Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Leona Šenková
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to za rozčilování nestojí...
Odpovědět
Profilova fotka
fakt trapas, dnesnim dnem koncim se sledovanim takove kravoviny, radeji se budu venovat duchaplnejsim vecem :-) Fakt uz se na to ani nepodivam. Nekteri neumi poradne ani pusu otevrit a jsou tam jen proto, ze jsou samponci, ostuda. Nejlepsi zpevacku vyhodili.
Odpovědět
Profilova fotka
Pro dnesek se loucim, jdu radeji vysivat, at se zklidnim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to budeš mít ale hezky uklizeno;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jdu vyšívat hezké barevne kočičky :-) to je moje kazdovecerni relaxace - krizkovy steh :-) Tak pa damy, a dobrou nocku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou noc a ať vás blešky štípou celou noc;-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky poradte mi nejakeho dobreho dj-je na svatbu.. nekde se severni moravy at to nema daleko.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj glumbi, dobre rano vsem!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík;-) krásný den;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: už jsi našla ty šaty? pořád nad tím přemýšlím :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
glumbi: jsi zlata, ze na to myslis, vcera jem si vecer zase hrala na Colomba, ale proste jsem je pod znackou La Sposa nikde neobjevila. Ukazovala jsem je na fotce kamosce a mamce a obe z nich byly tak nadsene, jako ja, coz me stve jeste vic - ze jsou tak hezke a ja je nikde nevypatram :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: ještě to nevzdávej;-) já bych měly vymyslet dárek pro miláčka k našemu pětiletému výročí na příští týden;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: je hodně salonů, kde ti je ušijou podle obrázku, ne jen z číny, ale i přímo v čechách. to by asi bylo řešení. a ta nevěsta je prodávat nebude?
Odpovědět
Hezke dobre rano holky. :-) Nebyla jsem tady cca tri dny a uz se mi po vas styskalo, nejak jsem se na vas stala zavisla. ;-) Jinak o vikendu se mi rodice setkali s pritelovymi rodici, aby se vice domluvili na svatbe a vse bylo ok, takze super. Dokonce se jim i libil vyvazek, tak jsem rada. A hlavne jedna super zprava. Konecne mame zamluvenou restauraci. Sice jeste nemame potvrzeny termin z radnice, ale to jde az od 1. 1. 2010, takze si musime pockat. Ale chceme se brat toho 17. 7. 2010, tak snad to vyjde. Musi! :-) Takze mame s pritelem radost, ze uz konecne mame aspon neco zamluveneho. A v podstate mame jisteho i cloveka, ktery nam napece i kolace a zakusky.
Odpovědět
Musela jsem se vam pochlubit, ze uz neco mam, ale ted si vas jdu docist, at jsem v obraze. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
red: to blahopřeju;-) jen tak dál;-)
Odpovědět
Profilova fotka
red.miky: urcite to vyjde :) glumbi: ta nevesta je proti mne hodne hodne stihla, ja bych se do nich nenarvala :-( O tom usiti jsem taky uvazovala, ale nemam s nechavanim siti satu dobre zkusenosti, proto bych chtela saty z pujcovny. Ach jo, kdybys na ne nekde narazila, tak mi prosim dej vedet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
red: gratuluju...super ;-) lostris: v praze v jednej půjčovně si sami šijí a řekla bych že poveděně. já vybírám hudbu, budeme mít nakonec housle a asi jsem střeštěná, ale stašně se mi líbí piráti z karibiku a fantom opery
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: nejsi, mne se strasne libilo, jak jedna cimbalka hravala hudbu ze Zorra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
poslala jsem ti to do ip....
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar ženy :-) jdu vás pozdravit a zase hned mizím.. musím z práce do práce a pak zase zpátky sem do práce :-D Tenhle týden jde škola trochu stranou :-( ale absolventku už mám skoro hotovou, seminárky taky, jen to musím dát do nějaký podoby tak to snad nebude tak hozný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a na svatbu teď nepřipravuju nic :-( nejsou penízky abych něco kupovala, stuhu na dodělání vývazků sehnat nemůžu... a snažím se to trošku zbrzdit když jsem ještě nebyla požádána abych to broučkovi tak moc nekazila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, snad se k vám můžu přidat - termín svatby 3.7.2010 :-) Přidávám se podle konverzace, kterou tady vedete - hlavně o šatech La Sposa. Možná bych mohla pomoct, já sama vybírala právě ze šatů této značky...
Odpovědět
Profilova fotka
mobidik: určitě můžeš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mobidik, vitej mezi nami, poslu Ti do Ip fotecku, jestli nahodou nevis, ktery to je model, budes moc hoda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mobidik;-) já bych se měla učit, ale místo toho hledám na netu dárek pro milíčka k výročí;-) chyba, že mi přišel mail od husky(ho), ak tam prouzdám;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Diky moc, kouknu na to doma, v praci nemuzu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: Tak jsem si myslela, že jsem odborník na šaty La Sposa, ale tyhle jsem bohužel taky viděla jen tady na této nevěstě. Každopádně to vypadá na starší model, 2008-2010 snad znám už nazpaměť. Zkusím ale popátrat. Jinak v salonu mi bylo řečeno, že ne všechny fotky co mají na internetu mají k dispozici, ale také naopak. Takže doporučují vzít si fotografii podle které mohou podobné šaty poskytnout.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?