Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: a už máte stromek?
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi....krásný stránky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: bomba :) super nápad :) vypadají pěkně, si šikula :)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju holky :-) a děkuju za vzkazík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju za optání...no jo,věděla jsem že to co se na to výročí stalo není samo sebou.Přítel prostě takový není.Nehrálo mi to,ale pěkně mě to vzalo.Včera mě ale totálně dostal.Když jsem přišla z práce domů,čekala na mě ve váze nádherná kytka a přání k výročí...V to úterý na to myslel celý den,ale pak měli moc práce a chudáček úplně zapomněl.Prý se cítil pěkně hloupě,když viděl co všechno jsem připravila a on nic. Ale naštěstí se to hezky vyřešilo...vlastně nejlíp co mohlo... No stomeček ještě nemáme,včera už měli zavřeno a přítel jel až do zítřka do Prahy,takže pro stromek půjdem až v sobotu...
Odpovědět
Profilova fotka
no supeeeer :-D
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: tak to je super :) že to takhle dopadlo :) to ste ho vlastně slavili takhle i na dvakrát :)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo dalo by se to tak říct.Nakonec mi ho přišlo včera i líto,když jsem si uvědolmila jak se musel v to úterý cítit...ale už je to pryč a všechno je báječné :-) . Jo a prý mi dal domů kytku Ježíšek,že on ji jenom vybral :-D Taky se včera zmínil před kamarádem o svatbě...sice neutrálně ale přece.Prý že se ho kluci v práci ptali,jestli se teda bude příští rok ženit a on na to že ještě neví...takže téma je pořád otevřené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já za tebe mám takovou radost... i se svadbou se pohne a bude všechno fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: třeba na tebe něco chystá :-) já jsem taky pořád v nevědění.... teda před přítelem :-D protože se prokecla fotografka s datumem a taky slečna v salonu když se tam zamlouval termín :-D na šaty... akorát teda ta žádost nějak vázne... tak třeba se taky dočkáš... na vánoce, silvestra nebo tak :)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju....no uvidíme :-) třeba to nakonec opravdu dopadne a budu tady moct zůstat :-) mavo...takže taky čekáš kdy to přijde? že by na vánoce??to by bylo kouzelný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: to ne... spíš příští týden :-) máme v pondělí výročí a v úterý jdeme na véču :-) hlavně nemůžeme ani do vánoc čekat... protože to už ví mamka a skoro všichni okolo, akorát taťka ne.... čekám právě na tu oficiální žádost než to taťkovi oznámíme tak by bylo blbý kdyby se to dozvěděl od někoho jinýho než od nás :-/ a holt jsem ženská ukecaná takže už to ví vážně dost lidí :-/
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mavo : aha aha..no tak to budeš mít krásnej týden :-) já jsem udělala nakonec dobře že jsem o tom nikomu neřekla..to by byla docela ostuda,kdyby to nakonec nevyšlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: tak já vím, že u nás už je všechno zamluvený tak to říkat můžu :-) i když bych asi neměla :-D ale nemůžu si pomoct...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo : no jo to je jasný,jsi z toho celá nadšená a nedočkavá,vždyť je to taky životní událost... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuju vám moc za podporu a dneska se s váma loučím...hezký zbytek dne .... pá
Odpovědět
Profilova fotka
AHojík holky;-) jen na skok;-) dnešní zkouška úspěšně za mnou:-D a za chvíli do tanečních a přítel mi tady usnul jako špalek, bobišek můj:-) glumbi: můžu se taky mrknou na stránky?;-) areviv: mám radost, že se to vyřešilo:-D mavo: dočkáš se;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) glumbi:já taky prosím o juknutí na stránky ;-) Dneska jsem si uvědomila,že tohle budou moje poslední svobodné Vánoce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:máte to moooc krásný a koukala jsem,ze Ty jsi ve stejném znamení jako můj přítel a já ve stejném znamení jako Tvůj přítel :-D No jo,váhy a vodnáři,to je magnet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim Vas jen za letu, chystame v praci velkou akci, tak nestiham. Mam radost, ze se vsechny Vase problemy vyresily:-) glumbi: Ja chci taky videt stranecky, prosim prosim :-)
Odpovědět
Preju vam hezke dobre rano holky! Konecne mame patek a vikend pre nami. :-) I kdyz jakmile skoncim v sest v praci, tak me ceka 4hodinova cesta vlakem k babicce a budu cely vikend s zenskyma v rodine pect cukrovi. To zase bude masakr, i kdyz sranda taky. Takova babska jizda. A v nedeli opet 4hodinova cesta zpet do Prahy. Tohle cestovani, zvlaste kdyz jedu sama bez pritele, me fakt nebavi, ale co nadelam. Za mesic se z Prahy stehujeme zpet do Slezska, bliz k rodine, tak uz to pak bude pohodicka. Jeste najit praci a jsem happy. :-) glumbi: posles mi taky odkaz, abych se mohla mrknout? Moc diky! areviv: taky jsem moc rada, ze to nakonec dobre dopadlo!!! :-) Mne vcera pritel rekl jednu neprijemnou vec tykajici se financi. Mel nejaky dluh a cele 4 mesice mi o tom nerekl, protoze nevedel, jak na to a porad uvazoval, ze by vzal nekde pujcku, jenze nebylo kde a banky nam to nepovolily. Jako byla jsem ze zacatku nastvana, ze mi to nerekl, ze jsme to mohli resit spolu, ale hlavni je, ze uz je to relativne ok. Rekl mi vcera, ze je moc rad, ze mi to rekl, protoze jak to dusil v sobe, tak to byla hruza a uvnitr ho to sziralo. Ani se mu nedivim. Tak mi prisahal, ze uz bude jakekoliv problemy resit se mnou. Tak doufam. Porad mi rika, jake jsem jeho zlaticko. ;-) Jo jo, vsechno spatne je k necemu dobre. I kdyz radeji clovek resi jen prijemne veci, ze ano? Treba nadchazejici svatbu. x-) Holky, taky vam to prijde zvlastni, ze uz se nas tyto veci opravdu tykaji? Ze to budeme MY, kdo se bude vdavat a ne nekdo z rodiny? Ze to budeme MY, kdo bude ten den stredem pozornosti? Ja jsem si to vzdy predstavovala, tesila se na to, ale mela jsem pocit, ze se vlastni svatby asi nikdy nedockam. A ono uz se to blizi. Super pocit. :-)
Odpovědět
Jejda, ja jsem toho zase napsala, pardon. :-.
Odpovědět
glumbi: muzu se taky podivat na stranky?? :-) mavo: odpoved mas na FB red miky: tak podobný případ jsem řešila s přítelem na začátku léta, naštěstí mi to řekl po dvou týdnech... no aspoň jsme vyzkoušeli, jaké to je řešit nepříjemné věci ve dvou... Ostatním přeji krásný pátek, konečně zas víkend... I když mě to poslední dobou hrozně utíká, je pondělí a najednou pátek, víkend uteče hrozně rychle... kéž by ten čas plynul trošku pomaleji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky!;-) je to teď nějaké uspěchané...:-/ hlavně žádný stres a já se valím zase učit...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. byla jsem dneska na pohovoru a do středy uvidím, jestli postoupím do druhýho kola....snad to konečně vyjde :-| lera: jj přitahujeme se ...i když ten můj je povahou spíš lev, vůbec bych ho na váhy netipla :-)
Odpovědět
glumbi: diky moc za odkaz. Stranky mate vazne super! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky :-) glumbi:držím palce s prácí!No jo,ona nějaká ta šelma je v každém z nás :-D Včera jsem musela zrušit velke taneční vánoční vystoupení,mám polovinu dětí nemocných.Tak to musíme přesunout na leden.Co se dá dělat,no :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lera: ted to lítá úplně všude...on je šelma fakt pořádná :-D je strašnej nervák...zrovna včera nějakýmu chlapovi jednu vrazil na benzínce :-D
Odpovědět
glumbi: pekne pekne stranecky... :-) jinak doufam, ze ti to s tou praci vyjde, kamoska takhle shani praci uz ctyri mesice a nic, a to je vystudovana inzenyrka...
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: stránky paráda;-) taky přeju moc štěstí! lera: to nevadí, v lednu to bude taky fajn;-) atmosféra bude ještě sváteční! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?