Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no, ale mně teče do bot, celkem silně....ale to se zvládne :-D
Odpovědět
ahoj holky, taky bych chtěla, aby moji rodiče přijali svatbu takhle hladce jako u vás všech...já se ale obávám toho, že na ní ani nebudou chtít jít, nesouhlasí totiž s tím, koho jsem si vybrala :( ach jo... teď jsem se zas s nimi o víkendu pohádala kvůli přítelovi a to ani netuší, že by měla být příští rok svatba.... mavo: ještě jednou blahopřeji, škoda, že teď musíš čekat, já ho taky musela vyměňovat, ale měli přímo na prodejně moji velikost, takže to bylo hned :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hani: tak to je blbý... naši jsou z Káji nadšený (přivedla jsem jim domu předtím pěknýho dárečka :-D ) tak ho mají rádi a asi mě mu rádi dají, i když mají jen mě :-) (děkuju ještě jednou za přání :-) ) tak neboj... ještě budou rádi že tě mu dají ;-) a třeba to bude v pohodě... ;-)
Odpovědět
mavo: no táta je v tomhle dost tvrdej, takže spíš čekám to nejhorší, za rok a půl, co jsme spolu, ani trochu nezměnil názor :( Uvidíme, holt si to bude muset rozmyslet, buď ustoupí alespoň trochu a budeme se vídat anebo holt tam nebudu už jezdit ani já, jenže nejvíc tím bude trpět mamka a ségra a to mě hrozně štve :( Jdu obědvat...
Odpovědět
Profilova fotka
hani: dobrou chuť... a neboj se... taťka si třeba uvědomí, že by tě tím mohl ztratit... ;-)
Odpovědět
mavo: díky :-) i když ty každodenní rohlíky už mě docela lezou krkem, kolega je nemocný už třetí týden, tak tu mám práce jak na kostele...snad už zítra přijde a já si aspoň vezmu dovču v pátek...
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsem možná uspěla. personalistka mě šla vyprovodit a říkala, že z mojí strany to bylo perfektní. tak uvidím...jinak dělala jsem pohovor na pozici medicínský reprezentant. mavo: ten můj má zase jeden kamínek uvolněnej a taky mi to na počkání neopraví. ale já jim ho tam nenechala a hledám zlatníka, co mi to opraví. dost vtipný u tak velký společnosti a u šperku v záruce... :-| snad budš mít ten svůj brzo zase na ruce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: no, to je bezva;-) moc Ti to přeju!
Odpovědět
Profilova fotka
Snad zavolají...jsem napnutá k prasknutí.
Odpovědět
Profilova fotka
dokdy to máš vědět?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to nevím, říkali že zavolají...
Odpovědět
Profilova fotka
tak doufáš, že co nejdřív, že?;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no říkali, že to nechtějí protahovat a nástup by byl možná už 15, tak by měli co nejdřív
Odpovědět
Profilova fotka
to teda jo;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: super, mám radost, tak snad to s tou prací vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hojky holky ;-) glumbi:taky držím palečky,ať Ti to s prací vyjde ;-) mě se zase na svět tlačí moudrák,takže mám půlku obličeje jak když tam nacpu 10 koblih 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak mě vzali....brečím tu radostí jako malý dítě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: z celého srdce blahopřejuuu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moc děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: bomba, gratuluju a posílám obrovskýho hudlana! "když se podaří, co se dařit mááááá...." :-) :-*
Odpovědět
Profilova fotka
tak a já jsem dorazila ze školy, z konzultace kvůli diplomce - nechápu, že mi pokaždé řekne něco jiného:-/ zítra zkouška a nechce se mi učit... ale mám radost z glumbi a to my vdrží dlouho;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pardon: mi vydrží!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holk vy jste úplně zlatý... :-D ještě aby se mi tam dařilo a bude zase všechno jak má být :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my o Tobě nepochybujeme!;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ukecaná jsem dost :-D včera na pohovoru jsem prodávala sušenky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně žes uspěla:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo...do novýho roku s novou prací...jaká krááása a co u vás novýho?
Odpovědět
Profilova fotka
Mavo: co prstýnek? a jak se citíš pár dnů zasnoubená? taky chodíš a culíš se na všechno?
Odpovědět
Profilova fotka
to já chodím a culím se a to jsme tak dlouho zasnoubená:-D ale s radostí vzpomínám na první dny po zasnoubení, to jsem měla pocit, že to na mě každý musí poznat:-D a jinak nového ani nic..jen učení a učení a učení:-/
Odpovědět
glumbi: tak to blahopřeji...a co vlastně budeš dělat? prodávat nějaké léky?? jinak mě po skoro roce ani nějak nepřijde, že jsem zasnoubená, ale včera mě potěšila mamka, poslala jsem jí fotky ze zkoušení šatů a napsala mi, že se jí nejvíc líbí ty co mě, tak mám radost, že byla vůbec nějaká reakce... ;-) Za chvíli vyrážíme na vánoční večírek pro naše klienty a mě se tam vůbec nechce, radši bych šla domu odpočívat |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?