Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré raníčko;-) lera: jj, Provence;-) milujeme to tam:-D a přítula se neskutečně vyžívá v plánování cesty:-) mavo: taky ti to moooooooooc lsuší;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ;-) mysickaaa:to můj Tom taky ;-) myslím,že to bude opět cesta plná dobrodružství :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: to každopádně;-) včera mi byl nastíněn plán cesty a datově vymezeno:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky..můžu za váma do diskuze?
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: no jasnačka, vítej;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dííky.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám že přípravy jsou v plném proudu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
renulem:ahojky,tak ať se Ti u nás líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera děkuju...
Odpovědět
Profilova fotka
koukám že už toho spoustu máte...já na sobě ještě neměla žádný šaty... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: a představu máš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj kukni mi do alba...jsou jako poslední...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lera:jak je to se zamluvením těch šetů??platí se něco??a co když si pak vybereš v jiném salonu???
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: jsou krásné;-) já jsme na sobě něco málo měla, ale to bylo jen pro mini představu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
renulem:Jsou krásný jemný,tak šup šup,najít salon a běž zkoušet,je to krásnej pocit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
renulem:no,když si je zamluvíš,platí se většinou 30% z ceny pujčovného,mě bylo řečeno,že záloha je nevratná,ale můžu si u nich v salonu vybrat klidně jiné,přestože jsem složila zálohu na konkrétní šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já na to vlítnu asi až po vánocích...u nás je to složitější s prckem...
Odpovědět
Profilova fotka
a zbytek při převzetí nebo až je vracíš??
Odpovědět
Profilova fotka
při převzetí.
Odpovědět
Profilova fotka
taky na to pořádně vlítnu po vánocích, tak nějak jak půjdu po novém roce zařizovat šatky pro družičky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:já žádnou družičku mít nebudu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já taky ne..jsem se sní pohádala tak že už se ani nikdy bavit nebudem...takže taky bez družičky...holky a ským jezdíte vybírat šatičky??já pojedu asi z mamkou...
Odpovědět
Profilova fotka
lera: to nevadí....vůbec nevadí...já mám totiž 3 neteře a synovce a pak se v rodině ještě nějaká ta drobotina najde;-) takže to vypadá na 5 družiček a minimálně 3 družby;-) jenže ta nejstarší družička, je skoro tak velká jak já,....tak musím pro ně chci šatky s nějakým barevným prvkem...v jedné půjčovně mi slíbili, že co si holky vyberou, to našijou v jakékoli barvě;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla s mamčou a nej kámoškou,která si taky nějaké vyzkoušela-vdává se o 14dní dřív a já jdu za svědka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo ale jinak ty malé družičky budou věk do 4 let :-) budou 3 a bude je doprovázet náš syn..10 měsíců...
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:no,u nás bude 7dětí ve věku 1měsíc až 3roky(ty by mě vlečku asi neunesly :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
;-) bude to legrace, jsou to takoví piškotci;-) u nás nejstarší 13, pak 2 holky 10, jedna 6 a jedna 3 roky;-) a kluci, jeden 7, druhý myslím 4 a další 3, teď nevím;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysi tak ty té drobotiny teda máš...
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: :-D piškotci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky kolik peněz jste ochtné vrazit do pujčení šatů??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?