Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: hezky si to vymyslel:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: no to jo.... začlo mi to být divný až v práci... když se mě ptal, v kolik končim v práci... když on je v práci tak se nikdy neptá v kolik končím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
opičák;-) :-D 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:Gratulujuuuuuuuuuuu :-D Tak vítej další okroužkovaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: díííík :-) a dobré ráno přeju... i všem holkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky všem dobré ranko:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaaa: ty jsi se nějak pěkně vyhajala, poslouchej.... pusu od ufa k ufu.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem se vás chtěla zeptat... jestli váš drahý žádal rodiče a jestli jo, tak jak.. Kája ještě nic nevymyslel... vůbec neví, jak to má taťkovi říct... (mamka už to ví, ale budem dělat, že ona to taky ještě neví, takže je bude žádat najednou oba :-) )
Odpovědět
Dobre rano holky! mavo: jeee, fakt mam z Tebe moc velkou radost a taky pripojuji gratulaci!!! x-) Mas sikulku chlapa. Holky, jak tak koukam, tak mate v tomto smeru hodne romanticke protejsky, pritelova zadost o ruku byla v podstate predani prstynku se slovy, ze nam snad do roka a do dne svatba vyjde. Sice to bylo jine nez je klasika, ale ja bych volila radeji tu romantickou klasiku. Ale co, hlavni je, ze me vubec o tu ruku pozadal a ze tu svatbu opravdu planujeme, ze? ;-) Jo, mavo, muj pritel ani moje rodice o mou ruku nezadal, on na ty tradice moc neni, i kdyz nasim by se to asi libilo, teda hlavne tatkovi. Ale mamka rikala, ze ji to nevadi, ze je trochu jina doba a ze staci, ze pozadal o ruku me. Takze asi tak.
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: no nevím, jak jsem se vyhajala, každopádně se musím učit takové debiloviny, že se mi hrozně chce :-S a můj drahý o ruku žádal, asi týden po tom, co požádal mě - mamča koupil megakytici růži a pravou belgickou bonbošku a taťkovi flašku dvanáctileté whisky a prostě se "maminky a Tatínka" zeptal, jestli mu mě dají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: Kája včera vymyslel na taťku: "Tome, co sme si to sme... a my sme si vlastně nic... " :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mavo: Gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, krásně romantický :-) jinak Petřík o ruku žádal. pozval naše na oběd, pro tatku měl flašku pro mamku kytku. bavili jsme se o nějakej blbosti a do toho petřík, nevím jak na to. vůbec to nepasovalo do diskuze, tak jsme na něj vyvalili oči a neveděli co se děje...a on, ještě jsem to nikdy nedělal a doufám, že už nikdy nebudu, chtěl jsem se vás zeptat, jestli mi dáte lucinku za ženu. no já začala bulet okamžitě, mamka taky slzy v očích. tatka hned řekl že jo a mamka, že si to musí rozmyslet, že jsem se nedávno narodila a ted už se vdávám a že musí slíbit, že se o mě bude dobře starat. slíbil, tak souhlasila i mamka. bylo to moc hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: jj, moc krásný to bylo:-) a chtěla jsem se zeptat na ty skleničky na výzdobu z ikey, teď jsem byla v Brně a nebyly tam - teda ne ty, co mjaí "půdorys" čtverec a nízký okraj, jen obdelníkové a hrozně velké...mají je ještě na to Zličíně a za kolik prosím? děkuju!
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: tak to vymyslel moc pěkně :-) budu muset Káju nějak inspirovat :-) no zrovna včera jsem si říkala, že ta žádost o ruku je jen jedna, tak doufám, že to bude pěkný...a předčilo to moje očekávání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky,chvilku tady nejsem a vy jedete po ránu jak draci :-D Tomik taky naše žádal(každého solo,naši jsou rozvedený),mamča slzela a taťka začal dělat,jakože trhá lístky z kopretiny a říkal:"Mám,nemám,mám,nemám,mám............)a vyšlo to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré rínko všem :-) mavo : moc gratuluju..musel mít velkou radost,že se mu to tak povedlo..šikovnej je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: já mám doma 10cm x 8cm a vysokou 14 cm a stála 59kč a myslím, že je tam mají pořád. každopádně by je mají na netu. pošlu ti je do ip
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, včera večer mi volali, že jsem byla vybraná a jdu na druhý kolo pohovoru, už dneska. snad to vyjde :-) mavo: jj vymyslel to hezky, mamka by byla asi naštvaná, kdyby je nepožádal, takže my jsme museli...
Odpovědět
mavo: blahopřeju! Petřík taky naše žádal, mne odpoledne, rodiče večer na moje narozky. My museli i chtěli. Pojal to jako mírně komický výstup. Máme rádi film Návštěvníci, i svatba bude mírně ve středověkém stylu, tak jim vypočítal koilik má dobytka a truhlic pepře:-)aby věděli, že se o mě postará... Jdu zase kreslit, Vánoce se kvapem blíží, letos dám rodině pod stromeček mojí diplomku, nic jiného nestíhám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: díky, já myslela, že tam budou mít ty "čtvercové" tady ty jsem viděla, ale nějak mě nenadchly pro variantu s růžičkou..:-/ a přeju hodně štěstí při pohovoru;-) a o jaké místo se ucházíš?
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: taky přeju hodně štěstí při pohovoru :-) holky, co mě se nestalo, takovej pech :-( prstýnek mi dal Kája trošku větší, tak sem ho šla dneska zmenšit... slečna na prodejně mi řekla, že do konce roku nepřijímají opravy a poslala mě o dvě zastávky tramvají dál... po cestě na tramvaj mě trklo, že mi ho jen mohli vyměnit za menší.... ale už jsem se nevracela, sjela sem tou tramvají dál... a tam na dveřích: do konce roku nepřijímáme opravy... tak sem se vydala zase zpátky... tentokrát k nějaké paní... a jestli mi ho nevymění když nemají opravy... a ona: za jiný jo, ale tenhle menší tady nemáme, to by se musel objednat... mají na to 14dní, ale před vánocema to nevidím, takže až po novym roce... sem se jim tam normálně rozbrečela :-( že budu tak dlouho bez prstýnku :-( tak sem jim ho tam nechala a budu čekat až mi zavolají že si ho můžu vyzvednout :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: to já ho mám taky větší, miláček měl vzor podle prstýnku, co mi koupil na začátku vztahu, jenže já jsme zhubla a s tím i prsty, ale nenosím ho na prsteníčku, ale na prostředníčku a vůbec mi to nevadí;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: Kája ho taky kupoval podle prstýnku co jsem měla doma, ale ten mi je taky velkej.... a na prostředníčku mi je taky velkej :-( to bych ho někde ztratila :(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: tak to potom jo, to je jasné, že ho musíš zmenšit...ale neboj, brzo se dočkáš;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: no třeba zase další měsíc budu čekat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: ale už víš, že ho máš;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: jj, to jo :-) a krásnej :-) ale ještě mi tu ručku nezdobí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: dočkej času;-) já se zase na chvíli odvalím k učení, ale budu sem mrkat a přispvat a řekla bych, že celkem často :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: učení nám, ale taky bych měla něco dělat :-D jsem v práci a zatím sem toho zase moc neudělala :-D (a to jsem si ještě v pracovní době skočila vyměnit ten prstýnek :-D )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?