Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Ahoj, je tu pusto prázdno :-( Chci se s vámi podělit o dnešní rozmluvu s přítelem!Dohodli jsme se, že do konce měsíce uspořádáme tu večeři s rodiči! Ještě to jakože neví! Tak jsem ráda, že mi dál za pravdu,protože potom otevíráme ten obchod a já nebudu mít čas a asi ani náladu!Budou jiný starosti, už teď jsem z toho hotová, už aby to bylo za náma!
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca:tohle už mi máme za s sebou a upřímě říkám-díky bohu.Naši,ač rozvedení jsou naprosto v pohodě,ale z druhé strany to drhne :-S Tak držim pěsti!!!
Odpovědět
To jsem ráda za pozitivní reakce na tu euronu, jen miláček se nějak škube, že prej je to blbost stejně jako amway... Snad ho ukecám až přijde katalog a vzorečky. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
bosi:já dělám parfémy FM group,ale jen tak jako přivídělek,ale výrobky od euronu mě fakt zaujaly ;-)
Odpovědět
glumbi: diky moc za obě odpovědi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, všem přeju pěkný den.... konečně tu máme pátek a víkend před námi!
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak,konečně páteeek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík;-) nj, pátek;-D zase to nějak rychle uteklo, jak jsme zase byla ve škole;-D
Odpovědět
Zdravím..my to plánujeme na 3.7.2010..
Odpovědět
Profilova fotka
h.pisku:vítej nevěstinko mezi náme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
h.piskulova: vítej;-) jen tak dál, ať se rozrůstáme, už se nám to skoro blíží;-D normálně, jak můj přítula nechtěl tančit, tak chodíme do tanečních, nyvrhli nám pokračování a přítula řekl, že jo;-) takk možná na svatbě oslníme argentickým tangem;-D
Odpovědět
Profilova fotka
argentinckým pardon;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky, tak jsem zase tady. Tento tyden je fakt strasne moc hekticky, vubec nestiham. O te eurone jsem v zivote neslysela, ale dle vasich reakci se na ne mrknu, at jsem v obraze. ;-) Jinak jsem byla vcera u kadernice a perfektne me ostrihala a nabarvila. Pritelovi se to moc libi - mne prave taky a v praci dnes slavim uspechy. :-N Chlapi dokonce rikaji, ze vypadam mladsi. Takze konecne se to podarilo. Aspon mam dnes hezky patek. Ale hned v sest po praci me ceka cca petihodinova cesta vlakem k pritelovym rodicum a zitra s nimi jedeme za mymi rodici, aby se vzajemne vice poznali a domluvili detaily ohledne nasi svatby. Tak jsem zvedava, jak se nakonec domluvi. Nastesti me ma pritelova rodina rada a ja je taky, takze verim, ze nebude zadny problem. Teda aspon doufam, clovek nikdy nevi... h.piskulova: taky Te tady vitam
Odpovědět
Jo a zitra vsem ukazu svuj vyvazek, tak jsem zvedava, jestli se jim bude libit. Pokud reknou, ze ne, tak ho koupim, ale jestli se zalibi, tak budu moc rada a budu pokracovat v jejich vyrobe. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
red: to by chtělo fotečku tvých vlásků;-D já jsme si říkala, že půjdu ke kadeřnici po praxi jako źa odměnu a po praxi je 3 týdny a není čas :-S jeee, to přeju šťastnou cestu a hlavně ať je vše v klidu a pohodě;-)
Odpovědět
mysickaaa: no, ja jsem chtela ke kadernici uz vic jak rok a pul, ale porad na to nebyly penize. A vedela jsem, ze po statnicich chci nejakou zmenu, jakoze ukonceni jedne velke etapy zivota. Dostala jsem od rodiny nejake penize na promoci, takze jsem vymenila kontaktni cocky za bryle a dost jsem zkratila a trochu zesvetlila vlasy. Ale jsem fakt spokojena, konecne se citim lip. ;-) A ta kadernice mi i rikala, jake vlasy by mi slusely na svatbe, tak uvidime, jak to nakonec dopadne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
red: to je moooooooooooooooc super;-)
Odpovědět
mysickaaa: jeee, moc dekuju! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
red: není zač;-) je super, že se cítíš fajn;-) já zase měla celý život krátké vlasy a je to asi tak skoro tři roky, co to nechávám růst;-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny...taky bych se ráda připojila, plánujeme svatbu 10.7.2010 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdena: no jen pojď a vítej u nás;-D
Odpovědět
čauvec kočeny!!Tak jsem dneska byla u nás ve zlatnictví, maminka má dneska narozeniny, tak jsem jí šla koupit naušnic swarovski(máme je obě strašně rády). A jen tak mezi řečí jsem se paní zmínila jak je to s tím zdražení toho zlata po Novém roce(včera jste se o tom tady zmínily) A říkala že to půjde nahoru o dost, ptala jsem se ještě na snubní prsteny a má katalogy tak si prý můžeme vybrat! 5ekla jsem to doma víte co přítel na to??Že mám ten katalog jít v pondělí půjčit a vybereme si!!!! :-D Holky já mám takovou radost!!Je to už další krůček k tomu velkýmu dni ;-) Ještě skoro nic nemáme, krom toho,že o nás ví pan farář, tak asi proto taková radost
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdarek, delame tento tydn v praci inventury, tak Vas nejak nestiham. O zdrazovani zlata jsem vubec neslysela, nejak jsem to tady asi prehledla =-) Vitam nove clenky! Vcera jsem si koupila casopis Tvoje svatba, ale musim rict, ze me to zase az tak neuchvatilo, zda se mi, ze na teto strance je vic info i instpirace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si taky myslím, že je tady spousta inspirace! Jsem na studijním pobytu ve Stockholmu, takže moje přípravy zatím zahrnují pouze brouzdání po netu...už se strašně těším až budu doma a půjdu zkoušet šaty a vybírat prstýnky...
Odpovědět
Ahoj holky, vítám nové nevěsty. :-) Chci se zeptat, asi jsem to někde přehlídla, co se má dít se zlatem? glumbi: Dnes mi přišel katalog a pár vzorečků z eurony a zamilovala jsem se do vůně na koberce :-D voní po hroznovým vínu, ale tak krásně... jsem blázen já vím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: mně se dneska dostalo asi tak 20 vůní aviváží;-) jinak mám náladu na .... všechno mě fakt kapitálně sere...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já mám v úterý sraz s pánem z eurony ;-) co je se zlatem? taky o tom nevím :-| vítám nové holky :-)
Odpovědět
Jé holky, tak já to asi četla v jiné diskuzi, jen už si nevzpomenu v jaké!!Občas nakouknu třeba k holkám do června, nebo srpna!!Ale co jsem se ptala ve zlatnictví, tak mi to paní potvrdila! Zdražuje se každý rok, ale letos to má být výrazný, takže si ty prstýnky vybereme už teď, to víte každá stovka dobrá, za to můžu zas koupit něco jinýho!
Odpovědět
mysicka: Teda, já chci taky všechny očmuchat. lenca: No tak to je blbý, my máme zlato svoje, tak já teda nevím, jestli je nechat udělat ještě letos :-|
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: já už jsme pak ale necítíla vůbec nic;-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?