Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě je 21, Honzíkovi 25. Premysleli jsme, ze bychom to spachali uz ted na podzi, ale stavime a ceklove neni kam spechat, takze pristi leto to bud ideal. Ja jsem teda uz zacala chodit po satech, jen abych byla v obraze, co kde maji, kolik to stoji a hlavne, co mis slusi. Moc me to bavi a uz se mi rysuje i predstava. Je to dost brzo, ale chci mit saty proste nej a take za rozumnou cenu atd. Pristi rok budu delat bakalarku, tak chci mit na vse dost casu, abych pak nedelala neco narychlo. Uf, snad to zvladnu, mam z toho ted trosku obyvy, protoze jeste ke vsemu zacnu chodit od prazdnin do prace na polovicni uvazek, tak si to trochu nedovedu predstavit, ale kdyz se chce, tk vsechno jde :-D Zas moc melu :-D
Odpovědět
to já příští rok dělám závěrky a příjmačky na nástavbu podnikání
Odpovědět
ika.p, taky už jsem byla obhlížet svatební šaty, ale setkala jsem se povětšinou s údivem prodavaček, neochotou dávat mi šaty zkoušet tak brzo dopředu...no, docela mě to otrávilo. :-S přitom přesně jako ty, nechci vybírat šaty na poslední chvíli, bez porovnání a narychlo... no, asi jsem měla smůlu na prodavačky.:-) od září se taky chystám na půl úvazku pracovat, páč ještě studuju a neumim si představit, jak bychom to ještě rok po svatbě táhli z jednoho platu... :-p ale doufám, že na přípravy si čas udělám i tak... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na přípravy jo, ale co ta škola :-| Čas určitě bude, jen budu muset změnit denní návyky a lépe hospodařit s čase. Jo, a nebýt tak líná :-p
Odpovědět
a co studuješ,ike? taky jsem na to zvědavá, jak to budu stíhat, budu muset na sebe být trochu přísnější, míň času trávit na netu a tak... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Vysokou, na zemědělce v brně design Nábytku. No, ja se dnes loucim, jedem na vylet do Nameste, pa
Odpovědět
ivunka17:Ještě hodně věcí.....:-)Tak my máme před velkou rekonstrukcí-demolice baráku,stavba,okna,podlahy,odpady,voda.........Zařízení 4 pokojů..Takže nebude čas na to,řešit svatbu,až pak v zimě za douhých zimních večerů:-)Takže jsem chtěla mít jistotu a vše důležité jako jsou šaty,fotograf,obřad,vizážistka je zařízené,jenom matrika ještě není,což mě docela znervoznuje,protoze na zamku,kde to budeme mit jsou pouze 4 obrady za sobotu,takze se bojim,at to nekdo nezebere.... :-( Ale snad budu pak mezi prvnima.....
Odpovědět
holky času máme dost,nebojte vše zvládnem na 1* x-) ;-)
Odpovědět
vy jo,já ne....:-DVy budete pokračovat a já se na více jak půl roku s přípravami zabrzdím ;-)
Odpovědět
Verčo z vlastní zkušenosti říkám,že není dobrý nějak extra plánovat. Můžu být i ráda,že přítel respeknutej mojí nerozhodnost a nevadí mu,že teď prodávám vše co bylo bordó. Tahle svatba bude jiná než ta co byla v plánu tenhle rok. Pustíme víc uzdu fantazii a nebudem tolik plánovat dopředu. Ty pravý plány a přípravy začnou až po vánocích. Teď si budem užívát svobody a zároveň makat na to ať máme penízky na svatbu. Já mám třeba teď v plánu operaci a hromadu vyřizování kvůli invalidnímu důchodu,pak ještě škola a předělávání domu. Až bude všejak má být tak začnem plánovat. Už nechci plány na slepo jako tomu bylo do teď ;-)
Odpovědět
A proč jste to vlastně přesunuli??? No my svatbu taky přesunuli z letšního září na ten červen,ale jen z důvodů té rekonstrukce...A žádné markantní změny se nekonají....Pouze datum....Nevím z jakého důvodu jste změnili vy celou svatbu,ale my penízky na svatbu máme už teď,takže v tom náš problém není....Pouze jsme nechtěli zvát rodinu mezi cihly a dělníky....:-D Já rozhodnutá jsem od první chvíle jak to celé ma vypadat a nemám zatím důvod nic měnit,teda pokud by ovšem nepřišlo miminko,to by jsme to asi fakt uspíšili....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj 2010, planujete niekto coko fontanu? ja som najskor velmi chcela, zakazdu cenu, ale teraz sa bojim moznych "nehod"kvoli detom, alebo uviaznutiu tuhych casti a naslednej fontanovej"expozii"...
Odpovědět
Článek se načítá
veru museli jsem kvůli penězům, katuzdravíčku a taky jsme si řekli,že ten říjen se pro nás nehodí. No a nakonec brácha oznámil,že musí v říjnu na 10dní na služebku tak by tam nebyl :-( Takže si uděláme takovou letní zahradní svatbu a užijem si to víc. Nestydím se,že na to teď nemáme. Radši to posunu než si vzít půjčku nebo někoho prosit o peníze. ;-) katu ahojda,nejdřív jsem fontánku nechtěla ale asi ji pořídím když to budeme mít venku. Kdyby to bylo na sále tak by jsem se bála,že vše bude čokoládové
Odpovědět
se mi to nějak rozdrkalo ]-( snad to pochopíte =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hej..no asi sa zmierim s alternativou bez fontanky...aj ked som velmi chcela, mozno si nejaku pozhanam na nejake domace oslavy a zahradne party...vy uz ste niekto boli kuknut satocky?ja som si maximalne nasla favorita, zatial ho nejaky iny model nepretcil! :-D tak uvidime ked vyskusam ci sadne..ale asi tiez tak jesen/zima sa planujem pustit do skutocnych priprav.zatial len veci kt.mi padli do oka, hlavne vyzdobu chcem postupne a pomalicky kupovat a doplnat :-D
Odpovědět
tak my fotntanku mit budeme,zaridi nam ji dokonce v penzionu,kde mame domluvenou hospodu...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi se v 18ti plánuje svatbu a já v 18ti porodila dceru....Naši také nebyli nadšení, kór, když jsem těhotenství hóóódně dlouho tajila,ale teď na malou nedají dopustit....Vše se změní, jak Tě uvidí,jak princeznu,uvidíš... x-)
Odpovědět
maminko v den svatby mi už bude něco přes 19let,nedržím basu se ségrama. Každá v 18 měla svatbu a v 19 mimčo :-) Jinak je to brzo ale kdyby jste některá chtěly tak můžem před svatbama udělat sraz ;-) Doufám,že se tady sejde jen super parta,zatím to je na dobré cestě :-D
Odpovědět
ahoooj...hlásím se k vám...asi taky budu patřit těm mladším, letos v červenci mi bude 22
Odpovědět
zoule vítej já jsem sice mládě ale chlap bude mít příští rok 30 :-N =-) :-D tak copak pěkného na sebe povíte? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak třeba po kolika letech zpečetíte příští rok svatbou vztah se svým milým?????? Mě bude v čas svatby 24, příteli 25, dceři 6 let a svatba bude po 8 letech vztahu.... ;-)
Odpovědět
mě bude v den svatby 19,Přemovi 29 a budem spolu 4 roky a 5měsíců ;-)
Odpovědět
v den svatby 2 roky a kus...ale známe se už mooooooooooc dlouho
Odpovědět
tak už budu mít rodaný vývazky :-D
Odpovědět
Mě bude 22 a Peťovi 43.....:-DJinak budeme spolu skoro 3 roky:-)
Odpovědět
teda prodaný,už mě ta klávesnice štve ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jeje...tak ja uz mam 23, na svadbe 24, tak vravite ze nejak neskoro? ;-) a moj chlop 29, na svadbe :-D
Odpovědět
Dobré ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezkou neděli :-)
Odpovědět
teda teď řeším kde vůbec ta svatba bude,nějak jsem se do toho zamotala,času je sice hodně ale i tak :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?