Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: já jsem se teda vůbec zkrátka nedržela, jedla jsem jak nenažraná... jestli to vyjde, tak mám 15. poslední zkoušku a potom se vrhnu na cvičení a pravidelnou stravu, teď je to dost hrůza mezi těma zkouškama... to si obaluju nervíky... ale už se na sebe nemůžu ani podívat, jsem pěkně vyžraná, taková sem nikdy nebývala... mám pěknej pupek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:no já byla nevíc vyžraná loni,to jsem za měsíc a půl přibrala 13kg a pak to teda hned schodila,ale byla jsem fakt chodiící kyselina a posléze chodící blonďatej meloun :-D to už fakt nikdy.Ale máme 6 krásnejch měsíců se dát dopořádku ;-) se tu můžem pak navzájem hecovat a podporovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky lero: tak to já jsem taky nabrala, před Vánoci jsem přestalo kojit, tak už jen kynu. No ale chystám se taky začít chodit cvičit, objevila jsem posilovnu kde hlídají děti tak vyrazím snad už tenhle týden. S tím hecováním se určitě přidám. ad družička, já budu mít malinkou rok a tři měsíce, tak to bude prča, no myslím že bude chtít mít taky šaty jako maminka takže asi bílý, no a asi k ní mládence, synovec 5let.... já se na šaty chystám teď v lednu, už mám teda jedny vybrané ale vůbec nevím jestli v nich budu vypadat nějak slušně, potěšilo mě že mají i větší velikost, taky nemám zrovna konfekční postavu, takže salony kde mají největší velikost 40 pro mě nejsou...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já jsem už dneska doma...ted mě čeká měsíc školení a pak až klasická práce :-) jinak dneska jsem si vyla pro korunku a je náááádherná a zejtra přijdou paraplíčka, skleničky, figurka a bižu :-D já jdu do hubnutí s vámi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nenašli jste nějaké tipy na svatební účesy když má někdo krátké vlasy? Nějak se mi špatně rozpletly copánky, tak jsem už od Vánoc na ježka. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim Vas, prvni den v praci po takovem volnu zvladam jen tezko, ale nastesti se uz uz blizi konec. Behem zitrka se asi zacnu stehovat do nove kancelare. Co se tyce priprav na svatbu jsem moc nepokrocila, ale zato jsem pribrala, ze nemam ani chut jet nejake saty zkouset. Vidim to az na konec unora nejdriv, az dam aspon nejake kilco dolu. Radeji se ani nevazim, bo jsem ze sebe pekne znechucena.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nic si z přibírání nedělejte, určitě to není tak horké! a že se vám nechce rpacovat - to se vůbec nedivím, já sedím u počítače a snažím se dělat práci k lednovým státnicím a nejde to, nejde..:-/
Odpovědět
Ahoj holky, no já jsem na tom podobně, přes Vánoce jsem přibrala aspoň tři kila... :( jenže já přibírám od tý doby co jsem s nynějším přítelem, a on taky pěkně přibral, teď celý víkend si ho doma všichni dobírali pro velký pupek a byl z toho pěkně nakvašenej :D Já určitě začnu teď chodit cvičit a nebudu se tak cpát, abych se zas dostala zpět... V práci máíme dneska pěknou zimu, ještěže jdu za chvíli domů. Tak pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Oj oj...to mě kručí v bříšku!To si zas 3dny protrpim,než se žaludek zcvrkne :-( Jak já teď vzpomínám na ty časy vánoční,kdy jsem se cpala hory doly u pohádek :-( No jo,když jsem koza nenažraná,tak to teď mám ]-( A to jdu v sobotu zkoušet ty moje vysněný šaty!Se do nich nevejdu a budu před salonem sedět a měsíc držet hladovku dokud do nich nezhubnu ]-( ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) lera1: trpím s tebou ;-) a proto jdu ve středu na aquaerobik 8-) aby ty kila šly trošku rychlejc dolů :-N jinak v dubnu jdeme na svatbu, vdává se honzova sestřenice, tak se těším :-) a budou to mít v kostele jééééééééééééééééééé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ranko, holky ;-) vy tady pořád mluvíte o cvičení;-) taky bych chodila...akorát mě to teda samotnou nebaví! tento týden nám skončí taneční a pak musím trošku makat doma - jen pro dobrý pocit a odreagování od učení;-) my jdeme taky v dubnu na svatbu, taky příuzná od miláčka;-) myska: ty tvoje kila navíc bych fakt chtěla vidět;-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek holky....všechno nej do nového roku My máme termín 3.7 a už z toho dostávám panickou hrůzu, že to všechno nestihnu :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, dnes jsem překonala (musím to zaklepat) spací krizovku a teď už je mi líp. Snad se to nevrátí. Nějak jsem si přes ty svátky převrátila režim, chodila jsem spát až k ránu a vstávala kolem oběda, no děs. A teď když vstávám každý den v šest, tak trpím, ale snad se to zase srovná. Večer se chystám na aerobic, i když mám trošku pořád rymu, ale musím, bo se fakt do žádných šatů nevejdu. Ani jsem se Vám nechlubila - zkoušela jsem zatím jen ve dvou salonech, celkem čtvery šaty a jedny z toho se mi líbily moc. Zatím to však nebylo oficiální zkoušení, na to se chystám až koncem ledna :-)
Odpovědět
Ahojky, taky se hlásím mezi vás!!! Náš termín je 31.7.2010! Budu taky nevěsta! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
petlulka: vítej;-) lostris: a co teď vlastně děláš, když jsi psala, že nastupuješ do nové práce?;-)
Odpovědět
Ahoj, tak se taky hlásím po svátcích. Také jsem od pondělí v nové, vlastně první práci:-) V lednu mě ještě čekají státnice. Takže se nenudím. Ale Vánoce byly bezvadný- lahůdky, cukrátka, pohádky...Statečně jsme objeli celou rodinu, aby už to všichni věděli. Reakce radostné, ikdyž někdy úsměvné. Tchýně to stačila pár lidem prokecnout a furt řeší koláče na výslužky.:-) Za chvíli jedeme ještě k Petrovo tetě, tu fakt nemám ráda :-( . Pak už snad budou všichni, mají děsně rozsáhlou rodinu, ale postupně se dají vydržet. Bojím se trochu hromadného střetu. Ale kdyby se pobily, tak jich zase bude míň :-p Ať vám vše klape, jak má.
Odpovědět
Ahoj holky, tak se k vám připojuji. Termín máme 10.7. 2010 zatím se tu moc neorientuju, tak se omlouvám za případné komplikace 8-) Když budu chtít reagovat na něčí příspěvek, tak mám napsat jeho přezdívku? Budu sledovat jak to tu chodí.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, uff, to byla cesta dnes :-( Jesteze jsem to ve zdravi prezila, ale des to byl teda. mysicka: Zustala jsem u stejneho zamestnavatele, ale prechazim na jinou pozici :-) Nove prichozi, vitejte :-) renous: Pokud budes chtit reagovat pouze na neci prispevek, muzes napsat prezdivku, aby ta dotycna vedela, ze to je pro ni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné zasněžené ranko;-) lostris: ahaaaaa;-) hlavně ať se Ti líbí;-) renous: vítej;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezko popoledne děvčata. Tak se mi podařilo předevčírem ztratit klíče od bytu...jsem si říkala, že ten rok hezky začal a pak tohle :-S Ono sehnat fabku kterou potřebujeme taky není sranda, chjo...Martin nastoupil čtvrtého do nové práce (byl pět měsíců doma, po té co ho po asi čtyřech letech propustili z důvodu krize...) váha: holky, tak to vypadá, že jsem jediná která tady dala nějaké to kilečko dolů, ale raději to nezakřiknout...ono je to jako na houpačce, hlavně že nepřibírám. Mamka chce jít příští týden obhlédnout látky na šaty pro ty dvě princezny :-) Já jdu nechat si vyříznout další znamínka na obličeji, už po druhé. Před vánoci jsem byla taky. Doktor je šikovný, tak to vypadá moc hezky. renous:vítej
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já už mám doma skleničky, figurky na dort, paraplíčka a kompletní bižu. jsem ze všeho nadšená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:fotky fotky fotky :-) já pořád nikde nemůžu sehnat tu svojí atlasovou mašli na dodělání vývazků :-( takže sem trochu v pytli :-( mám jich 47 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: nemám baterky ve fotáku, musím je koupit a pak fotky budou. ale bižu i korunku mám v albu a ve skutečnosti je to ještě hezčí. jsem si to zkoušela a připadám si jak nevěsta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: fakt jak nevěsta? To je divný... :-D ba ne.. je to fakt paráda.. už se těším na fotky ze svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky zlaté;-) jsem se dozvěděla termín státnic, tak už je to oficiální:-/ Já chci taky fotečky;-) Tak jsme si s miláčkem nadělili nový foťák, byl ho dneska vyzvednout - našli jsme nějakou oblibu ve focení;-) ne že by dosavadní byl špatný, ale prý na svatební cestu se bude hodit lepší, tak jsme si ho pořídili do výbavy;-) jsme zvědavá;-) ty objektivy nebudu umět ani použt;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: a co máte? My si v dubnu koupili Nikon D60, digitální zrcadlovku, měli to v akci s nějakým lepším objektivem... A kdy máme držet pěsti na státnice?
Odpovědět
Profilova fotka
olympus E 520 a dva objektivy;-) 19. ledna;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysi: tak to máš za pár...budeme držet pěsti
Odpovědět
Profilova fotka
no za pár to mám, hlavně když nic neumím:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: jezis takhle brzo? Bojim... teda já bych se bála... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?