak dělali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: no, mám:-D najednou bych se asi....
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew: tak my si dělali i seznam... budem se kolem vánoc stěhovat do našeho domečku (doufám) a nemáme vůbec nic, takže tam pračku, ledničku a tak máme... ale dělali sme si tady na beremku seznam ať si to můžou rezervovat.. a máme nahoře napsáno, ať fakt rezervují aby se nám ty octavie nesešli dvě :-D
Odpovědět
Ahoj dámy, volám SOS, potřebuji nutně akutně poradit :-( Máme naplánovanou sobotní večeři s rodiči, ohledně svatby, chceme jim říct termín.Rezervaci máme zajiištěnou, teď jen nevím jak jim to říct. Ono se tak trochu s tím počítá, máme už čtyřletou dceru, a bydlíme spolu již delší dobu. Dělají se v tomto případě takový věci??A máme dát maminkám kytičky, aspoň jako pozornost??A co má ten můj chlapec říct??? ,,Maminko, tatínku....?" :-D Holky já fakt nevím, celkem mě to deptá a mám z toho jakousi nervózu :-N Lukáš si myslí, že se nic říkat nemusí, já s myslím, že jo! Vůbec mu to nezávidím, a nedivím se mu, ale je fakt že když máme to dítě, že je to možná jinak! Jáký na to máte názor vy????
Odpovědět
lancaca: já myslím že by to nemuselo být tak oficiální, nebo jak to říct. Asi bych jim jen řekla, že jim chcete říct, že se toho a toho konečně ;-) berete, protože jak píšeš, už se s tím tak nějak počítá.
Odpovědět
lencaca: já myslím že by to nemuselo být tak oficiální, nebo jak to říct. Asi bych jim jen řekla, že jim chcete říct, že se toho a toho konečně ;-) berete, protože jak píšeš, už se s tím tak nějak počítá. Jo a holky, děkuju za přivítání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenco: já si taky myslím, že by to nemuselo být tak moc oficiálně... když už máte holčičku :-) taky bych řekla jen, že se budete brát...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky lencaca: Taky si myslím že už to nemusí být tak oficiální. renous: vítej
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak už konečně máme studnu :-) ještě sehnat skruž a čerpadlo a je to :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lenca: u nás se petřík normálně našich zeptal, jestli mu mě daji za ženu. mamka by nepřežila kdyby to nebylo tak oficiálně. když by už máte holčičku, tak asi stačí , že byste jim chtěli říct, že se konečně vezmete nebo tak nějak :-) vítám všechny nové nevěsty ;-)
Odpovědět
ahoj zdravim zase všechny po dlouhé době, vítám nové nevěsty... 8-) Dneska jsem volala na matriku na ten náš termín a jelikož toho 3.7., co to chceme není oddávací den, tak musím zavolat až na konci ledna, kdy se bude vědět, zda si starostka udělá extra čas a snad nám to vyjde... Chceme to na zámku Lemberk a oddávají jen sudé soboty, proč ta naše je zrovna lichá? :-| A taky jsem volala jedné zlatnici, co mi dohodila známá a ve středu se jdeme domluvit, zda nám zhotoví snubáky a jak budou vypadat a za kolik atd.... tak docela pokrok. No jakmile nám schválí termín, vrhnu se na tvorbu oznámení :-) mavo: tak už máte studnu jo, super, vrtanou? jak hluboko? pokud se musí jít do hloubky, tak to není žádná sranda co... my včera konečně dospěli k nějakému stanovisku ohledně reklamace podlahy v bytě, teď přijde na řadu předělní izolace ve zdech, tak snad to taky vybojujeme...
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, tak to budu držet palce, jsou s tím starosti, ale pak to snad bude stát za to... no studna je vrtaná... 49 metrů... myslela sem tak 30... :-/ páč každý metr=1000kč... naštěstí sme dostali peníze od babči na Vánoce (akorát ještě na čerpadlo :-D ale na to nám už nezbylo... ) takže sme zacálovali studnu a sme zase chudý jak kostelní myš :-D My sme taky chtěli 3.7. ale to neoddávají, že prý pak je pondělí a úterý volno, tak se jim nechce v sobotu oddávat... takže to máme až 10. a ještě na hezčím místě :-)
Odpovědět
Ahoj, taky se přidávám, právě nám potvrdili termín, tak mám radost. Chtěli jsme taky 3.7. kvůli tomu volnu, ale taky neoddávají, takže to máme 10.7., ale nevadí. Jinak ve světě snubních prstenů v Praze mají tento víkend dopoledne slevu 20%, kdybyste některá ještě neměla...
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: díky za tip na snubáky :) možná vyrazíme, čekáme na svatební veletrh v únoru v Diplomatu, ale tam by bylo taky tak 20 si myslím :-) a musíš je tam hned zaplatit? nebo stačí záloha? Nevíš? 10.7. je hezší než 3.7. ;-)
Odpovědět
Taky čekáme na diplomat asi na Rýdla, ale pokud by tady bylo něco pěkného... Já doufám, že stačí jen záloha, ale to na webovkách nepíšou. Přesně tak, 10.7. je nakonec hezčí. Vezmeme si volno týden před, alespoň budeme odpočatí na tu velkou událost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: hlavně je super, že si nemusíš brát moc volna, protože pondělí a úterý jsou svátky a v pátek máš mít volno ze zákona :-) i pak v pondělí... na svatbu máš volno 2 pracovní dny... na vyřízení dokumentů a tak :) aspoň jsem to slyšela...
Odpovědět
mavo: ty jo tak to máte pěkně hluboko, to vím že litr/metr, dost hustý... 8-) Ty jo nám by se právě hodilo spíš toho 3.7., protože výročí seznámení máme 3.8., tak by se nám to dobře pamatovalo... A já bych si vzala volno ty dva dny před (ze zákona) a pak bysme si vzali dovolenou dalších dva týdny na svatebku, ale vlastně by to bylo díky těm svátkům jen 8 dní... tak to taky vychází dobře ;-) No uvidíme , co mi řeknou až tam na konci ledna zavolám...
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, já tomu moc nerozumím... na mě tam házel čísla, kolik tam je litrů a jakej je přítok a výkon za 24 hodin nebo na hodinu a já nemám vůbec představu... i kdyby mi řek, že to je v normálu tak nevim... takhle nám říkal že máme ze všech parcel nejvíc vody :-D mě se 3.7. líbilo že 3+7=10, rok 2010 :-D takhle to máme 10. v roce 2010.. a naši se taky brali 10... ale 10.10. :-D
Odpovědět
Holky tak co už máte zařízeno? Kde si budete půjčovat šaty? A nějaký dobrý tip na snub. prsteny? Budete si některá dělat sama oznámko? Já jsem o tom přemýšlela, ale když sem viděla kolik stojí nějaký hezký papír a tak, tak to vyjde levněji a bez práce někde objednat, ale zatím nevím kde máte tip i na tohle? Já vím mám hodně otázek, možná jste to tu probírali, ale je toho tady tolik že to nemůžu najít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
renous: svatební šaty mám z andělského svatebního studia v Praze, mají tam teď akci jakékoliv šaty za 5.900,- půjčovné.... na prstýnky čekáme na veletrh, stejně tak i na oznámení, na slevy.. ale mám vyhlídnutou firmu 4m, dělají tam jedno, co se mi líbí...čímž odpovídám na tu další otázku, že si ho sami dělat nebudeme
Odpovědět
mavo: díky za odpověď a ještě teda otázka :-D byla si i v jiných salonech? Já půjdu příští týden do adiny. Koukám že máte všichni spadeno na veletrh, že bych taky vyrazila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
renous: byla jsem v Kleinodu a v Adině... a pak další v sobotu v Andělskym...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jsem si dneska byla zamluvit kytičku, velice mě překvapila paní květinářka, byla moc milá. Zjistila jsem, že v dnešní době chcou zálohu na všechno. Kytička bude parádní :-) Prý vážou tak tři kytice na jeden termín, víc ne, tak doporučuju to moc neoddalovat, aby jste si mohli vybrat. Už jsem byla druhá a třetí si volala. Kytička prý přijde kolem 1500,- plus karosáž, kytičky pro družičky a maminky. tak počítám kolem dvou a půl tisíc. mavo:dvě auta by zas tak k zahození nebyla, ne? Ale dvě ledničky.... :-) s termínem 10.7 jsme měli jasno a byli jsme tam druzí - před námi zlatá svatba, ale dnes už mají plno. Termín máme potvrzený. Tak jsem docela ráda.
Odpovědět
Koukám že jsme tu skoro všechny s datem 10.7.2010 ;-) Že bych se taky došla přeptat na to jestli si mám už zamluvit kytku? Holky vy mi dáváte :-. Stačilo mi jaký byl problém sehnat místo na hostinu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak vás holky zase zdravím a hlásm, že mi solidně hrabe;-) mně bude dělat kytičku švagrová;-) tak to aspoň bude podle přání a jen za materiál:-D aspoň něco;-)
Odpovědět
Ahoj děvčata, tak jsme dneska oznámili rodičům že je zveme na večeři, nic jinýho jsme jim k tomu neřekli. jen že je zamluvený stůl a hotovo. Přítelovi rodiče jsou nadšeni, asi určitě ví proč. Za to jsem zklamaná z našich. Taťkovi jsem to volala, pracuje totiž mimo naše město a jezdí domů jen na víkend, tak byl z toho takovej zmatenej. Za mamkou jsem byla teď večer, měla tam nějakýho chlapa(opraváře) a kámošku, tak jsem jí to řekla jen mezi dveřmi na odchodu. jen mě štve že se naši už 14 dní spolu nebaví, tak nevím jak to dopadne. Doufám, že nebude husto :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca, neboj dopadne to dobře. přece vám ten velký den nepokazí ne? mavo, dvě octavie by nebyly špatné, ne? Ale takových pět praček či ledniček...s tím bych asi nevěděla co dělat, a co teprve s deseti čajovými soupravami, nebo jídelními servisi... S přitelem bydlíme spolu už čtyři roky, proto chceme peníze, protože všechno jinak už máme a když se nám sejde dost, tak by jsme si mohli někam vyjet, nebo koupit sedačku :-) ale je mi to celkem jedno, budu moc ráda, když budeme všichni spolu a budeme se hezky bavit. Už mám hotové vývazky! Hurá :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?