Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky,našla jsem stránky,s krásnýma svatebkama,jsou tam i ty moje a spoustu z nich by měl mít i salo Bella,tak kdo budete mít zájem,pošlu vám to do IP.Sice jsou to zahraniční stránky,ale šaty tam maj krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooo lera prosím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:máš to tam,pěkný pokoukáníčko ;-)
Odpovědět
glumbi: to jsem se neptala, ale 17.7. i 23.7. dá součet 6, takže asi v poho, ale je to blízko úplňku, tak bacha, aby v rodině nebyl někdo moc citlivý a náladový, aby to nekazil
Odpovědět
jo, ještě glumbi, prosím, kde jsi sehnala to pero na podpis? nemůžu to nikde najít
Odpovědět
Profilova fotka
vosi: tak jestli někdo takový bude, tak to bude moje mamka :-D ale od tý to čekám at to bude kdy to bude :-) to pero jsem koupila tady v bazarku, ale dalo by se udělat i doma...v nějakym eshopu jsem viděla takovýhle velký pera, stojánek by šel z moduritu atd...
Odpovědět
glumbi:díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo holky,já věděla,že se nemám tak těšit na ty svatebky.Ty moje přijdou až za 14 dní :-( Ale i tak jedu,protože pak budu mít lehčí rozhodování.Ale fakt je mi až do pláče :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lera: 14 dní to vydržíš :-) a ted apon něco vyzkoušíš a budeš vedět co ti sedí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky;-) lera: jako do belly? neboj, jeď a uvidíš;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dík holky,už se začínám těšit i tak,tak snad to bude fajn den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: a foťák s sebou;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, vy jste ale pisatelky, už jsem tu dlouho nebyla, tak vás ani dočítat nebudu. Jak pokračujete s přípravama? My stále nemáme nic, jen se chystáme jet zaplatit obřad, to bude první krůček. V týdnu jsem byla u vietnamců a začínaj mít krásný plesový botičky, takže určitě seženu krásný botky do 300kč, což jsem ráda. :-)
Odpovědět
Zdravím vás holky, je tady celkem mrtvo, ale to se dá u víkendu pochopit. ;-) bosina: jo jo, taky musím sehnat nějaké pěkné botky, protože za dva týdny máme vánoční večírek z práce a bude to hodně nobl akce, takže dlouhé večerní šaty a já nemám pěkné botičky. Ještě musím přikoupit i nějaké psaníčko, protože mi taky chybí. Ale stačí mi něco jednoduchého, tak snad seženu. Konečně máme na 90% zamluveného DJ na svatbu, tak jsem ráda, ještě najít nějakého fotografa. A s přítelem jsme se dnes shodli na tom, že si koupíme pár lampionků, abychom to měli jako zpestření. A taky jdeme do toho helia, myslíme si, že to bude fakt mega sranda. Už vidím, jak třeba tchán mluví tím legračním hlasem. :-D Podlě mě to bude jedna z věcí, na kterou nikdy nezapomenou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky,tak mám první zkoušení za sebou ;-) Byla jsem tam s mamčou a nej kamarádkou,která se vdává o 14dní dřív a moc jsme si to užily :-) Nakonec jsem si zamluvila Sereny,ale jestli mě ty moje za 14dní padnou jak ulité,tak přepíšeme objednávku ;-) Jinak byly tam dvě pani,byly moc moc fajn.Cena za pujčení je teda děsná(14tisíc-je to nová kolekce ty sereny)ale u šatů prostě ěetřit nebudu.A pocity?krásný,princeznovský,mamča slzičky na krajíčku :-N Takže za 14dní se rozhodne ;-) A jaký jste měly víkend nevěsty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: já už taky konečně ty svoje objevila... byla jsem včera zkoušet v andělským a šatky mám :-) zamluvený, ještě v akci za 6.900,-kč :-) slečna taky byla moc příjemný a šatky mám vybraný levante :-) v krémový.... mamča i svědkyně byly unešený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:tak to jsme měly včera dost podobnou sobotu :-D No a šup sem s fotkama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky;-) tak my teď plánujeme svatební cestu :-D lera: sekne Ti to, mooooooooooc;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:jééé,děkuju mooooc :-N Ani nevíš,jak to potěší :-) A kam se chystáte na svatebku?U nás už je rozhodnuto-Santorini ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: Jižní Francie;-) nemáš zač děkovat, fakt kočka;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:do Provece?To je moje srdeční záležitost :-) Jsem nevydržela a ukázala se Tomovi(ty finální mu ale pak už budu tajit)a taky byl nadšenej z těch Seren( to je název :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
lera: super šatky, fakt bomba, sedí ti....
Odpovědět
Profilova fotka
já sem taky hodím zamluvené šatky, ale pak je radši vymažu aby mě v nich ženich neviděl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:jo jo,hoď! :-) a děkuju,holky jste fakt zlatý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám to tam :-) tak koukněte
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:No ty jsou!!!!Fakt princezna!A ta vlečka!Kam se na nás hrabe Popelka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: díky :-) problém je, že příteli se ta vlečka nelíbí :-D jako na všech šatech, v těhle mě neviděl :-) .... tak to nechám jen na obřad ať vypadám dobře ze zadu :-D a na focení .. pak se to připne na zadek...
Odpovědět
Profilova fotka
lera: koukám na ty co neeee... je hustý, jak ty šaty vypadají na těch vysokých tyčkách alias modelkách nádherně a pak stojí úplně za prd.. já měla takové favoritky a pak vypadali úplně strašně!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:přesně,pak se připne,ono je to stejně nepraktický tahat jí celý den za sebou ;-) Já ještě musim vyzkoušet ty původní,co mám jen na obrázku a pak už se taky rozhodnu na 100% :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:no přesně :-D v těch jsem si připadala jak selka a málem mě z nich utekly prsa :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?