Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
mysi odkud jsi?
Odpovědět
jinak jsme s přítelem udělali seznam hostů...asi mě klepne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Olomouc - sice tady "jen" studuji, ale stejně;-) A ta cena je i včetně fotografií, jestli to chápu dobře...?
Odpovědět
fotky jsou na cd je jich 150 - 250 nebo jak to je a my stejně budem nechávat dělat fotoknihy
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: on je z Ostravy stejně jako můj přitel :-D Treisi: kolik máte hostů?
Odpovědět
no 65 ale jsou tam započítaní i eventuelní doprovody a to je 15 lidí,takže jinak 50
Odpovědět
Profilova fotka
to jsme na tom podobně...a to ještě stejně není celá rodina...
Odpovědět
kdyby jsem tam měla pozvat celou rodinu i s tetama,strejdama,sestřenkama,bratrancema atd tak máme víc jak 170 lidí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Asi taky tak ;-) doufám, že pochopí, že tam nebudou...
Odpovědět
já to neřeším,ani jsem nevěděla,že někdo měl svatbu tak na to taky kašlu
Odpovědět
Profilova fotka
a už ti je líp? pomáhá ti ten pás?
Odpovědět
glumbi jj už je lépe,děkuji za optání ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
No u nás je to s tím pletením do organizace asi fakt trošku jiný. Rodiče přítele řekli, že nám budou strašně moc vděčný, když je z příprav vynecháme a budeme jim pouze posílat faktury. A naši na tom nejsou o moc líp. Taťka, ten by taky o svatbě radši ani neslyšel jen platil. A mamku se do toho sice snažím sem tam zatáhnout, ale že by se nějak sama angažovala to taky nehrozí. Spíš ji musím postrkovat já. Naštěstí i kdyby se nějak chytla, máme s mamčou velice podobné názory a vkus, takže rozpory určitě nehrozí. :-D A ještě s přítelem ušetříme 150tis. Ono hlavně když to naši berou jako fakt, tak proč vyrukovat s tím, že si to v žádném případě nenechám zaplatit, to bych byla sama proti sobě. Navíc já v té době ještě nebudu pracovat a aby to celý platil přítel mi přijde uhozený. Přece jen to není 30tis.
Odpovědět
Jinak my budeme mít Petra Wagenknechta, taky celodenní focení a přijde nás to i s jeho cestou taky na nějakých 11-12tis
Odpovědět
Holky budete mít některá mini dortíčky? My jsme je chtěli mít ale asi si necháme udělat normální dort. Přece jen to krájení je už takovej zvyk ;-)
Odpovědět
Tak ono i u těch minidortíčků bývá přece ten horní díl vcelku, takže se normálně krájí.
Odpovědět
ale u nás je zvykem,že celej dort rozkrájí nevěsta s ženichem a hlavně málo kdo má u nás rád marcipán. No tak už jsem se rozhodla,bude normální dort a každé patro bude mít jinou příchuť. Mám tetu cukrářku tak snad se vyřádí x-)
Odpovědět
My taky budeme mít normální dort. Je jich tolik krásných, že vybrat si snad nebude problém. Určitě budeme mít celý potažený marcipánem. Ptala jsem se na to a paní cukrářka mi řekla, že v letních měsích je to opravdu vhodné, že takhle nemusíme mít strach, že by se dort nějak zbortil apod.
Odpovědět
no on se dá zbortit i s marcipánem :-D to mluvím z vlastní zkušenosti,jde o to jak je cukrářka šikovná ;-) Dobré je,že tam kde bude svatba je chladící místnost tak snad se bude hodit
Odpovědět
Tak asi je menší pravděpodobnost. 8-)
Odpovědět
každá verze má své pro a proti ;-) V půlce července si jdu založiz účet a zatím ho budu brát jako účet na svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak to tak sleduji, jsem pozadu.....;-) dortů bude asi víc, u nás se krájení nedělá, tak si s tím hlavu nelámu :-D Udělala bych medovníka, ale přítel mi to zakázal, že se nembudu ještě více honit, takže asi tak;-) už i tak toho bude dost;-) já žiju zatím ze zamluvené hospody, hudby a kameramana;-) a co bude dál, uvidí se, máme v plánu oznámení s fotografií, tak to musíme pořešit, zatím taková jedna výhledová věc, co se musí brzo udělat;-)
Odpovědět
kdy jdete zamlouvat termín?
Odpovědět
Profilova fotka
termín na co myslíš?
Odpovědět
no svatby,jako na matriku
Odpovědět
Profilova fotka
my to budeme mít v kostele,...tak myslím, že na to je času ještě dost...
Odpovědět
jj to máte ještě hodně času, nám v kostele svatba odpadla, nejsem křtěná tady kde bydlím. Měla jsem vystavené potvrzení o křtu a to místo aby si ho jáhen schoval se ztratilo. Přítel křtěnej není a já už další potvrzení nedostanu, protože jsem byla křtěná tajně a kniha kde to bylo zapsané už je taky fuč. Nedá se svítit,pokud to vydržíme spolu dlouho tak si pak uděláme obřad v kostele
Odpovědět
Profilova fotka
aha..tak to je hloupé....my naštěstí takový problém nemáme...ale jiných starostí je dost;-) :-D Jo a ještě si říkala, že chceš bílé tenisky - to já jsem taky pro bílé baleríny;-) ale asi mi to neprojde, musím se trošku výškově přiblížit svému milému, aby mě nebolelo z polibků za krkem :-D
Odpovědět
vzala by jsem balerínky ale jen kdyby mě fakt zaujaly,ale jinak jsem pro tenisky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D já budu ráda, když vůbec něco seženu...já prostě potřebuju pohodlné boty, jinak jsem protivná;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?