Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: tak t netuším, ale podle mě to la sposa není. teda aspon ne model 2009 a 2008. ale krk na to nedám
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz prohledala vsechno mozne, ale nikde jsem je nenasla
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: to mě mrzí, že je nemůžeš najít;-( holky, nakopněte mě, a´t jdu něco dělat do školy a nehladám prstýnky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaa: ja tezko, mam pracovat a taky se flakam, jesteze za chvilku koncim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to pěkně děkuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mam obcas lenoru jak slon
Odpovědět
Profilova fotka
no, mi povídej..jenže já mám dělat tolik věcí a nevím, kde začít;-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky jste tu nekdo z Ostravy a okoli????? Potrebuji sehnat nejakeho dobreho Dj-je.. :-p Budu mit svatbu na ostravici.. prosim prosim poradte...
Odpovědět
Ahoj Holky!! Tak si představte, že jsem šla do zlatnictví půjčit si katalogy snubáků a oni měli zavříno 8-( Ti mě teda naštvali jak sviňa!! adiurban vítej mezi námi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: to fakt nasere, no...tak zítra;-) teď mi švagřulka donesla slevový kupon k Blažkovi..tak uvidíme;-) ale je to jen do konce listopadu..
Odpovědět
Profilova fotka
jak daleko jste se svatebnimi pripravami holky??
Odpovědět
Profilova fotka
adiurban: Vitej :-) Ja nejsem s pripravami temer nikde - mame objednany termin v kostele a zamluvenou fotograf¨ku - to je vse :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo jenze ja ziji v Irsku tak to mam 2x slozitejsi.... :-( porad nevim jestli mam objednat kapelu anebo dj-je na svatbu...
Odpovědět
adiurban>taky vítám nově příchozí, my máme domluvené datum na matrice, zamluvenou hostinu, fotografa, hudbu, objednané koláče a cukroví. Já mám objednané šaty a zalpacenou zálohu, taky už mám snubní prstýnek, se svatební agenturou máme domluvenou výzdobu obřadu a hostiny a veškeré květiny a taky máme nakoupený nějaký zbytečnosti k dekoraci. + mám hotových pár jmenovek a návrh oznámení. Uf... koukám, že je toho celkem dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: ty teda jedeš;-) :-D my máme hostinu, fotografku, kameramana, hudbu a to je myslím zatím vše;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) zuzilinka:ahoj,ty toho teda máš,skoro všechno.My nemáme nic :-( Jenom vybrané místo a vybraný datum.ale určité kontakty mám kde si budu vybírat.
Odpovědět
Já musím, řekla jsem si, že bych to chtěla mít do března komplet! a vzhledem k tomu, že ledena půl února mám zkouškový, tak toho času moc není. Já se totiž znám, pak už bych se do psaní diplomky a učení na státnice nedokopala ani náhodou, pořád bych brouzdala na netu a vymlouvala se, že tohle musím vybrat, támhleto zařídit apod. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: já to mám úplně stejně;-) akorát že první státnice mám v lednu a pak květen a červen :-S ale teď se to na mě pěkně kupí, vypadá to na zkoušky z aměsíc;-( a do tho diplmoka, případová studie, apod.;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky mě se chce brečet, mě zmizelo album!!!
Odpovědět
Profilova fotka
myska: ahojík! jak to?????
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím prostě nic tu není, měla jsem tam všechno ;-( mě se chce brečet
Odpovědět
Profilova fotka
v počítači nemáš nic?;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ne ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
to mě moc mrzí;-( není mi jasné, jak se to mohlo stát;-(
Odpovědět
Profilova fotka
asi jsem porušila pravidla a nevím o tem.....už jsem psala adminovi a nic...
Odpovědět
Profilova fotka
jak porušila pravidla?;-(
Odpovědět
Profilova fotka
myska84: Jak je to mozne? To fakt nechapu!!! Des. Divate se na superstar? Ja jsem zhnusena :-((( Moje favoritka vypadla, nechapu. ]-( ]-(
Odpovědět
myska:to mě mrzí!!Ale nechápu jak jsi porušila pravidla??Tak ti měly vymazat jen fotku, která se týkala toho porušení a ne hned celý album, je to divný :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: nee, kdo vypadl?
Odpovědět
lostris: já už na to koukat asi nebudu, jediná dobrá zpěvačka a toto!!Je vidět kdo tam posílá hlasy, když nechají postoupit bena cristovao!! FRAŠKA!!A mareš je Pipin s velkým P!!!!Komedie!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?