Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vosinka: vítej. jaký máte termín? taky krásná žádost o ruku ;-)
Odpovědět
díky, no zatím 24.7.2010, ale matrika trochu prudí, tak možná budeme muset 17.7.
Odpovědět
Profilova fotka
jéé to je o den dýl než my :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte děvčata :-) glumbi, ty ještě nemáš ty svatební šaty zamluvené? Já myslela, že sis vybrala šaty Rebecca z té Maggie. Jinak přesně vím, jak se cítíš, já byla rovněž požádána na Karlově mostě a to tak, že jsem to vůbec nečekala a děsně mě to dojalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vosinka: vitej :-) Mas stejny termin svatby jako my x-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi + mysickaaa: Rozhodně není blbý si jít šaty vyzkoušet do jednoho salonu několikrát..Já byla v Maggie v sobotu a hned na to ve středu znova, nikomu to nevadilo. Jde o to,že jsem měla na sobě tolik šatů, že jsem si nakonec nebyla jistá, v kterých se cítím nejlíp..Takže v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem jeste zadne saty nezkousela, ale uz se tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, tak už jsem zpátky z jedný práce ve druhý práci :-D tak vás můžu za to odpo-poledne-odpo :-D dočíst
Odpovědět
Profilova fotka
No, pro mě byl výběr šatů docela stresující. Co jsem měla vybrané na internetu bylo buď na prodej nebo byla zcela jiná realita ve skutečnosti..Nakonec mám díky glumbi a jejímu doporučení salonu maggie v Praze vybrané šaty, o kterých bych nikdy neřekla, že mi budou slušet. Jsem nakonec spokojená a ikdyž se pořád bojím, jak se budu všem líbit, mám radost, že mám ten výběr za sebou :-) Takže Lostris - doporučuju - čím dřív, tím líp!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já mám trošku problém s tím, že tady v okolí mají v každém salónu na výběr asi z deseti šatů :-( Musím se vypravit do Brna... Ale většinou ty šaty, co se mi líbí na netu, nemůžu na webowkách salonů najít. Tak ani nezjstím, jestli je tam mají... Strašně se mi líbí Hermos, co má glumbi v albu, nevadí mi, že jsou okoukané, u nás budu jediná nevěsta a to, že je mělo hodně nevěst tady na brms mě neodradí :-D
Odpovědět
díky za uvítání, koukám, že už má hodně z vás vybrané šaty, tak se chci pochlubit. Moje bude šít sestřička. Dlouho jsem hledala na netu, a pak jsme z toho udělaly trošku mix. Jsem ráda, protože si chci ty šaty nechat, jsem děsně sentimentální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no takhle se blbě hledá..Lepší máš, když se koukneš přímo na stránky většího salonu, kam máš možnost potom zajít. Nebo si pak vytisknout obrázek a ptát se v salonu po obdobných...asi by jsi přišla o všechny nervy, kdyby jsi měla hledat konkrétní šaty v jiném salonu, než v kterém jsi je viděla. Ale jak říkám, nakonec ti můžou padnout do oka úúúúúplně jiné :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vosinko, tak to máš super, když ti může člověk co má k tobě blízko ušít šatičky přímo na míru a podle tvých představ!
Odpovědět
lostris: kde se dá sehnat to odpočítávání dnů do svatby, co máš v albu? je moooc hezký Jó, sestra je skvělá, managerka, co umí ušít zázraky, svoje si taky šila. Já mám spíš jiné starosti, mám malou nožku 35, tak sháním botky - plné, na nižším podpatku , protože se budeme brát v přírodě. Viděla jsem v nějakém albu tady střevíce od deichmanna, ale nemůžu je znova najít.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: V Brně zkus teda určitě salon Bella. Měli by tam mít šaty Hechizo, které mi přijdou podobné těm, co se ti líbili u glumbi. Hodně holek si ten salon chválí...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dneska zpět ze školy;-) glumbi: z celého srdíčka balhopřeju;-D!!!!!!!! jinak vítám nové nevěsty;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mobi: Jo ten salon mam v planu, vidim to tak po Novem roce, kdy se tam chystam vypravit. Jen doufam, ze po vanocich moc nenakynu ]-( ]-( Porad se snazim, hlidat e, uz mam asi 3 kg dole a do svatby bych chtela nejmin dalsi 4 dat dolu a budu uplne spokojena ;-) vosinka: Klikni na to moje odpocitavani a mela by ses dostat na ty stranky, z kterych se to da stahnout, ja uz to tam mam dlouho, tak si to presne nepamatuju ale tak nejak jsem to delala :-N Jdu do sprsky, umyt si vlasky a pak hura vyšívat a sledovat Ordinacku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lostris:já jedu do Belly příští sobotu(jsem tam na 9h objednaná) ale ne do Brna,ale do Hradce Králového ;-) A slyšela jsem na tenhle salon samou chválu,tak snad budu i já moct přidat pozitivní reakci.
Odpovědět
Profilova fotka
lera: Musis mi to pak povypravet, docela se tesim, ale mam i obavu, vzdycky se zakoukam do nejakych satu a pak s nima vsechny ostatni srovnavam :-| :-| . I kdyz jen na obrazku, nazivo jsem jeste zadne nezkousela :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lostris:no já mám v albu ty,o kterých se mi zdávalo,volala jsem do Belly,budou tam pro mě připravené,ale už teď se mě svírá žaludek,jestli mě nakonec opravdu padnou =-) Každopádně výběr je obrovský,tak snad nakonec(kdyby náhodou)vyberu jiné :-) Koukala jsi na jejich stránky?
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko vsem! Konecne patulinek!!! x-) x-) x-) lera: Jo, jejich stranky mam uz prostudovane :-D ale nemam tam zadne favoritky, zatim. Uvidim az podle toho, jaky styl mi vubec bude sedet atd... ;-) Pak nam poreferujes, jake to bylo, ju? :-)
Odpovědět
Taky vám holky přeju hezké páteční ráno. Konečně! :-) Vidím, že tady hodně řešíte svatební šaty, no - já si ještě chvíli počkám. Až se přestěhujeme v lednu do Frýdku-Místku, tak pak se začnu pomalu rozkoukávat po svatebních salonech. Ale moc se těším a mamka taky. :-) Jak se znám, tak si nakonec vyberu šaty, o kterých bych si nikdy nemyslela, že mi budou slušet. U mě je to tak skoro vždycky. :-) Každopádně se asi nejdříve pojedeme podívat do Polska, je to relativně kousek a prý tam mají levné šaty a prý i pěkný výběr. Tak uvidím, no. A přítelovi bych tam chtěla koupit i oblek. Snad budou nějaké penízky. Jo, včera jsem dostala od přítele dáreček. Miluju svíčky a různé stojánky na ně a on to ví, tak jsem dostala takovou tu ze soli. Žádná napodobenina, ale fakt ze soli, musela jsem si i líznout, abych věřila, že je to originál a slané je to fakt hodně. x-) Takže mi udělal radost, zlatíčko moje.
Odpovědět
Profilova fotka
red.miky: super:-) Ja se dnes chystam na nejake mensi nakupy do mesta. chci dokoupit terracottu, delam z ni takove ozdobne krousky na ubrousky na hostinu:-) Mas jich uz polovinu, tak jeste dodelat zbytek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bré ráno holky a krásný pátek přeju :-) mě už to vrcholí... zítra hurá na zkoušení šatů do dvou salonů jestli budu mít sílu po tom prvním :-D a ještě se chystám do obchůdku na doplňky :-) takže to bude velký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky holky :-) mavo:tak si to krásně užij a ať vybereš ty nej ;-) A hoď nám potom ukázku ;-) Já jdu na šaty za týden a už se taky nemůžu dočkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: rozhodně neřeš váhu kvůli šatům.. když si vybereš ty správné, které ti padnou, tak ti je tak stáhnou, že budeš sama koukat, jak ti to bude slušet :-) A srovnávat taky nemůžeš a už rozhodně ne s modelkama. Já si tak vybrala šaty a pak jsem se nestačila divit, jak vlastně ve skutečnosti vypadají - včetně barvy! Mají to prostě nádherně vyfocené - a to ti dobrý fotograf pak udělá taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak držím pěstičky, ať si dobře vyberete!!! :-)
Odpovědět
mavo: přidávám se ke zkoušení, jdu taky zítra... :-) Ale mám trošku obavy, že v tom budu vypadat děsně... protože na těch modelkách to fakt vypadá krásně a pak ve skutečnosti to bude určitě hrůza... Hodím jsem pak nějaké fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky;-) tak dneska od rána bojuju s migrénou a večer jdeme na naši půlkolonu, tož nevím, jak dám třeba polku nebo tak;-) jinak si užjte zkoušení šatiček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: nadopuj se práškama... já byla pod vlivem celý minulý týden :-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?