Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak já jsem asi byla celý rok hodná, protože co mě ten ježíšek donesl jsem nechápala. Na štědrý den je u nás asi deset lidí, takže jsme rozbalovali a rozbalovali... Bylo strašně hezký vidět tu naši malou princeznu jak má radost z toho množství dárků!!Tak ještě přežít ve zdraví silvestra a pak už to poletí rychlostí blesku!!Holky, já se tak děsně těším, na konci ledna pojedu na šaty, už dostaly novou kolekci, druhou část dostanou až na konci ledna!!Je nevím jak na nás tam budou koukat, chci každopádně aby se mnou jela maminka a pak mám 3 sestry a ty chcou jet taky, budu muset udělat výběrový řízení a vzít jen jednu, ostatní budou mít překvápko :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak já už zase v plné polní v práci :( Vánoce celkem ušly, ale na štědrý den jsme nějak neměli náladu oba dva, pak další dva svátky u rodičů a včera jsme se s radostí vrátili domů, protože toho jídla už bylo moc...máme rádi klid :) mavo: botky i prstýnek moc krásný :) a doufám, že stavební řízení bude úspěšně dokončeno a úředníci i sousedi budou bez problémů... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, taky doufám.... že nebudou problémy.. ale veřejné jednání máme až 1.2. tak nevím, do kdy nám pak dají samotné stavební povolení :-( chtěla jsem v březnu začít se základovkou když budou penízky :( takhle se to asi o měsíc protáhne, když na to mají 2 měsíce... ale teď to taky trvalo "jen" měsíc... tak budu doufat..
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: at se to podaří :-) holky válím se na chatě v krkonoších a je pohoda...doufám, že jste měly krásné vánoce. ;-)
Odpovědět
mavo: no záleží na úřednících a zda se někdo ze sousedů ozve, ale to byste fakt museli mít smůlu... já myslím, že v březnu to třeba ještě stihnete :-) glumbi: tiše závidím 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahjík holky;-) tak vás zase po delší době zdravím;-) u nás byl štědrý den naposledy odděleně;-)!! jupííí! ale bylo to dost těžké, ještě že bylo hodně práce;-) jinak byl Ježíšek bohatý přebohatý;-) miláček mě zásobil vším potřebným a zcela úžasným;-) vlastně všechny dárečky od všech byly skvělé;-) a moje dárečky se taky podle všeho líbiy a to je největší radost;-) máme úlověk na svtabu - od nastávající švagrvé jsme dostali album:-D tak já zse mizím - péct vánočku;-) paaaaaaaaaaaa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar ženy... tak vás jdu pozdravit a rozloučit se... za chvíli frčíme na chaloupku do Krkonoš slavit Silvestra, návrat má být až v sobotu :-( (nejradši bych byla doma.... má nás být na prťavé chaloupce 17 dospělých :-( i pro 20 dětiček je malá... :-( )tak jsem na to zvědavá jak to vlastně dopadne... takže vám přeju parádní oslavu nového roku, ať vám na Nový rok není špatně :-) a v novém roce... hodně štěstí a ať vám všechno vychází tak jak samy chcete :-)
Odpovědět
Ahoj všem: užijte si Silvestra, ať Vám není špatně :-) a do nového roku jen to nejlepší, ať všechno běží tak jak si přejeme a hlavně nám vyjde ta naše "letní událost" 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, budu se vdávat 10. července 2010, můžu se k vám přidat?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu vám popřát šťastný nový rok a ať se vám splní všechno co si přejete :-D a za půl roku z nás budou paní ;-) tak si užívejte poslední měsíce jako slečny :-). P.S.: tak jsem zase změnila názor a nechám si ušít šaty..... :-N
Odpovědět
Ahoj holy, tak tu máme nový rok, doufám, že vše dopadne tak jak si přejeme a vše vyjde na jedničku!! :-D Jinak u nás silvestr proběhl naprosto v pohodě, s pár kamarádama jsme si udělali posezení, měli jsme naprosto luxusní ohňostroj, nebyl teda náš ale vietnamci odnaproti měli tak nádhernej, že jsem takovej ani v televizi neviděla. A trval tak 30 minut, no nááádhera! Jinak jsem objednala další věcičky, bižuterii na krk, a naušnice a pak korunku pro družičku. Když naše Lucinka viděla tu mojí tak chce mít taky, dostane tedy taky ale menší, dám pak do alba, ať se můžete podívat.Tak se tu zatím mějte, já se zas přijdu někdy podívat, pokud bude čas Jo jinak vítam tě Petrusew ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petrusew: vítej holky vše nej v novém roce já jsem taky z nudy na chatě objednávala věcičky, botky, skleničky, figurku a bižu s korunkou. včera nám moje družička oznámila, že se vdává měsíc po nás :-D takže náme v příštím roce už 3 svatby. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hoj holky ;-) petrusew:vítej :-) glumbi:u nás jsou letos už taky naplánované 3 svatby.První 14dní před náma-kamarádka-jdu jí za svědka,pak my a týden po nás sestřenka :-D jinak já jedu 9.1.na ty moje favoritky šatičky,tak už se nemůžu dočkat :-) Jo a už desátej den neberu HA a hrozně se mě začali mastit vlasy,ale pleť v poho.Jinak je mě báječně :-) No a Silvestr byl taky báječnej,takže bude baječnej i rok 2010 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za uvítání a přeji vám všem krásný nový rok a ani se nenadějeme a červenec je tu.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, slečny! Chci Vám popřát do toho roku 2010 vše nej nej nej, ať vše klapne jak má a nám všem vyjde na jedničku všechno, co si přejeme. Musím se přiznat, že celé svátky jen lenoším. Trochu jsem onemocněla, tak jen ležím a spím. Musím načerpat energii, od pondělí totiž nastupuju do nové práce, tak se uvidí, jak bude všechno vypadat.
Odpovědět
Profilova fotka
taky z celého srdíčka přeju krásný nový rok, slečny! příští rok to budou nádherné svátky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: já taky od pondělí nastupuju...tak at nám to vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:L Přeji Ti také hodně štěstí, snad pro nás pro všechny bude ten rok 2010 ve všem úspěšný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak vás taky musím jít v novém roce přivítat... oslava nového roku stála za prd, ale snad nebude stát i ten nový rok :-) i když miláček byl celý Silvestr oporou :-) tak snad takový bude pořád :-) tak ještě jednou... happy new year a ať se vám všechno vydaří.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky přeju vše nej v tom Novém roce a hlavně ať se každé vydaří ten den D podle představ. Petrusew vítej! Já už jsem teda taky začla hledat různé věci a v lednu chci jet někam okouknout šaty, no a taky se potřebuju dostat do formy, takže taky začínám s cvičením a dietou. Když už mi to nedopadlo z vlasama tak ať aspoň nejsem jak hroch. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a holky, pouštěla jsem o Silvestru lampionek štěstí a vypadalo to fakt bombasticky... hlavně jak to bude vypadat až jich bude víc než ten jeden... super!
Odpovědět
Ahojky holky, budeme mít svatbičku 3. července 2010. Můžu se přidat a popřípadě pochytat nějaké rady při přípravách? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
joudie vítej
Odpovědět
Ahoj kočky, koukám, že je tu přes ty svátky dost mrtvo :-) joudie:vítej
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dámy, jak mně se nechce zítra do práce, to byste nevěřily. Ještě užíváme posledních chvilek volna, tak se jdu s kafíčkem vyvalit k tv. Přeju hezkou neděli :-)
Odpovědět
Ahoj holky, děkuji za přivítání. Diskusi jsem nepročítala a tak bych se chtěla zeptat, jak jste na tom s výběrem svatebních šatů. Já jsem ještě nevybírala a během ledna to bohužel asi nestihnu. Myslíte, že mám začít panikařit nebo to bude opravdu stačit těch 5 měsíců předem (v únoru)? Jinak do práce se mi teda taky zítra vůbec nechce a čím víc se blíží večer, tak se mi nechce víc a víc. Přeji všem hezký zbytek neděle a předem dík za odpovědi. H. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, čím víc se to blíží tak mi to prostě nedá sem nechodit :-N .... sice si mám s kým pokecat, ale víte jak to je :-N . ... a dneska jsem si psala na fb s mavo, takže ví drby :-D , budu mít dvě dospělý družičky, ale nějak se zatím holky neshodujou se šatama :-( , tak uvidím jak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, mám vybrané šaty už dlouho, jsou fakt nádherný. Měla jsem jednu jedinou podmínku - ne šampaň(tuto podmínkumi dal můj drahý chlap) Družičky budou dvě malý, jedna 9 a druhá 6. Prstýnky máme taky zamluvené a zaplacenou zálohu. Zlato má jít dost nahoru. Restauraci a hudbu máme taky ale s čím si nevím rady je kytice...pořád tápu. Ahoj joudie, myslím že záleží i na tom, kolik salónu máš v okolí a jakou máš konfekční velikost, já vybírala dost dopředu, protože jsem měla strach, abych si vůbec vybrala, ale vybrala jsem si. Je teda fakt, že jsem jela docela na jistotu, i když jsem objela víc salónů u nás ve městě, kde jsem si mimochodem nevybrala. Snad pořídíš dobře. :-) mysko84, máš pravdu. Blíží se to hrozně. Jsem zvědavá kdy začnu panikařit. Svatbu budeme mít větší ... cca 60-70lidí + raut. Ale mám vybrané nádherné místo na hostinu - Bělecký mlýn, jestli to některé něco říká, tak snad bude vše O.K Hodně si to tam chválí.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky ;-) lostris a glumbi:holky,ať se vám v nové práci líbí a chodíte do ní rády ;-) Nezapomeňte-PRAVOU NOHOU :-D jinak můj Tomášek je na tom dnes stejně jako vy,po 7 letech opustil armádu a dnes nastoupil do nové práce,tak vám třem moc držim pěsti ;-) a nám ostatnim,co se tak do té práce nechce,ať nás ten nástup po Vánocích tak nebolí :-D holky a jak jste to zvládli přes svátky s papkáním?Já jsem si teda hanebně užívala a tak si od dneška dávám 3dny ovocnou a 2 dny zeleninovou(už to praktikuju roky-rychle to schodim a pak,aby mě to nenalítlo zpátky tak týden pomalu jim pravidelně a přidávám pečivo a testoviny atd,až zase naběhnu na ten můj osvěčený systém 5xdenně :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky! všechny vás po svátcích zdravím! vítám nově příchozí;-) my žádné drby nemáme - akorát jsme to oznámili větší části rodiny, někdo to už tušil někdo ne, ale všichni měli radost;-) už si s miláčkem domlouváme hodinu, abychom mohli skočit za našim knězem:-) lera: s papkáním v poho, snažila jsem si udržet své návyky, na váhu jsme sice nelezla, ale snad to bude v okeji;-) glumbi, lostris: ať se vám v nové práci moooc daří a hlavně líbí;-)!!!! myska: no, z družiček si nic nedělej, já jsme taky zvědavá, co ty moje malé, nebudou mít čistě bílé, bo by jedna vypadala jako nevěsta;-) asi buď celé jiné nebo nějaký barevný aspoekt, ale chci aby to měly i ty malinké, tak snad to jejich maminky rozchodí:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?