Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně;-) taky přemýšlím..jestli sandálky nebo plná špička:-D
Odpovědět
Zdravím vás holky! mavo: jestli stále potřebuješ lidi na vyplnění dotazníku, tak mi ho klidně pošli a já Ti ho pak pošlu nazpět. lera1: já to mám stejně jako Ty, chci botky, které bych pak mohla využít i na další nošení. Nerada bych totiž za ně dala peníze s tím, že je použiju jen jednou a pak by mi ležely někde v botníku. Takže nějaké, které využiju v létě by byly nejlepší. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ja Vas zdravim z uplakaneho jinu, porad tady lije. Mam ted nejak naladu pod psa a ani se mi nechce nic psat, ani delat :-( Nema to vlastne zadny duvod, jen se citim nejak celkove divne - slaba, podrazdena a hlava me boli :-( Doufam, ze to neni nejaka chripka, protoze musim o viku do prace. Mejte se, paaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
hihi;-) a já se ještě k tanečním přihlásím do dalšího kurzu - sladký život a budeme péct a zdobit:-D
Odpovědět
Profilova fotka
lostris:takhle nějak mě bylo včera a tak jsem myslela,že dnešek už bude fajn a do toho mě odpoledne zavolala mamča,že sestřenka ráno přišla v 5měsíci o mominko ;-( a to jsme na něj koukali před měsícem na 4D jak si cucá paleček :-( Tak snad se jí brzo zahojí bolest na duši a třeba nakonec budem těhulky spolu....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky...jak to tady tak pozoruju moc dobrých zpráv se teď nevyskytuje... :-( u mě je to taky tak..ne jen že podle všeho svatba příští rok opravdu nebude,tak včera jsme měli s přítelem 2 leté výročí,nachystala jsem výbornou večeři,zabalila dárky a moje drahá polovička to totálně zazdila.Nedostala jsem ani kytku a kdych si neřekla o popřání hezkého výročí tak ani to by nepřišlo...ach jo ;-( ;-( ;-( lera1 : to je mi líto,tak budu držet pěsti,aby ta bolest rychle přešla....
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:tak to je mě líto....a co o na to,když viděl,jak jsi se snažila?To mu muselo být pak za sebe krapet hamba,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: no večeře mu moc chutnala,dárky se mu moc líbili,víno taky chutnalo...nevím včera to bylo divný...a to ještě přišel pozdě z práce....a já jak trubka jsem mu do schránky dala udělanou pozvánku na výroční večeři... :o( bylo z toho včera fakt špatně...no a když už jsme šli spát tak mi řekla že jsem jeho miláček... trošku málo...
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:no jo,když chlapi to výročí v hlavě nemaj...spíš jestli pak ocenil,že jsi připravila tak krásnej večer,protože jedna věta,ač milá,to fakt dost málo.Ale tak třeba se chytne za nos a co nejdřív Ti to oplatí,ne?A mluvili jste spolu o té svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
jenže on na to nezapomněl,ráno říkal,že máme výročí....no uvidíme jestli se chytí za nos,ale moc bych tomu nevěřila..on na tyhle věci moc není..u nich doma se nic takového neslaví..není na to zvyklej...neslavil nic ani s jeho první ženou..ale s tím u mě teda nepochodí...ne nemluvili..vůbec o tom nemluvíme...chtěla jsem ho nechat aby se rozhodl sám,kdy mi dá prstýnek,ale tak nějak to vyšumělo... :o( ale to co jsem včera připravila ocenil...ikdyž to nedával tak najevo jak bych chtěla...
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:tak aspoň to.A to že nikdy nic neslavil se svou bývalou,není důvod a by jste nezačali spolu ;-) Já jsem se loni narovinu zeptala,jak to bude s naší svatbou a Tom mě tenkrát řekl,že do 30budu určitě už paní Hlubučková :-) a tak jsem tak nějak vytušila,že to letos po létě přijde.A přestalo mě to trápit,protože žít v nejistotě mě vadilo.Takže já bych se asi taky na férovku zeptala a nevim,neni odpověď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no když on sám řekl i před kamarádama,že svatbu plánuje na příští léto .... tak nevím jestli ho nenechám ještě do Nového roku a v lednu se zeptám jak to teda vypadá...no a jelikož chce do 30 stihnout miminko( je mu 27) měl by si to dobře rozmyslet,protože nechci mít všechno najednou....času je relativně ještě dost,ale ono se nezdá..všechno chvíli trvá...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
je mi z toho všeho strašně smutno....... ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky to jsou teda zprávy. je mi líto že se trápíte :-(
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : no jo nemůže být každý den posvícení.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: a až na to, že neslaví výročí ti s ním je dobře? někteří chlapi to prostě neberou a je jim to jedno. s tou svatbou by sis s ním asi měla promluvit, žít v nejistotě není dobrý, ale to musíš vědět sama nejlíp...
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : je mi s ním dobře...loňské výročí slavil,nevím co se teď stalo,proč to takhle zazdil.... taky mě napadlo,že ráno to věděl ale měl v práci fofr a prostě mu to najednou vypadllo a něco mi dá třeba dneska....o svatbě si s ním promluvím po Novém roce...ještě ho chvíli nechám,třeba něco chystá na vánoce,nerada bych mu to pokazila...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky..jak se máme...koukám že už máte šatečky obkouklé....já už musím taky vyrazit...uplně mě tím děsíte...jak jsem pozadu...
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: nejsi pozadu...všechno stiheš...je čas areviv: třeba ti to dneska vynahradí. u nás taky svatbu plánuju jen já... i mi to řekl, že ho tím nemám zatěžovat, že na to nemá čas...ale vím jak jsem se cítila, když jsem ještě nebyla požádaná o ruku, nevděla jsem jestli teda mám zařizovat nebo ne...on ti to dá najevo...řekni mu, že mu to vzkazujeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : no jo třeba dneska...jdem se večer podívat na vánoční stromeček,že bysme mohli koupit tak uvidíme :-) tak jo já mu to vyřídím...děkuju jste moc hodný ...co já bez vás budu dělat... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:souhlas s glumbi :-D Holky včera mě to s tou sestřenkou tak chytlo,že jsem si musela udělat radost a už jsem ozdobila stromeček...
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : děkuju jsi moc hodná....vlastně vy tady všechny jste moc hodný.... teda to brzy :-) jen aby ti do vánoc vydržel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: ty taky? :-D já ho taky včera zdobila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, vy jste blázni :-) tak brzy??na co se pak budete těšit??
Odpovědět
Profilova fotka
já budu zdobit ještě 24 stromeček u našich, tam jsme na vánoce...mám moc ráda vánoce, tak si je užívám, když jsem bydlela ještě v budějcích s dvouma kámošema, tak ze mě rostli, jsem zdobila byt jak divá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem na tom úplně stejně :-) miluju vánoce a všechno to kolem..v neděli jsem si udělala adventní věnec a musím se pochválit..opravdu se povedl :-) asi příští týden přijde na řadu výzdoba bytu...a už se moc těším na 24. to budem zdobit stromeček poprvé živej a poprvé v novém bytě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme pořád na vánoce u našich...sami chceme být až budeme mít prcka. to pak taky budu zdobit stromek až 24
Odpovědět
Profilova fotka
aha...tak to my ne,užíváme si to hezky sami už teď ...a navíc by mě to přišlo nespravedlivý vůči druhým rodičům...že u nich bysme nebyli...
Odpovědět
Profilova fotka
k těm jedem 25 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo,jenže na Štědrý den tam nejste...to my jedem k našim 25. a k přítelovo rodičům 26. ...každý hezky jeden svátek... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?