Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
my termín pro všechny necháváme až na vánoce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: To je dobrý nápad :-)
Odpovědět
jinak svědkyni pozvu na oběd a musím s ní vše domluvit. Svědci nám zůstávají stejní. Mirka mi nebude dělat jen svědka ale zároveň kadeřnici a bude mě malovat. Vždy si přála mladší ségru,pak se začla kamarádit s mamkou a teď mě bere už i jako dceru :-D A Přemkova svědkyně mě taky bere jako vlastní,když jsem ležela na onkolole tak jsem jí tam měla každej den,protože mamka to měla daleko a mohla jezdit jen občas
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: Vidis, to je fajn.
Odpovědět
lostris jak jinak se dnes daří?
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: Promin, uz jsem nestacila odepsat - uz jsem byla pryc z prace. Celkem to jde, prave jsme s mym drahym dokoncili seznam hostu a predbezny rozpocet. Uffff - letosni planovana letecka dovolena k mori asi pada :-(
Odpovědět
čau holky, člověk se se chvíli nepodívá a jen kouká, jak to tady jede... lotris...jo jo, my letos taky žádné moře, max pár dní někde..člověk holt musí šetřit, svatba něco stojí ;-)
Odpovědět
nám dovolená taky klekla ale pro svatbu uděláme všechno,zítra přijede Přepísek ( :-D ) z práce domů a budeme dělat seznam a psát bráškovi kolik máme počítat na jídlo a bumbání
Odpovědět
Ahojky, byla jsem se poptat jedné holky co má tady na sále už svatbu za sebou a ona mi říkala,že se oblékala tam ale tak aby ji neviděl ženich a pak šla nahoru po schodech do obřadní místnosti a po obřadu se šlo dolu na jídlo
Odpovědět
Tak jsem zase tady :-) Včera jsem udělala poslední zkoušku, tak mám zase na chvíli od školy klid. V neděli jedeme zaplatit zálohu za svatební hostinu, tak to konečně budeme mít rezervované černé na bílém. Během příštího týdne bych taky měla platit zálohu fotografovi. Ono je to sice brzy, takhle víc jak rok dopředu, ale zase i já mám ráda svý jistý 8-) Nám teda svatbu budou platit rodiče, takže se letos k moři chystáme, snad chytneme nějakou suprovou last minute.
Odpovědět
Profilova fotka
My se právě rozhodli, že od rodičů nic nechceme. Všechno si zaplatíme sami, nechceme, aby nám do toho kdokoli mluvil a rodiče pozveme jen jako hosty.
Odpovědět
My právě máme oba strašně pohodové rodiče, kteří naopak budou velice rádi, že si to všechno zorganizujeme sami, takže toho, že by nám do něčeho mluvili se opravdu nebojím. Taky to berou jako svou povinnost, jim taky platili svatbu rodiče, takže nevidí důvod, proč by to mělo být u nás jinak. Za to jsem ráda, přece jen my ty penízky využijeme zase jinak.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vsak jasne, kazdy musi uvazit podle sve situace. Je super, kdyz se s rodici da domluvit, ja jsem s mamou taky ok, ale mam strach, ze bude panovacna, navic budouci tchyne je stara skola a ma na vsechno uplne jiny nazor nez ja...
Odpovědět
Tak do toho, si nikdo kecat nenechte, já si teda do ničeho nenechám mluvit ani od svý mámi ani od budoucí tchýně. Nevim, jeslti nám někdo z rodičů přispěje na svatbu, ale radši budem počítat s tím, že ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Řekla mi, že v červenci neoddávají, jelikož je tam nějaká slavnost a kdybych změnila datum na 10. června, tak to je čtvrtek a prý se jim nevyplatí tam jet kvůli jedné svatbě, že to není pátek ani sobota. Ta mi teda nakrkla. Tak necháme datum na 10. července 2010, ale změníme místo. Když jsem chtěla zámek Zbiroh, tak tam ty "vyčůránkové" chtějí 15000,- za obřad pokud neuspořádáte někde ze sjednaných restaurací hostinu a pokud ano, tak 10000,- to se mi zdá fakt hodně. Tak to bude asi na Kladně v zámecké zahradě a pokud bude ošklivo, tak na magistrátě na radnici, což doufám, že ne. Ale v zahradě chtějí 4000,- a na radnici je to zdarma ;-) No, ale ještě mě překvapil fotograf... Chtěla jsem, aby fotil celý průběh dne se vším všudy a kdyby někdo od nich natáčel ještě obřad, tak to vyjde asi na 12000,- to mě málem porazilo. Chcete také některá fotit celý den? Nebo i kdyby fotil jen příjezd nevěsty a obřad, tak by to šlo, ale nevím kdo by fotil to ostatní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vikulda: já rozhodně chci fotit celý den, jeden fotograf bude u me už od rána, druhý u ženicha. při obřadu bude jeden fotit a druhý natáčet a odpoledne jak se domluví mezi sebou. máme výhodu, že náš fotograf by stejně na svatbě byl jako host. podle mě je škoda, když se fotí jen obřad a pak chvíli. i za ty peníze bych do toho šla...po svatbě ti zůstanou jen vzpomínky, prstýnky a fotky...a samozřejmě manžel :-D
Odpovědět
nás bude stát celý den focení 4500kč a jsou v tom zahrnuti dva fotografové a ještě musím sehnat kameru
Odpovědět
lotris...tak to jsme se rozhodli stejně...raději si našetříme a vše zaplatíme sami a bude vše podle nás :-) pokud nám někdo bude chtít potom něco dát, budeme rádi, ale svatbu si zaplatit nenecháme.
Odpovědět
moji rodiče řekli,že když budou moct tak pomůžou ale platit svatbu bych si nenechala,protože i ti co dělají,že nechaj dětem volnou ruku se do toho stejně budou plést a nebo padne věta - Jsou to naše peníze tak se tak chovej a nech nás ať jsou věci tak a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi: Máte jako fotografku Veroniku Belantovou? a ty jsi vlastně odkud, když jsi tak narážela na Olomouc;-)
Odpovědět
Mysiko jj máme,jak to víš? Jinak jsem z Doloplaz u Olomouce
Odpovědět
Profilova fotka
Mluvila jsi o slečně Veronice a nějak náhodou jsem narazaila na její jméno a tak;-) A to fakt platíš jen 4500 za focení celý den? a jejich doprava?
Odpovědět
doprava je zdarma do 150km nebo jak to je,a platí se fakt jen 4500
Odpovědět
Profilova fotka
ty brďooo;-) a odkud jsou?;-)
Odpovědět
Jejda teď nevím jestli ze Zlína
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky....u nás je ted slejvák jako prase...doufám, že takhle nebude na svatbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je věc...mám celkem radost;-) dneska to navrhnu dál;-).
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít Pavla Chytřinského...kdyby na vás na někoho Veronika nezbyla :-D
Odpovědět
a fotí moc pěkně,super je,že ona je u nevěsty a její přítel je u ženicha
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Opava je víc z ruky :-D treisi: právě jsem poslala odkaz a čekám;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?