Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mobidik: Dekuji moc, ja uz prolezla na netu, co se dalo, ale myslim, ze ty saty La Sposa nejsou. Asi to bude jina znacka.
Odpovědět
Profilova fotka
mobidik, lostris: taky jsem prozkoumala celou kolekci 2010, 2009 a 2008 a nic... i podle strihu bych řekla, že je to starší kolekce, ted zužují a dělají prodloužené pasy. nejlepší by asi bylo si je opravdu nechat ušít.
Odpovědět
Profilova fotka
jeste jsem zadne saty nezkousela, chystam se az v zime, tak uvidim, treba se zamiluju do uplne jinych, ale tyhle me kazdopadne fakt nadchly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ta nevěsta neví, odkud jsou??? Je fakt, že na La Sposu se mi taky moc nezdají...
Odpovědět
Profilova fotka
lostri: já Ti asi neporadím, ale taky bych se chtěla juknout na šatičky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka:, hned Ti je dam do Ip mobi: To je prave to, koupila je pres inzerat od nejake nevesty a nevi ani, ktery to je model.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: ty jsou krásné;-) taky jsem je viděla tady na té holčině, tak vůbec nepomůžu..ale kdybych na ně při svých toulkách narazila, dám vědět;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: aha - no budou starší, to je jasné...nic, zkusíme zapátrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jste moc hodné, všechny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak co ty víš, třeba taky jednou budeme potřebovat pomoct... ale tyhle starší modely se fakt těžko hledají...salony jdou z dobou a nabízí pořád ty nejnovější - starší už se jen prodávají. Holka, ale nevěš hlavu, určo najdeš podobné nebo jiné, co ti taky padnou do oka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, beztak se mi do te doby budou libit uplne jine :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lostris: já taky ty moje vysněný mít nebudu, protože taky nejsou k sehnání...ale i tak budeme krásné nevěsty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: jak to? ty si je nechceš nechat šít? to jo, ty nejhezčí budeme;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to chci, ale nebudu si pro sebe objednávat dvoje svatební šaty a myslím, že bych je pak ani v salonu neužila. takže půjdu do klasiky a do šatů které se líbí ženichovi.
Odpovědět
Profilova fotka
to je taky dobrá volba;-) ale ty cos mi posílal kdysi do IP byly super;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už nevím které jsem posílala :-|
Odpovědět
Profilova fotka
našla jsem to, ale ten odkaz už nefunguje, tak nic :-S
Odpovědět
Profilova fotka
už vím...tak ty jsem viděla na živo a nejsou zas až tak hezké v reálu...
Odpovědět
Profilova fotka
aha;-) tak jaké o budou?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rebeccy...přítelovi se líbí a tak mu udělám radost
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsou krásné a moc Ti sluší ;-) jsme chtěla drahému objednat rukavice, ale teda mě překvapilo, že chtějí vědět velikost...tak teď teda nevím :-S
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si nedávno kupovala kožené a taky na velikosti...já mám M. to zkus odhadnout...
Odpovědět
Profilova fotka
jsem chtěla teplé lyžařské...nevím, jestli L nebo XL... :-|
Odpovědět
adiurban: ja se budu brat asi v Havirove nebo mozna v Senove u Ostravy, to jeste musim nejak doladit. Ale taky uz s pritelem zaciname resit hudbu a fotografa a zatim nic nevime a nikoho jsme nenasli. Kdybych o nekom vedela, urcite Ti dam vedet. ;-) glumbi: hlavni je, ze se libi nejen Tobe, ale i pritelovi, ne? To je super, ze je taky spokojeny. Jinak holky, vsimly jste si uz nejakych zmen u pritele? Ja jo - uz se zacina sam od sebe vice zajimat a starat se. Treba ted se snazi nekde najit fotografa a hudbu. ;-) A kdyz jsme si o vikendu konecne zamluvili restauraci, tak slo videt, ze ma radost, ze uz mame konecne neco. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
můj milý je zlatý, nemůžu si na něj stěžovat;-) teď říkal, že bychom mohli mrknout na prstýnky a pak na oblek, bo jsme dostali slevu do Blažka;-) akorát je u nás problém s časem, vše to zkoordinovat...
Odpovědět
Profilova fotka
ja si taky na milacka nemuzu stezovat, porad to resi, takze je to fajn. Jen saty budu vybirat bez neho, jsem trosku poverciva :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, šatky taky sama, je z toho nervní, že nic neví;-) hihi;-)
Odpovědět
Jo jo, taky s vama souhlasim, saty si chci vybrat bez nej, at ma taky nejake prekvapeni. V nekterych smerech jsem poverciva, takze ve svatebnich satech me uvidi az v den D. ;-) Co se tyce svatebni kytice, tak jsem si ji chtela vybrat sama, ale pritel mi rekl, ze to musi vybirat on. Takze mu pak casem ukazu styl, ktery se mi libi a necham to na nem. Vi, ze chci vinovobilou kombinaci svatby, tak musi byt takova i kytice. Jednoducha, ale o to to bude hezci. V restauraci nam nabidli, ze nam daji jakoukoliv barvu, proste podle prani. A jestli mame nejakou predstavu, jak by mely stoly vypadat, tak jim to mam nekde vyfofit a nebo ukazat. Takze jsem rada, ze jsou takovi ochotni.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja fotografa uz mam.. uz me kdysi fotil a nemuzu si stezovat .. fakt je to profesional....akorat fakt hledam a hledam nekoho kdo bude delat tu hudbu protoze si myslim ze to je hodne dulezite aby se lide bavili a to hodne zalezi na hudbe.. jinak v prvo- manzelskemu tanci uz mam jasno.. bude zacinat pomala romanticka pisen a pak se do ni vsunou uryvky jinych pisni.. treba m. jackon, abba a tak.. a ty na to budes s partnerem tancit.. je to dobra show a vsechny to pobavi.. hihi ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?