Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám pocit, jakoby se teď zastavil čas, nejdříve jsme čekali na to, až celou událost budou vědět rodiče, ti to vědí a uteklo teprve 14 dní... :-( Kdyby svatba byla včera, bylo by pozdě ;-) Svým způsobem čekáme na příští rok jen kvůli korunkám, abychom si to řádně užili se vším, co si oba přejeme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem :-D
Odpovědět
jo to my taky čekáme jen kvůli penězům,jinak by svatba byla už v říjnu
Odpovědět
Profilova fotka
Postřehla jsem ;-) Ale snad to rychle uteče, nesmím na to tolik myslet....ASI ;-) Jak Ti je? Je Ti lépe?
Odpovědět
no docela je mi dobře ale mohlo by být líp...jsem zjistila,že na svatbu myslím pořád :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Já právě taky, asi z toho brzy zblbnu :-D Budu muset utíkat do sprchy, za chvíli nám vypnou teplou vodu, dělají údržbu na kotelně... ]-(
Odpovědět
já už o svatbě mluvím i tam kde by jsem měla radši být potichu :-D jj dobře,utíkej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Papa a svatbám zdar! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, už jsem tu zas :-D Jak se máte? Treisi: Jak to vypadá s Tebou, už je líp? Michaella: Já jsem z Chlumce, což je od Teplic co by kamenem dohodil ;-) a máte svatbičku 3 dny před náma. Irenka41: To je supr cena za dva, půjdeme se také podívat, v centru Ústí je také zlatnictví, tak zkusíme tam nebo pojedeme juknout do Teplic. Tééda holky, já jsem nějak pomalá oproti vám, mám zamluvené akorát místo a čas, toť vše, chceme začít teď v létě. Ale jste šikulky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi: přidala jsem si tě taky na FB ;-) já zatím jen nakupuju knížky s inspirací a mám potvrzený družičky, včera jsem požádala druhou a jak jinak než souhlasila :-) jste šikulky že už řešíte prstýnky...
Odpovědět
anisek: už je lépe,děkuji za optání ;-) glumbi: jdu Tě potvrdit :-) jinak přítel zhubl do obleku,kterej byl použitej jen pár hodin. Stál 3tisíce a bylo mi ho líto vyhodit nebo poslat dál
Odpovědět
tady je zase mrtvo |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dorá ránko!
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem asi nějaká unavená po víkendu - píšu blbosti :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-)
Odpovědět
Dobré ráno nevěsty x-)
Odpovědět
lostis z toho si nic nedělej, přítel odjížděl ráno do práce(jezdí přes týden na stavbu) a říkal něco o tom, že potoky už ustupují nebo tak něco a já mu ze spaní prý řekla : Dobrý, tak si vem plavky! a spala jsem dál. Takže mi hned ráno volal jestli si vůbec něco pamatuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko, spíše dopoledne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: tak to mě přítel řekl v noci něco podobnýho...koukali jsme na film, ja už skoro spala, on se otočil na břicho a říkal, nevypínej to, já budu poslouchat :-D a co novýho? jak postupujete? a je tady nějaká nevěsta z Prahy nebo jižních čech?
Odpovědět
holky ještě pár dní a začne to utíkat. Můžu Vám říct, že první měsíce utíkají rychle a pak jako by se zastavil čas :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda...uteče to strašně rychle...a hlavně ten svatební den bude jako blesk...
Odpovědět
vůbec se mi do ničeho nechce,mám psát článek ale jsem jak bez mozečku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a o čem píšeš? já se tak těším na příští pondělí, je volno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mně ve středu začně školka, budu chůva v akci;) tak se na to připravuju;-)
Odpovědět
teď o tom co si vzít na dovolenou. Já jdu zítra naposled do školy a pak prázky. No a 12. hned narozky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to mě čeká jen práce a 25 možná na týden pojedem do chorvatska... Treisi: tak to nám pak musíš poslat...abych nemusela přemýšlet co s sebou zbalit...
Odpovědět
glumbi ono je to zaměřený na baculky,a já článek nesmím zveřejnit, protože jsem za něj placená a měla by jsem z toho problémy. Jinak by jsem ho klidně ukázala
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo...za problémy to nestojí...a v čem to mají "baculky" jiný? já třeba taky nejsem hubená dostala jsem od kosmetičky nařízeno se do svatby opálit :-D to se to tmavovlásce říká...
Odpovědět
no hlavně opálení opticky zešlíhluje ;-) No bude to o tom jak pečovat o kůži (odřeniny atd) Jak maskovat velký zadeček a ještě toho tam bude víc
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ale ž to vyjde tak nám to dáš přečíst že jo?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?