Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: ty jo dětí jako smetí :-) mavo: a co? já netuším co mu mám dát, k narozkám dostal Xbox a ted netuším co k vánocům ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: inspiruj nás;-) jj, moooooooooc smetí;-) jsem moc ráda, bo zatím s náma jednali v půjčovnách..to by se nějak udělalo, něco připasovalo...jenže já chci, ať aspoň ty tři mají stejné a ty malé taky;-) ty vleké budou mít jinou barvu a u těch malých bych chtěla tu barvu taky nějak zakomponovat, třeba stuha nebo tak...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, můj si ulítává na párkách v rohlíku tak sem mu objednala za 399kč párkovač :-D hot dog, na obchodním domě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
to je sranda;-) hned bych si jeden dala;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pak se můžete stavit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a další radost co mám je, že sem zjistila, že můžeme bydlet do příštích vánoc ve svým, když všechno půjde jak po másle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: samé dobré zprávy;-) blahopřeju;-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky já mám taky jednu dobrou...známým se právě narodila holčička šarlotka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee, blahopřejeme;-) to je krásné jméno;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: tak aspoň nějaký miminko :-) taky hezký jméno :) Lotka :)
Odpovědět
Profilova fotka
nádherný jméno...chudák její maminka, už týden přenášela a nakonec šla císařem, ale jsou obě v pořádku
Odpovědět
Teda vy máte ale hezký zprávy. mavo: Ten cylindr už máš nazdobený?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no holky, byste nevěřili co se mi teď stalo... objednávala jsem Kájovi ten dárek k narozkám (DVDčka) přes jednu internetovou společnost.... týden se neozvali, nic.... tak píšu (mail) v neděli jestli to přijde, a jak to mám zaplatit... mail se mi vrátil zpátky jako nedoručitelný... tak sem mu to objednala přes internetový obchod v Praze a dneska sem to zaplatila a vyzvedla... a oni se mi ozvali z tý druhý firmy že mi to veze PPLka 1-2dny dodání... tak já to snad budu mít 2x!!!! sem jí chtěla volat ať to ještě zruší a na webovce nemá číslo jen ten mail, bych se na to!!!!!!!!!!
Odpovědět
Holky u nás každným dnem přibývá svatebních hodtů na seznamu. V první verzi nás bylo kolem 45 a teď už jsme nad 60 :-o Družïčkám a družbě zajišťujete šaty vy, nebo si to budou platit sami? Nějak nevím, jak to chodí. U nás bude taky dětí jako smetí, jen nevím, koho čím pověřit, přece nemůžou jít všechny přede mnou k oltářï.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: u nás taky :( to je: tahle teta, tamta teta... :-/ že nejsem sirotek :-/
Odpovědět
mavo: Tak budeš mít aspoň 2 dárky, ten druhej, můžeš dát někomu jinýmu ;-) zuzi: My určitě šaty nikomu platit nebudeme, je mi jedno jak to chodí, ale milionáři nejsme, takže asi tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás to budeme platit my.... jinak holky držte palec, ať nepodpálím barák..jdu dělat pečetě na stuhy na certifikáty :-D
Odpovědět
Jako mně to nevadí, když to naši platí, tak ať si tam zvou koho chtějí, aspoň bude víc dárečků pro nás :-D A taky to beru jako příležitost vidět členy rodiny, které jsem neviděla celou věčnost. Já práv nevím, jak to s těma prckama udělat, nejradši bych jim šatičky a oblečky vybrala sama, ale zase je mi blbý to organizovat a vymýšlet a pak říct jejich rodičům, ať to zaplatí. I když na to všeichni těch 500kč bez problémů mají. Jen prostě nevím, jak jim to říct. Taky jsem uvažovala, že by družičky měli kolem pasu červený stuhy, jen se mi tak moc nehodí ty obyč, co myslíte, jaké tam dát?
Odpovědět
Profilova fotka
tak a nic jsem nepodpálila;-) u nás je tak tak blbě zavedené, že to platí nevěsta..takže tak...a já si budu vymrčovat a jestli se to někomu nebude líbit... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jen nahlížím, jedu za chvilku cvičit. zuzi: kdyz tam das nejake satenove, tak to urcite bude hezke.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: hezké cvičení;-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jsem tu jen na kukačku...přišla jsem z práce a doma vlezla do další práce ]-(....takže se jdu umýt a spát 8-( ...
Odpovědět
Profilova fotka
taky přeju všem dobrou noc;-) zítra valím po dlouhé době do školy a hned mám prezentaci...tak asi až večer, jestli bu mít sílu :-S
Odpovědět
Taky přeju dobrou noc ;-)
Odpovědět
lostris > nevíš kde nějakou takovou stuhu sehnat? V těhle věcech se moc nevyznám. Dneska jsme byli s miláčekm v kině na Michael Jackson´s This is it a bylo to teda fakt super! Zase něco jiného a ty dvě hoďky jsem tam vydržela sedět jako přikovaná 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno zuzi: já myslím, že by ti je mělli ušít v každym krejčovství a když ne, tak koupit satén a ušít je doma. holky já se musím pochlubit, měla jsem včera večer prezentaci pro cca 90 lidí a oni mi dokonce zatleskali :-D
Odpovědět
Dobre rano holciny. :-) glumbi: tak to tedy klobouk dolu, ja bych to nezvladla. Kdyz jsem totiz nervozni nebo v novem prostredi, tak se hodne cervenam a uz jen pri te predstave, ze rikam neco pred tolika lidma, tak bych se cervenala az na zadku. :-D zuzi: tak toho Michaela Jacksona Ti zavidim. Taky bych se na ten film mrkla, ale nejak v posledni dobe nestiham a taky chybi finance. :-(
Odpovědět
I kdyz - ktera z nas ted temi penezi prekypuje, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
red: já bych taky šla na Jacksona, musí to být paráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my se taky chystáme na Jacksona. Jsem zvědavá :-) glumbi: Jsi šikulka! zuzi: Určitě ve švadlence nebo v krejčovství, já se tam chystám kupovat mašličky na vývazky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?