Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: to chápu :-) kamarádka vysadila a v pohodě... a další te´d v lednu tak to nevím jak ty na tom bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mě taky doktor říkal, že hned op vysazení můžu otěhotnět a není problém( i když já je mám i když prášky beru) lera: zhoršení pleti se neboj, zas až tak strašný to nebývá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, k antikoncepci, my jsme to vzali totiž z druhý strany a už mám doma 7,5 měsíční holčičku Lucinku, a po vysazení nám to trvalo 10 měsíců, ono to kolikrát trvá než zase naskočí správně cyklus. Ale samo že se může povést napoprvé. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vanilka: přejeme Lucince všechno nejlepší k svátku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinky vše nej k svátku, jsem lenoch psát vám jednotlivě na fb, tak snad se nebudete zlobit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo,taky se přidávám!Vše nej nej Lucinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
všem přeju krásné pondělní ranko! a do vánoce máme deset dní:-D už chci taaaaaaaaaak pauzu...
Odpovědět
Profilova fotka
bré ráno holky a pěkný den :-) taky se těším.. ve škole už jen do čtvrtka a pak v lednu na zkouškové... a do práce.. tak to nevím, musím se se šéfíkem domluvit co a jak, jestli tady bude nebo nebude... a mám radost, sehnala sem tady na beremku skvělé botky! :-) mohli by mi přijít do Ježíška, super :-) jo a mamka už peče (včera dělala laskonky) ... takže sem hubnutí nechala až po vánocích :-D to snad za těch 6 měsíců něco stihnu shodit :-D
Odpovědět
všem přeji pěkné pondělí, koukám co tu probíráte, no já už de facto beru HA taky přes deset let, což je hrůzná představa... :-S Jinak dnes mám náladu pod psa, včera jsme se dost pohádali a svatba asi nebude, nevím, je to sice ještě daleko, ale každopádně končím s nějakými přípravami... ani jsem nešla do práce, protože nevím, co bych tam dělala, ještěže máme bez problémů možnost dát si "sick day".... Tak snad u Vás ostatních je vše v pořádku... Jo a dodatečně přeji všem Luckám k včerejšímu svátku (glumbi, bosina atd.), taky se mi nechtělo psát na FB
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: no já škola taky do čtrtku, ještě si střihnu zkoušku a pak "jen" lednové státnice.....jasan, hubnutí až po vánocích, teď to stejně nemá cenu a když se učíme, tak nemůžeme být stresované nedostatkem dobrého jídla;-) hannah: to mě moc mrzí, ale je to daleko a ono se vystříbří, uvidíš, že to bude v pořádku! držím palce!
Odpovědět
Profilova fotka
hani: dá se to do pořádku, uvidíš, nezoufej.... jak říká moje babička: "není kostelíčka kde by nebylo kázáníčka" a jestli to nebylo nic, co by se nedalo "překousnout" tak to není tak žhavý... bude pak dobrý usmiřování :-)
Odpovědět
mavo: no právě, že to je celkem vážný, kdyby to byla obyč hádka, tak to beru, ale tohle bylo už vážně moc... a všechno vzniklo z úplné blbosti, že jsem mu řekla, že se jen válí u televize, nic nedělá a nejde s námi ani na blbou procházku.... ach jo. nejhorší myšlenka je, že by vše mělo skončít, vůbec si to nedokážu představit, vůbec nevím ani co by bylo s Montym (náš psík), co s hypotékou a prostě všechno... no nebudu vás tu s tím zatěžovat. Půjdu se uklidnit nad cukrovím, mám napečené košíčky, tak je půjdu plnit.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hannah: nezatěžuješ, musíš se vypovídat....to se vystříbří....a ať se Ti daří s cukrovím!
Odpovědět
mysickaaa: diky
Odpovědět
Profilova fotka
hani:nezoufej,dneska máme pondělí,do středy vychladnou bouřlivý emoce a ve čtvrtek už zase budete plánovat svatbu,uvidíš ;-) Hlavně mysli pozitivně a nepřitahuj si k sobě špatný myšlenky a máš vyhráno! ;-) (jen tak pro poo.Četla jste některá z vás Tajemství?) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, hlavně hlavu vzhůru! zase bude fajn.... lera: nečetla;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: nečetla, ale jestli to je i z filmovaný tak to šlo včera na ČT1, ne? hani: přesně, jsme tady i na to vypovídání ;-) fakt.... mě taky z toho bylo úzko... když sem před dvěma rokama zjistila, že mi Kája lhal a byl s mojí kolegyní v kině a nic mi neřekl (ona mimochodem taky ne) a když sem na to přišla tak mi lhal do očí.... to sem brečela pěkně dlouho, ale už je to zpátky v normálu i když tu důvěru má krapet nahnutou... Jestli spolu být máte, tak budete,.. v dobrym i zlym ;-) oni ti chlapi mají teď nějaké divné období kamarádka mi taky dnes říkala, že ten její je takovej laxní, nic nedělá, nic ho nebaví.... a nás ženský to dokáže pěkně naštvat.. u nás to je občas taky tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a holky, dneska se mě kamarádky ptaly (jdou mi za družičky) co takové družičky dělají??? Nebudu mít malý, ale dvě velký :-) tak nevím, jak je zaúkolovat... napadlo mě akorát aby se postaraly o parkování, nesly nám prstýnky na polštářku... ale víc nevím??
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: jo tak s družičkama Ti neporadím, já budu mít prcky;-) je mi to trošku líto, mám nej kamarádku, ale zase ji nechci tahat mezi ty špunty, ale doufám, že mi bude i tak na blízku!;-) hlavně asi aby se věnovaly i Tobě při oblíkání a takové té nervozitě, zkontrolovaly vývazky, jestli všechno klape, ...já nevím:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: neboj, já si na ně něco vymyslím :-D a už mám napsaný zkoušky.... 6 do půlky ledna bych to měla mít hotový :-D já mám nejlepší kamarádku za svědka a dvě kamarádky ze třídy se kterýma se nejvíc bavím právě na ty družičky.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hani: vypovídat se musíš a je jen na tobě, jestli to budeme my a někdo jiný. rády ti pomůžeme. doufám, že se to spraví. jak napsal velikám Shakespeare: a láska vzkříšená a vystěvá znova je krásnější než dřív a mnohem mnohem větší, a tak se kajícně k své lásce navracím a mám ted tříkrát víc, než před tím trápením... mavo: se mnou budou holky den před svatbou zdobit hotel, a v den svatby mi budou pomáhat oblíkat atd...ale hlavně je to psychická podpora ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky a už sem sehnala botky! tady na beremku v bazárku, jsou krásný a akorát na mě :-) jj, kdo si počká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: to gratulace k botkám;-) no, já bych měla mít zítra poslední zkoušku..zítra test a ve středu ústní a zk hotovy, pak se učit na státnice;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: njn to se tak někdo má ]-( :-D ...já se pojedu podívat do zruče a do jednoho salonu tady v praze...
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: já viděla fakt krásný, ale stály třeba 1200,- a to se mi za boty který budu mít max 3 hodiny na noze dávat nechtělo... tyhle jsou za 400 i s poštovným :-) a pak je třeba zase prodám :-) nebo si je už nechám a nebude mi to tak líto jako ty za 1200,- holky a nevíte, na kolik tak vyjde dort?
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: to je k vzteku...já nemůžu nikde žádný hezký sehnat, takže já těch 1500 asi budu muset dát ]-( a jak velkej?
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: ten co mám v albíčku... a ještě jsem viděla pěkný fotky za 900 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky - já a boty neskutečný problém - byla jsem v obuvi - asi 15 párů bílých bot, ale ejhle - mně neseděly ani jedny...prostě fakt neee
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: bojim... jak jako neseděly? tos mě vylekala!
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: a pro kolik bude lidí? já bych typla tak 2000 pro 30-40 osob, je tam hodně marcipánu...ale jsou i cukrárny, kde si za něj vezmou 5000 :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?