Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: máš v ip odkazy.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: ještě to pred dává třeba prazdroj jako reklamní, ale ty nereklamní máš v IP
Odpovědět
glumbi: diky za ohodnocení šatů, můžeš mi prosím taky poslat odkaz do IP, jak si našla ty levnější šaty Maggie? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
hanny: máš to v ip
Odpovědět
glumbi: diky, teda uz na ne koukam, jen si vybrat, ceny fakt libové oproti tady... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Ty jsi borec, ledoborec, uz jdu na pruzkum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak a já jsem dojela ze školy, vypiju kafčo a jdu se spršit, jsem kantáre...hlavně pozitivní myšlení a bude to ok :-D dneska mi švagřulka ukazovala skleničky na přípitek v jednom obchodě, že mi je koupí, jestli budeme chtít;-) tak s emusím poradit, vyfotila jsem je pro miláčka a líbí se mi;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky,tak dneska jsem doma opuštěná,miláček slouží vlasti |-| Ale jak to vidim,zase skončim s fotkama a vzpomínkama na uplynulých,krásných 7let :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lera: to jsou ale hezké chvíle;-) já od miláčka dostala teď k výročí zdokumentovaných našich 5 let a tak to pořád před spaním prohlížím;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:já miluju fotky a myslim,že naše fotky ze svatby budu znát brzo naspaměť :-D A co teprve to svatební dvd!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to každopádně;-) už aby to bylo...zrovna teď mám sice pocit, že to nikdy nepříjde, ale ....
Odpovědět
Profilova fotka
jen žádný přitahování špatných pocitů...přijde to a za rok v tuhle dobu už budem manželky(doufám že ne zoufalé :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky,přišli mě lampionky přání,mají různé barvy a jeden stál 49Kč-to je dobrá cena,ne?Zatim je nemáme na svatbu,ale půjdem si je s Tomem pustit o Vánocích a našim jsem je objednala taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to určitě ne:-) jen jde o to, že nás čeká hodně zatěžkávacích zkoušek před svatbou...ale my to zvládneme;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:to je jasný!!!O tom nepochybuj,jste na to dva a zvládnete to na 1!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
stačí i na tři;-) hlavně odstátnicovat;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jako prd :-D Pamatujěš,když jsme si lámaly hlavu s maturitou?No a vlastně to byla nakonec brnkačka.No a státnice budou o stupínek horší,ale ve finále taky brnkačka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Noo,to je lepší :-D
Odpovědět
Přeju vám dobré ráno holky! lera1: jo jo, souhlasím s Tebou v tom, že před maturou jsme taky řešily, jak to můžeme zvládnout a nakonec to nebylo tak zlé a dodnes na to vzpomínám v dobrém. I když vím, že den předtím jsem mega stresovala, protože jsem věděla, že jsem se nestihla naučit všechno. Byla jsem tehdy ve svaťáku nemocná a já jsme se učila jen ten týden. Ale nakonec to stálo za to, učitelé byli super, dokonce jsem je i pobavila. Nevím, jak to dělám, ale když už jsem ve stresu, tak plácnu nějakou blbost a nějak se to těm lidem líbí či co, že se vždy smějou jako měsíčci na hnoji. :-D mysickaaa: moc dobře chápu Tvé rozpoložení. Státnicovala jsem toto září a ještě to mám všechno v živé paměti, takže vím, jak se cítíš. A taky to bylo pro mě a přítele zatěžkávací období, byla jsem nepříjemná, protože jsem věděla, že dohromady s prací fakt nestíhám. Když jsem přišla vždy z práce tak v šest večer, tak už se mi fakt do ničeho nechtělo, ale co zbývalo. No a i když v onen den D jsem měla nervy totálně v háji, tak nakonec to dobře dopadlo a bylo to příjemné. Věřím tomu, že to zvládneš i TY!!! :-) Jsi přece šikovná holka, ne? ;-) Holky, už jen jednu stránku a jsme na čísle 200. Teda to by vydalo na román, co? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...tak já jsem se včera rozhodla a půjdu znova studovat...takže státnice budu řešit za 3 roky taky :-D ale vy to zvládnete, a za ten krásnej pocit potom to stojí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: a co půjdeš studovat? a do toho si chceš otevřít ten salon? fííííííííha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: farmaceutického asistenta...myslím, že jednou za měsíc jezdit do školy zvládnu i se salonem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: jenom jednou za měsíc? to je dobrý dálkový :-) sestřenka je na vyšší v Brně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na internetu mají jednou měsíčně, je to taky jen vyšší.
Odpovědět
Ahoj holky, mohla bych vás poprosit jestli byste mi taky poslaly tu adresu na ty levnější šaty od Maggie? Moc , moc děkuju.
Odpovědět
Profilova fotka
AHojík holky;-) dneska jsem vás nestíhala...vrátila jsem se ze školy a pak do tanečních - dneska první pokročilé - masakr;-) su unavená jao kotě v botě, ale jinak paráda;-) a mooooooooooc děkuju za podporu - změnila jsem taktiku a začala jsem s pozitivním přístupem :-D jsme zvědavá, jak dlouho mi to vydrží;-)
Odpovědět
Ahoj, tak jsem zase tady. Nějak nestíhám ve škole :-( dokresluju diplomku... Jinak nevíte náhodou, kdo by uměl vyrobit prstýnky na zakázku (viz, moje album)? V Praze za to chtěj moc, i když míň než stojí originál. Našla jsem je, ale prodávají je jen v Americe za cca 30 000Kč. Poraďte, prosím...
Odpovědět
Taky jsem změnila datum po poradě s mojí léčitelkou. 17.7. je prý naprosto úžasné. Pokud Vás to zajímá, tak ale všechny červencové soboty jsou prý v pohodě, kromě 31.7., tam to prý hrozí hádkami. A 24.7. je moc blízko úplňku, prý to na některé lidi působí negativně a mohli by prudit.:-) A taky už mi přišel závoj, hurá!!!První věc na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Vosi a co pátky? konkrétně 23.7?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?