Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Ahoj děvčata!!Já na tom Jaksonovi byla a bylo to moc hezký, čekala jsem trochu možná něco jinýho, trošku toho soukromí :-N , bylo to jen ze zákulisí toho mega koncertu, co se měl konat a bohužel se nestihl!!Ale řeknu vám, že to byl krásnej chlap i když měl těch padesát, tak se hejbal jako nějakej mladík, a je ho opravdu škoda!!A kdyby se ten koncerrt odehrál, tak by to byla bomba všech bomb, a klidně bych na to šla i za cenu velkých peněz!!!
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: byl to velikán, ne ve všem ho obdivuju, ale dokázal to co nikdo.
Odpovědět
lencaca> Přesně tak, jak jsem viděla tu show, co to měla být, to bych taky neváhala a byl by to naprosto jedinečný zážitek! Holky a jak myslíte, že ty stuhy mají být? Teď jsem dorazila domů byla jsem ve škole a opět cvičit. Původně jsme se do toho daly s kámoškou, ale ta si teď vymýšlí tak neskutečný výmluvy, že v tom budu opět sama. Kdybych dala na ni, tak už se tam snad do nového roku nedostanu. Potřebovala bych nějakého odhodlanějšího parťáka :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi: a kde? já chodím do brumlovky v praze.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: já do Radlic v Praze :-)
Odpovědět
Já chodím do Dejvic. Do Radlic chodím sem tam na bazén :-) A Brumlovku mám asi cca 3 min busem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
do radlic to mám kousek, bydlím v butovicích, ale mám zaplacenou brumlovku...ta je super, cvičení, sauna, bazen :-)
Odpovědět
glumbi> a jak to tam vychází cenově? Na co a kdy chodíš? Já právě bydlím kousek od zastávky busu Na Rolích.
Odpovědět
Profilova fotka
já platím 2 tisíce měsíčně a mám v tom všechno...neomezenej vstup do posilovny, sauny, bazenu a na všechny lekce co probíhají a od 6 večer parkování zadarmo
Odpovědět
A jak často a na co tam chodíš?
Odpovědět
Profilova fotka
tak 2x týdně, ale chodila bych i častěji
Odpovědět
A na co? A chodíš spíš ráno nebo večer? Vypadá to tam fakt krásně!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
chodím spíš odpoledne. většinou do fitka, ale byla jsem tam i na pilates a docela uvažuju nad aqua bike
Odpovědět
děvčátka moje milé...dlouho jsem tu nebyla, měla jsem spoustu starostí a jdu vám oznámit,že jsem vás "zradila" dnes jsem byla na matrice a máme zamluven termín na 26.6.2010
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: "nezradila";-) jen se vdáš dřív;-) ale to neznamená, že tě tady nechceme! jinak všechny zdravím;-) ve zdraví jsem se vrátila ze školy a jsem hrozně psychicky unavená..na svatbu ani pomyšlení :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak dnes nám definitivně odpadlo ubytování i s restaurací na Lipně a to to byla skoro tutovka :-( Takže zvažujeme něco přímo u Rožmberku(jeden penzion se klube) a nebo opustíme jih Čech a vydáme se na Moravu-Velehrad,kde máme čtvrtinu zvaných hostů a hlavně je tam krásně.Ale řeknu vám,sevřelo se mi srdce úzkostí,přece jen je to jedna z nejpodstatnějších věcí a najednou bum prásk a jedeme od začátku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lera: to me mrzi. Ale na Velehrad to mam kousek a je tam krasne.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky lera: a pro kolik lidí to potřebujete? známý na lipně dělali v penzionu, můžu se zkusit zeptat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,dík za podporu. glumbi:bude nás 60. lostris:já znám Velehrad a hlavně Modrou jako svý boty,taťka je rodák,takže tam máme rodinu :-) A za týden po nás se na Velehradě vdává sestřenka ;-) No brácha si dal týden,že se pokusí něco za přijatelnou cenu sehnat-čím blíž Lipna,tí dráž,taťka se zase ujal úkolu na Moravě a za vaše případné typy moc děkuju,vždycky je lepší,když si člověk může vybrat :-) Ale nervy to jsou,to vám teda řeknu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lera: zkusím se zeptat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dlumbi:Děkuju ;-)
Odpovědět
Ahoj, tak jsem tu zase po dlouhé době. Koukám, že se tu některým mění termíny... My to taky nemáme jisté, mám volat až v lednu na matriku :-) ten termín co totiž chceme, je lichá sobota a na tom zámku oddávají jen v sudé soboty a pokud bude mít starostka nějakou jinou akci, tak máme smůlu...ale snad to vyjde. Jinak jsem si přes aukro pořídila botky a nějakou bižu, dám do alba. A taky 21. si jdu zkoušet šaty!!! Do Adiny na Pze 4...už se děsně těším 8-)
Odpovědět
glumbi: prosím tě, jak máš v albu obrázek těch snubních prstenů s okrajem z červeného zlata - to je z kolekce Fischer, že? A nevíš, kde jsou k prodeji? Na netu jsem je totiž nikde nenašla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hanny: máš to v IP, jsou sice dražší(dost), ale krásný.
Odpovědět
glumbi: aha, díky :-) no cena je pěkná, to jo... Jinak je tu někdo, kdo už prstýnky koupil? Nějaký tip?? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanny: nejlepší je asi počkat do veletrhu, tam bývyjí velké slevy
Odpovědět
glumbi: no vidíš, tak to mě vůbec nenapadlo... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne holky :-) glumbi : vím že už jste to tu řešily,ale kdy že jsou ty veletrhy??a kde,?nějak jsem si to nezapsala a pochybuju že to najdu...děkuju moc
Odpovědět
Profilova fotka
kolem valentýna v Diplomatu v praze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?