Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: ahoj a ahoj i ostatním holkám, který jsem tu zazdila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky vecer, damy :-) Tak ja hlasim dalsi pokrok, objednala jsem neco na vyzdobu - organzu atd, mam z toho fakt radost!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: tak to je super :-), já se nějak sekla :-)
Odpovědět
myska: Ahojky i tobě ;-) lostris: Tak to jseš šikula, my krom termínu nemáme stále nic, mám spíš obavy, že to zrušíme než abysme něco podnikali a postupovali dál. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
myska: Ja se prave jeste ani nerozjela, tohle jsou prvni vlastovky :-) A vsecko poctive konzultuju s zenichem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jsem tu delší dobu nebyla. Nic se nedělo. Glumbi: ty Rebeky jsou fakt moc krásný a originální kdybych na ně někde natrefila tak bych se možná taky nechala přemluvit:-) Jinak přítel byl mile překvapen, že po něm nechcu aby se mnou vybíral šaty :-D No jo chlap. Fotky jsem mu, ale ukázala jen mu neukážu ty které si nakonec vyberu. Takže v přípravě jsem fakt nepokročila, ale včera jsem byla na první zkoušce šatů a moc jsem si to užila. Byla to sranda. Fotky mám v albu tak budu ráda když mi řeknete své názory, které jsou nejlepší, ať vím, které se líbí nejvíce lidem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris + bosi: příští týden jdeme na matriku potvrdit datum a "udat" svědky, tak jsem zvědavá co nám všechno paní řekne, ale jak se znám, tak hlavu mám plnou otázek ale jak tam budeme, tak ze mě nevypadne nic :-)...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) a já hlásím návrat ze školy.... :-S ani nic nového;-)
Odpovědět
aliw: Tak mě se asi nejvíc líbily ty ze 4. fotky :-) myska: Tak to jseš na tom stejně jako já, hned jak tě něco napadne, tak si to mušíš napsat, jinak se to nedá :-D
Odpovědět
mysicka: Ahojky, super je, že máš školu za sebou ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: u mě jo, dva příspěvky mám smazaný :-D ale jinak se mám fajn.....jinak přemýšlím, jestli honzovi jde vůbec zelená :-| ... aby v tom nevypadal blbě
Odpovědět
Profilova fotka
myska: jj, všimla jsem si;-( tak mu něco zeleného připasuj;-) bosi: jj, fajn, akorát zítra zas, to cestování každý den mě nebaví;-/ jinak jsem ve fázi dolaďování dárku k výročí;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ale těší mě jedna věc, nejsem v tom sama!!!!!!!! mysicka: a co máš za dárek? já ani nevím, co jste tady všechno probraly :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mysko, v čem nejsi sama? ;-) no, ještě to musím dodělat, ale klasika medovník, pak vyrábím metr s daty do svatby a budeme stříhat;-) potom asi koupím flašku fr.vína - "šato ne di pap" - neumím to napsat ;-) ale kvalitka;-) a objednala jsme lyžařské rukavice pro mého zmrzloška;-)
Odpovědět
Profilova fotka
že se mi maže album :-), ale radši už budu mlčet, nebo budu mít zrušenej další příspěvek :-) ty jo to je super!!!!! ten dárek
Odpovědět
Profilova fotka
a komu se ještě maže?;-) tak tě smažou kdyžtak no;-) co už;-) ale ne, zase to není tak super;-) ale děkuju;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to na v jiný diskuzi, ale už mám strach sem něco dát :-D napíšu ti to do ip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a teď jsem dožraná!!!! ale ne na tebe ;-) hned si to popiš nebo dopadneš jako já :-D a pak tě to bude žrát
Odpovědět
Profilova fotka
já to mám uložené i v pc, tak mě to zase tak netankuje...aspoň bych měla další důvod se vztekat :-D te´d to dělám nějak často ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
nic nebudu se tím stresovat....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nestresuj, nemá to cenu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky...tak mě napadlo se vás zeptat na to samé,na co se mě dnes zeptala kamarádka :-) "Co pro vás vlastně manželství znamená?"
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: Pro me je manzelstvi symbolem jakesi jistoty a pevneho vztahu, taky to, ze uz proste k sobe patrime, neni to jen papir, ale proste symbol toho, ze patrime k sobe, ze hceme spolecne zalozit rodinu, vychovavat spolecne deti, ze se budeme vsichni jmenovat stejne...
Odpovědět
Profilova fotka
myska: copak se stalo s tím albem? lera: pro mě je to jistota, důkaz toho, že někoho miluju a věřím našemu vztahu. je to rodina a opora. jinak včera jsem se docela pohádali, ale i tak ho miluju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: snad ne zadna vazna hadka? =-)
Odpovědět
aliw: me prijde, ze ti nejvic sednou ty, jak pises, ze jsou tve favoritky ;-) Jinak zdravim ostatni, u me nic noveho, jen uz mam botky, z aukra... Vikend nas neceka nic moc, jdeme zitra na pohreb ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, mě přítel požádal o ruku s tím odůvodněním, že ví, že se mnou chce sdílet společný život a založit rodinu. Pro mě je teda manželství RODINA a jistota pevného vztahu. glumbi: bez hádek by to nebylo ono :-) Je to důkaz toho, že vám na sobě záleží a věci spolu (ikdyž impulzivněji) řešíte. Aspoň my to tak taky občas máme :-)
Odpovědět
jo a jinak manzelstvi pro me tez znamena jiz jakousi jistotu a pevny vztah a symbol toho, ze jsme rodina na cely zivot...
Odpovědět
Ahoj holky. glumbi: taky doufam, ze je uz vse ok a ze jste v pohode. Ja jsem mela predevcirem stejny problem, ale uz vcera to bylo zase ok. Nastesti. :-) Takze drzim pesti, at je vse v pohode! lera1: ono to zni uz asi jako klise, ale citim to stejne jako lostris a glumbi. Proste mam pocit, ze kdyz se vezmeme, tak se kolem nas vytvori takova bublina jistoty, ktera veskere spatne veci a lidi od nas odprskne pryc, ze tyto elementy vubec nepusti mezi nas. A detma se to vsechno jeste vice semkne. Pritel to nastesti vidi stejne, ma pocit, ze kdyz se vezmeme, tak uz budu jen a jen jeho. ;-) Jako je pravda, ze clovek nikdy nevi, co se muze stat, ale cekat porad na to, ze treba za 10 let me opusti, tak to nema cenu. Musime si jednoduse uzivat zivota, dokud to jde a pokud je pro nas svatba v zivote dulezita a pro nase protejsky taky, proc do toho nejit, ze? A ten nas den D si poradne uzijeme! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?