Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
mavo: jinak na tobě se mi taky líbí nejvíc gamma. Jinak já byla rozhozená, vůbec sjem nevěděla co a hlavně mě všechny šaty přišly takové pevné a těžké, představa že bude třeba 30 a vedro, no nevím nevím a nejvíc mi seděly ty Sabotine a Samara, škoda že Sabotine neměly v bílé, ta krémová mi nesedla...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky, tak jsme po víkendu tady a nachlazená a s kopou učení :-| Jinak holky, v šatečkách vám to sluší;-) ale myslím si, že byste mohly ještě zkoušet ;-) Určitě najdete něco "víc";-) hanna: ty s černou jsou fakt super, asi fakt Ti nejlíp sedí;-) a mavo: ty poslední jednoznačně;-) no a co u nás...chystám se někdy do Prahy do maggie na šatečky, mám tam nej kamarádku, tak bych to spojila;-) ale vidím to až po novém roce :-S No a jinak jsme s miláčkem byli u Blažka mrknout na oblek, bo jsem měli poukaz na slevu, no a jak to dopadlo? málem jsem se rozbrečela, jak jsem ho viděla..slšelo mu to náramně! ale vyskyl se zásadní problém, nemohli jsem mu koupit jako oblek bo potřebuje menší sako a o číslo větší kalhoty a to prý prostě nejde, když se to prodává jako oblek v kuse :-| Ale musím teda říct, že to bude asi podle střihu, protože normálně má kalhoty 48 ještě velké a u Blažka to nezapl...tak uvidíme, co budeme dělat..
Odpovědět
Profilova fotka
holky ten svet je fakt malej :-D jinak teď jsem si dohodla v Krumlově zkoušku účesu a líčení na 22.1.tak další krok za mnou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannah: rozhodně Samara! Černé bych se taky bála, ale na tobě vypadají opravdu úžasně! Z těch, co jsi zkoušela jsou nejlepší...
Odpovědět
Koukám, žednes tu je nějak mrtvo... :-) Jinak díky všem za reakce, no mě se taky ty Samary začínájí líbit čím dál víc, ale nevím... Bylo to první zkoušení, tak je doma ukážu a uvidíme reakci té mojí drahé polovičky 8-)
Odpovědět
mysickaaa: k tomu Blažkovi, přítel má taky sako a kalhoty, každý jinou velikost a normálně nám to v tom Blažkovi prodali, možná u některých extra obleků to nejde, ale jinak by to mělo jít...
Odpovědět
Profilova fotka
hannah: nám právě řekla, že když je to oblek, tak to nejde..měla tam 3 druhy jako kombinovatelné velikosti - jenže to byla barva černá nebo antracitová, což se teda vůbec nehodilo na svatbu a černá s bílým proužkem, což by vypadal jak mafián, ještě bílý klobouk...a psali jsem jako na Blažka a taky nám napsali, že to nejde kombinovat...ještě to zkusíme jako zakázku a pak jiný obchod...
Odpovědět
Profilova fotka
hanny: ty poslední jsou nejlepší, jemný a krásně ti doplnujou tetování ;-) já jsem se dneska zamilovala do šatů z nový kolence sottero, ambrosia x-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: ty jsou krásné, jemné;-) úplně něco jiného než rebeccy;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: má dvoje ambrosie. jedny starý a jedny nový, jsou na jejich oficiálních stránkách na první stránce ;-) ukazovala jsem je i přítelovi a moc se mu líbí. jen je v čechách nemaj nikde
Odpovědět
Profilova fotka
ahaaaaa.no ty jsou taky krásné:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ani je mít nebudou?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi ne...zkusím zavolat do prařské maggie
Odpovědět
Profilova fotka
to zkus! byla by to škoda:-) dobrou noc;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré dobré:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) glumbi:taky jsem koukala a jsou překrásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak co máte dneska v plánu? já učit, učit se a učit se :-S
Odpovědět
Profilova fotka
já učit,učit,učit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: a víš, že bych se k tomu radši vrátila?;-) hezky na praxi...;-D když já su takový blázen že do 3 týdnů mám 3 zkoušky a hned v lednu státnice... :-S se to všechno blíží;-) a ty jdeš učit takové krásné věci 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:holka ale řeknu Ti,teď před velkym vánočnim vystoupením mě už z toho docela hrabe!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: to fakt věřím:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kde jste? mně se nechce učit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: ty už nechceš rebeccy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mobidik;-) třeba u mě vedou každý měsíc jiné šatky;-) tak jsem zvědavá u čeho skončím, ale nejdřív musím absolvovat aspoň pidi maraton :-D zhrubá vím, co mi sluší a jsme ráda, že je to, co bych chtěla;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: z toho bych byla právě nervózní...proto jsem si šaty zamluvila, ty, v kterých jsem se cítila úžasně a hlavně jako nevěsta, a teď už se raději na žádné další nekoukám - bojím se, že najdu jiné, co se mi budou líbit víc. Ale tak stejně vím, že bych je nesehnala :-) Šaty, které jsem měla na netu vybrané ve skutečnosti vůbec nebyly...Jde hlavně o to - zjistit realitu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mobi: já právě byla jednou - teda paní protivná neskutečně, měla jsem na sobě asi čtvery a vím, co mi sluší, ale prostě nebylo to, že by mi něco vysloveně padlo do oka..možná jedny, tak proto chci vyzkoušet a pak nechat ušít;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: jo? A kde byla ta protivná paní? Já mám špatné zkušenosti ze salonu Nevěsta z Prahy. Postarší paní byla opravdu neskutečná!!! Bych neřekla, že v takovém oboru se ještě vůbec vyskytují takhle neprofesionální lidi! Tak jak si necháš šaty šít - to máš dobrý...měly by být přesně podle představ a na míru - to je výhoda. Kolik vůbec stojí ušití takových šatů?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?