Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, koukám velký změny tu jsou. Já mám dneska radost, kamarád mi přivezl práci a nabídl další, takže asi nebudu muset na pracák, chci totiž ve škole skončit tenhle měsíc. :-) Jinak se chci zeptat, sice to sem vůbec nepatří, ale máte někdo zkušenost s euronou? Je to katalogový prodej drogerie.
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: taky hledám práci...je to děs. eurona? co to je?
Odpovědět
glumbi: mělo by to být něco jako avon nebo oriflame, akorát ne kosmetika, ale prostředky na úklid, prášky na praní atd...
Odpovědět
Profilova fotka
už na to koukám...vypadá to dobře, ale stejná chyba jako avon atd, nemůžu si to očuchat :-D
Odpovědět
glumbi: Já jsem si napsala jedný paní o info, tak už mi dneska odesílala balíček s katalogem a nějakejma vzorečkama, jsem na to zvědavá. Je tam záruka 30 na vrácení, ale ještě nevim jestli budu něco objednávat, to až to dorazí, už se těšim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
není to tak drahý a třeba ty věci na úklid tam mají super...tak já jim taky zkusím nasat a uvidím. ;-)
Odpovědět
glumbi: kdyžtak ti dám kontakt na tu paní, co mi to posílá, jestli chceš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem tam psala...tak uvidím jestli s někdo ozve :-)
Odpovědět
oki, vypadá to zajímavě, tak jsem zvědavá, co se z toho vyklube, mohl by to být fajn přivýdělek. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to pro mě spíš jen věci na úklid. až jsem dělala avon, oriflame a nebaví mě to. ale produkty mají zajímavý.
Odpovědět
Taky jsem dělala avon, ale to mi bylo 15 a málem to zle skončilo. Snažila jsem se dělat amway, ale neumím prodávat tak drahý věci, tohle zatím vypadá slibně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já měla od amway super sérum na vlasy... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojík holčiny;-) eurona? není to ta bezfosfátová dorgerie...nemá to přívlastek cerny nebo tak něco?;-) mají super voňavé aviváže;-) super jary na nádobí, šetrné k rukám;-D bosi: proč chceš skončit se školou?
Odpovědět
mysicka: Ahojky, škola mě nebaví a radši budu vydělávat, potřebuju penízky na svatbičku :-) Jinak je to ono, přesně o tom se bavíme. ;-)
Odpovědět
glumbi: Já sem registrovaná v amway asi 2 roky a jestli jsem prodala 10 věcí, tak to hodně. Mají dobrý věci, ale malej výběr a všechny ty poplatky... :-(
Odpovědět
Ahoj holky!!Tak jsem teď dorazila z práce utahaná jak kotě, ale musím jít za chvilku pro malou, má angličtinu!!Jinak když se tak podívám kolem dokola, tak je mi až špatně z toho nepořádku. To se ráno vystřelí rychle pryč, a zůstane to tu až do odpoledne!!Ach jo!!!Mě se tak nechce!! ;-( :-S Jinak od amway bereme prostředky na nádobí, šampony do auta a různý čističe, jsou super a dlouho vydrží, i když ta cena??No mohla by být trochu levnější!! Co se týče veletrhu, tak ten u nás bývá tak někdy v únoru, jak říká glumbi, kolem toho valentýna. Loni jsem tam byla jen tak na čumendu a bylo to moc hezký, aji jsem vyhrála v tombole poukázku na sv.dort!! Co mě teda nezaujalo byly ty šaty, žádnej šlágr ze kterýho bych si sedla na zadek!!Ale určitě tam zajdem znovu se podívat
Odpovědět
Profilova fotka
my tam půjdem hlavně na prstýnky...třeba dostanem slevu a nebudou stát 40, ale třeba 30 :-| a nebo si vyberem úplně jiný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: a co děláš za školu?;-) já jsem se tou kosmetikou seznámila minulý týden, ale co jsem zatím vyzkoušela, tak fajn;-) na veletrh doufám taky miláčka ukecám;-)
Odpovědět
mysicka: Jazykovku- angličtinu, je to jen 1 rok, ale nechci vyhazovat peníze za to, že neudělám certifikát. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: tak to je usper, že to někdo zná a doporučí
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: aha;-) jasně, to se na to vykašli;-) a jinak bys chtěla dělat co?;-) jj, aviváží mají moc vůní, vyzkoušeli jsme jednu a voní to strašně hezky a hlavně dlouhoooooooo;-D
Odpovědět
mysicka: Vypadá to, že bych mohla odesílat balíky pro kamaráda, dělala bych takovýho skladníka. Teď pro něj budu dělat nějaký účetnictví, tak snad to bude ok.
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: tak at se ti daří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ať to jde;-) měla bych začít trénovat chachu a jive, ať to večer jde;-)
Odpovědět
děkuju holky, snad to klapne :-) mysicka: Co to je za divný slova? To ve slovníku nemám... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to bys ale měla;-D jde se tančit;-)
Odpovědět
Holky, mám takový blbý dotaz, vy, co jste už byly zkoušet šaty, nechali Vám je zkoušet bez podprdy nebo ji musím mít? Bych si asi musela pořídit nějakou se sundavacíma ramínkama, neboť když koukám na některý holky, co si fotily zkoušky a koukají jim ramínka, tak to docela dost zoškliví výsledný efekt... :-|
Odpovědět
Ještě jeden dotaz, nevíte náhodou některá, co je tohle za šaty? Alespoň značku...moc se mi líbí, ale už si nevzpomínám, zda jsem to stáhla tady nebo někde na netu... :-S http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
hannys: můžeš i bez a nebo ramínka po zašněrování do šatů sundat a zastrčit ;-) vím přesně jsou to magie sottero a model na 90%magda, na 10% hampton, nepoznám to tak podle tý fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosina:já mám od nich 4 krásný potahy na polštáře(mají i bytové doplňky) a určitě si budu objednávat z Vánočního katalogu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?