Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: culím culím.... Kája mi říká paní poloVostrá :-D a já jemu pane snoubenče :-D ale ten prstýnek mě mrzí... jsem zvědavá kdy si ho budu moct vyzvednout a pak se budu pořád jenom koukat na levou ruku a culit se ještě víc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a to mi dneska šéf ještě řek, že za to moje nicnedělání mi dá ještě prémie před vánocema tak se culím o sto péro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: tak to blahopřeju teda:-D penízky navíc se vždycky hodí;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vrátila jsem se teď s mamkou z divadla a doporučuju!!! Divadlo Palace, Vše o mužích! Řezala jsem se od začátku do konce, skvělý dárek nebo jen pro potěšení.. a pro ženský zvlášť, chlapa by to tam asi moc neba... bomba! lístek sice za 390,-kč ale peníze vůbec nepovažuju za vyhozený!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,muzu se pridat? Ja mam termin24.07.2010 na Cervenym Hradku v Jirkove! :-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
natalka: to víš že můžeš, budeme jenom rády :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: ještě uvádějí vše o ženách. :-D ale děkuju za typ, docela jsi mě naladila a už koukám na lístky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženky!!! Moc Vas zdravim, u nas v praci je predvanocni shon, takze silene nestiham, ani Vas docist a ani se sem koukat :-( Moc gratuluju Glumbi k nove praci!!! Super!
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: jsem si zrovna říkala, že už jsi tu dlouho nebyla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:taky moc gratuluju!!!Ať se Ti tam moc líbí!!! ;-) Já celou noc probrečela bolestí,měla jsem v sobě 7 ibalginů 400 a NIC!Toášek mě pořád přemlouval,že pojedem na pohotovost,ale ta je od nás strašně daleko.Tak jsem to musela do 7h vydržet a klusala k doktorce.Ta mě hned nasadila antibiotika,musim na rengen a až se to uklidní,tak musí te zatracenej zub ven!Sakra proč vůbec rostou,když dělaj takovou neplechu????Pusu mám pořád jak koblih,doufám,že budou dnes dětičky se mnou soucítit a budou hodný =-) Holky,máte někdo zkušenost z trhání moudráku?Ať vim,co mě čeká :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lera: tak to te lituju. já mám moudráky všechny, ale ti kterým je brali říkali, že je to děs, ale zase to za to stojí, pak už tě trápit nebudou. ;-) hlavně at tě to brzo přestane bolet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-S :-S glumbi:tak to tam asi umřu :-( Ale všechno lepší,než tahle bolest ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ale neumřeš...to zvládneš. budeme na tebe myslet
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! tak se hládím - po úspěšné zkoušce - jupííííííííííííííííííí:-D ještě příští týden a pak dopsat práci k lednový státnicím a učit se, ale stejně mám radost;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: gratuluuuuu jdi slavit
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: díky, půjdu;-) ale nesmím to přehánět, zítra musím začít na novo... ]-( A co ty, nastupuješ v pondělí?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene od novýho roku...tj od 4 ledna tuším
Odpovědět
Profilova fotka
aha, ale mluvilas i o 15., ne?;-) já se teda omlouvám, normální info si nepamatuju:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo na to se mě ptali u pohovoru, nakonec to nechali od prvního ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) aha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, můžu se k vám přidat? Měla bych se vdávat 30.7.2010
Odpovědět
Profilova fotka
vanilka: vítej:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mysicko: děkuju ;-) Holky co všechno už máte zařízené?
Odpovědět
Profilova fotka
vanilka: vítej... my máme zamluvený termín, místo obřadu, fotografku, kadeřnici, koupený cylindr, udělané vývazky, figurky na dort, zamluvené šaty v salonu, .... ještě do konce roku zamluvíme místo na hostinu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: taky děkuju, teda to jsem teda pěkně pozadu, já mám zatím jen zamluvené místo na hostinu, kde teda bude i obřad, chceme ho venku...jsem si říkala že začnu zařizovat po novém roce...
Odpovědět
Profilova fotka
vanilka: já po novém roce na to nebudu mít tolik času jako mám teď, tak sme se do toho pustili takhle brzo... vlastně... a fotografku (fotografa) bych ale zamluvila co nejdřív, ti nejlepší už bývají hodně dopředu obsazení :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: jasně, ale asi by to chtělo v místě, než si ho vozit z Prahy...no budu muset někoho zaúkolovat.
Odpovědět
Profilova fotka
no, my máme: místo hostiny, fotografku, kameramana, hudbu a to je myslím zatím vše;-) kostel zařídíme po novém roce a kněze-někoho teď a pak po svátcích - chceme totiž tři:-D no a jinak mám koupený tak akorát rámeček na fotku a podpisu podobný jak mám v albu;-) a jinak nic:-D to se zvládne;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vanilka: my máme z Prahy a svatba bude na Dobříši.. fotky jsou památka na celej život, a tahle se mi líbí, tak si zaplatím i tu cestu :-) ale nevadí... takže spíš jde o to, aby se ti líbili fotky a potom bych řešila odkud bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme fotografku taky z větší dáli - ale myslím, že za ty fotkynám to stojí:-D na dobré fotky si potrpíme;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?